Northeastern Univeristy —Toronto

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northeastern, założona w 1898 r., Jest 50 wiodącą światową uczelnią badawczą i uznanym liderem nauki opartej na doświadczeniu, zakotwiczonym w największym na świecie i najbardziej innowacyjnym programie edukacji kooperacyjnej. Łączymy badania w klasie z możliwościami profesjonalnej pracy, badań, usług i globalnego uczenia się w 128 krajach.

Nasze główne wartości

Wkład

Północno-wschodnia stara się przyczynić do indywidualnej realizacji każdego członka kampusu, dobrobytu otaczających społeczności i rozwiązań, które zaspokoją globalne i społeczne potrzeby.

Różnorodność

Północno-wschodnia celebruje różnorodność we wszystkich jej formach i wspiera kulturę szacunku, która potwierdza relacje międzygrupowe i buduje społeczność.

Integralność

Northeastern prowadzi swoje działania i interakcje w sposób uczciwy, zachowując najwyższe standardy etyczne.

Zaręczynowy

Northeastern promuje aktywne zaangażowanie w nauczanie i uczenie się, w stypendia i badania, w życie społeczności miejskich oraz z naszymi absolwentami i przyjaciółmi.

Okazja

Northeastern zapewnia możliwości tym, którzy dążą do przezwyciężenia wad i okazują wielką obietnicę przyszłego sukcesu.

Tradycja przywództwa

Northeastern zaczął od nowego pomysłu: że szkolnictwo wyższe zostanie wzbogacone poprzez zintegrowanie zajęć studentów z możliwościami zdobywania doświadczenia w dziedzinie studiów; że uniwersytet mógłby najlepiej służyć swoim studentom i prowadzić innowacje poprzez bezpośrednią współpracę ze społecznością poprzez partnerstwo z pracodawcami.

Wraz z rozwojem uniwersytetu na przestrzeni dziesięcioleci wzrosła także szerokość naszej społeczności i poziom naszego zaangażowania. Dzisiaj kooperacja stanowi rdzeń największego na świecie programu uczenia się przez doświadczenie, który obejmuje ponad 3300 pracodawców w 128 krajach.

Wiodąca pozycja Northeastern w uczeniu się przez doświadczenie jest fundamentem jej przywództwa w rozwijaniu globalnych partnerstw edukacyjnych i badawczych na całym świecie - a kampusy dla absolwentów w Seattle i Charlotte w Karolinie Północnej oraz centrum w Dolinie Krzemowej są najnowszym przejawem tego przywództwa. Podobnie jak w 1898 r. Northeastern współpracuje ze społecznościami w ramach partnerstw poświęconych rozwojowi edukacji i wzrostowi gospodarczemu.127373_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Poznaj naszą globalną sieć

Sieć liderów biznesu, absolwentów i studentów Northeastern obejmuje tysiące organizacji w ponad 150 krajach. Przystąpienie jest proste: zarejestruj się jako student lub partner na uniwersytecie, a należysz do sieci Northeastern. Zostaniesz połączony z profesjonalistami i rówieśnikami, którzy otworzą odpowiednie drzwi, niezależnie od tego, czy zaczynasz karierę, czy rozwijasz swój biznes.

Programy dostosowane do branży oparte na uczeniu się przez doświadczenie

Kursy online Northeastern nie są zwykłymi kursami klasowymi wklejonymi do środowiska online. Współpracując z ekspertami w dziedzinie uczenia się i partnerami branżowymi, jesteśmy pierwszą uczelnią, która stworzyła model edukacji online oparty na naukach kognitywnych, informowany przez pracodawców i oparty na uczeniu się przez doświadczenie. Program obejmuje dodatkowy wymiar eksperymentalny dzięki wspólnie opracowywanym programom nauczania, stażom w ramach współpracy oraz rezydencjom korporacyjnym, studiom przypadków i projektom specjalnym.

Sieć regionalnych kampusów, centrów i 3300 globalnych partnerów

Toronto jest najnowszym dodatkiem do globalnej sieci uniwersytetów, która obejmuje flagowy kampus w Bostonie, a także kampusy regionalne w Charlotte, Karolinie Północnej, Seattle i rejonie zatoki San Francisco. To unikalne i potężne połączenie edukacji i badań, dostosowane do regionalnej i globalnej siły roboczej i potrzeb rozwojowych, przenosi szkolnictwo wyższe poza model, który niewiele się zmienił na przestrzeni wieków.

Partnerstwa uniwersytetów - poprzez programy studiów licencjackich i magisterskich, a także wydziałowe badania naukowe - obejmują ponad 3300 firm i organizacji non-profit w ponad 150 krajach na sześciu kontynentach.

Globalna sieć absolwentów

Ponad 25 000 absolwentów z Northeastern tworzy ogólnoświatową społeczność profesjonalistów i zaangażowanych obywateli. 25 amerykańskich rozdziałów absolwentów uniwersytetu, osiem rozdziałów międzynarodowych i delegaci absolwentów w ponad 80 krajach utrzymują łączność absolwentów i służą jako źródło informacji dla obecnych studentów w międzynarodowych spółdzielniach.

Postępy w karierze

Nasze usługi kariery - ocenione przez Princeton Review wśród czterech najlepszych w kraju od siedmiu kolejnych lat - oferują studentom i absolwentom w całej naszej sieci te zasoby i więcej: kontakty z tysiącami pracodawców, doradztwo zawodowe, poszukiwanie pracy i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej oraz linki do wielu internetowych i osobistych usług kariery.

Przewaga północno-wschodnia

Northeastern, założona w 1898 roku w Bostonie, jest globalnym uniwersytetem badawczym i światowym liderem w dziedzinie nauki opartej na doświadczeniu, z kampusami w Bostonie, Charlotte, San Francisco Bay Area, Seattle, a teraz Toronto. Wiemy, że w czasach gwałtownych zmian technologicznych musisz ciągle się uczyć, aby nadążyć.

Innowacyjne programy

Programy naszych magisterskich są dostosowane do jednych z najszybciej rozwijających się branż w Toronto. Wszystkie nasze programy są oferowane w pełni online lub w elastycznym formacie hybrydowym (połączenie instrukcji online i instrukcji w klasie). Weź udział w zajęciach prowadzonych przez światowej klasy wykładowców Northeastern według własnego harmonogramu.

Globalna sieć

Dzięki naszej rosnącej sieci kampusów Northeastern oferuje wyjątkowe spojrzenie na potrzeby talentów i innowacji w niektórych z najbardziej dynamicznych miast na świecie.

Experiential Opportunities

Northeastern wnosi dostosowane do branży doświadczenie do każdego programu dla absolwentów i studiów zawodowych poprzez renomowany program współpracy i naszą innowacyjną platformę edukacyjną XN - w której studenci pracują bezpośrednio ze sponsorem branżowym przy krótkoterminowym projekcie biznesowym.

Nasz model dostawy

Północno-wschodni wykładowcy programów online i hybrydowych łączą swoją głęboką wiedzę teoretyczną z dużym doświadczeniem zawodowym. Korzystając z narzędzi technologicznych, które uczyniły edukację online bogatym środowiskiem edukacyjnym, czerpią z szerokiej gamy zasobów, które umożliwiają uczniom zastosowanie nowej wiedzy bezpośrednio do potrzeb rozwiązywania problemów w miejscu pracy.

Nasze programy studiów mają na celu umożliwienie każdemu studentowi wybrania opcji nauki online i hybrydowej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować kursy w różnych formatach; jednak zapisy określają oferty kursów od czasu do czasu.

Nasz hybrydowy format - połączenie nauki online z klasą - oferuje uczniom to, co najlepsze z obu światów: elastyczność i wygodę edukacji online oraz osobistą, wykładowczą i rówieśniczą współpracę programów opartych na klasie.

Kampus w Toronto

Northeastern University, najwyżej notowany, non-profit amerykański uniwersytet, utworzył charakterystyczne regionalne kampusy w wybranych miastach, oferując dostosowane do branży programy dla absolwentów zaprojektowane, aby pomóc pracującym profesjonalistom osiągnąć ich cele zawodowe. Kampus Northeastern w Toronto otworzy się z trzema programami Master of Science, które są bardzo poszukiwane przez pracodawców w regionie - zarządzanie projektami, bezpieczeństwo cybernetyczne i sprawy regulacyjne dotyczące leków, substancji biologicznych i urządzeń medycznych. Programy te, dostosowane do potrzeb Toronto jako światowego centrum gospodarczego, oferują pracującym specjalistom jasną ścieżkę do rozwoju kariery podczas pobytu w ich obecnych organizacjach: elastyczność harmonogramu edukacji online w połączeniu z wybitnym wydziałem, zasobami akademickimi i wsparciem programu wiodąca amerykańska instytucja badawcza.

Lokalizacja Vancouver

Northeastern University w Vancouver to nasza pierwsza lokalizacja w Kolumbii Brytyjskiej i druga w Kanadzie. Jesteśmy podekscytowani, że dołączymy do szybkiego pojawienia się międzynarodowego superhuba znanego jako Cascadia Innovation Corridor wraz z lokalizacją Northeastern w Seattle oraz firm takich jak Amazon, Microsoft, SAP, Sony, Copperleaf, Unbounce, Traction on Demand, Finger Food Advanced Technology Group, Fortinet , i więcej.

Atrakcyjność Vancouver jest doceniana raz za razem dzięki badaniom i raportom, które koncentrują się na podstawowym priorytecie - aby kontynuować swój błyskawiczny rozwój jako światowej klasy centrum technologiczne, Vancouver potrzebuje światowej klasy talentu. Aby napędzać innowacje i wzrost w swojej gospodarce, Vancouver i Kolumbia Brytyjska coraz częściej poszukują najzdolniejszych i najbardziej ambitnych studentów do studiowania odpowiednich programów zapewniających karierę wysoko wykwalifikowanych pracowników. A ci, którzy odniosą sukces, są nagradzani za możliwość zrównoważenia bogatej i różnorodnej kariery zawodowej z niezrównanym stylem życia, z wyjątkowym pięknem przyrody Vancouver i jego reputacją jako bezpiecznego i bardzo zróżnicowanego miasta.

Lokalizacje

Toronto

Address
Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400
Toronto, Ontario, Kanada

Vancouver

Address
Northeastern University Canada, 333 Seymour St,
Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada