Przeczytaj oficjalny opis

Nasi uczniowie uczą się w dynamicznym środowisku dzięki praktycznym szkoleniom, najnowocześniejszemu sprzętowi i doświadczeniom z prawdziwego świata. Dzięki ponad 90 programom oferowanym w prowincji New Brunswick, NBCC oferuje szeroką gamę możliwości nauki, które przygotowują Cię do wejścia do pracy dzięki wiedzy i doświadczeniu.

Od momentu przybycia do ukończenia szkoły zachęcamy Cię do osiągania wyższych poziomów, podejmowania ryzyka i osiągania doskonałych rzeczy. Razem przekształcamy życie i społeczności.

Kampusy

Każdy z naszych sześciu kampusów oferuje wyjątkową mieszankę programów i odrębną osobowość. Od stolicy do społeczności nadmorskich, ośrodków miejskich do miast nadrzecznych, kampusy NBCC są tak różnorodne, jak sam Nowy Brunszwik.

Nasi uczniowie są naszym priorytetem

Skupiamy się na Twoim sukcesie i wpływie, jaki będziesz mieć na swoją społeczność.

Podwiń swoje rękawy

Ukończysz z pewnym doświadczeniem i zdobędziesz wgląd w swoją przyszłą karierę.

Kolegium to poważna zmiana życia

Dzięki mniejszym rozmiarom klas poznasz swoich rówieśników i instruktorów w środowisku, które jest zabawne, zwarte i pomocne. Poprzez nasze Studenckie Centrum Sukcesu będziesz miał dostęp do wsparcia, gdy będziesz go potrzebować.

Zdobądź wykształcenie, które zapewni Ci karierę

Oferujemy programy, które są pożądane przez branżę w oparciu o fakty i badania. Opuścisz NBCC z edukacją, która jest potrzebna.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski