Przeczytaj oficjalny opis

Centrum Edukacji Focus w Kanadzie przygotowuje uczniów do osiągnięcia wysokich ocen w uznanych na arenie międzynarodowej egzaminach językowych i podyplomowych. Zobowiązujemy się pomagać w osiągnięciu Twoich celów!

Specjalizujemy się w przygotowywaniu grup IELTS . Nasz program IELTS pomaga studentom budować strategie i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dniu egzaminu.

Dla uczniów, którzy chcą osiągnąć poziom IELTS, polecamy nasz program Focus on English, który jest ogólnym językiem angielskim jako ESL (ang. English as Second Language), który pomaga uczniom na wszystkich poziomach poprawiać znajomość języków we wszystkich dziedzinach.

Ogólny program angielskiego uczy płynności poprzez instrukcje gramatyczne i ćwiczenia w klasie. Głównym celem tego programu jest ułatwienie studentom płynnej znajomości języka angielskiego w odprężającym środowisku społecznym, przy jednoczesnym zwiększeniu zrozumienia języka angielskiego.

Coraz większa liczba ludności Kanady pragnie zostać lekarzami medycyny, którzy uczęszczają do szkół medycznych za granicą w takich miejscach jak Karaiby i kraje europejskie. Aby pomóc lokalnym kanadyjskim studentom oferujemy USMLE Step 1 High Yield Review Course. Dodatkowo, w celu wzrastania międzynarodowych studentów medycyny (IMG), którzy chcą zakwalifikować się jako lekarze medycyny w Kanadzie, oferujemy kurs przygotowujący do egzaminu MCCEE (Medical Council of Canada Evaluation Examination).

Microsoft Office i Microsoft Windows są popytem dnia i są potrzebne w każdym polu. Nasz fachowy wykładowca uczy cię i poprowadzi Cię przez samodzielną pracę biurową.

Ponadto mamy księgowych ekspertów nauczających książki QuickBook w grupach lub indywidualnych sesjach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski