Fanshawe College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fanshawe College to duży, finansowany ze środków publicznych College w Londynie, Ontario, Kanada - około dwie godziny jazdy od Toronto i Wodospadu Niagara. Jest 21 000 studentów studiów stacjonarnych, w tym ponad 6000 studentów z 97 różnych krajów.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

Londyn, Ontario, Kanada

Miasto Londyn ma około 400 000 mieszkańców i ponad 500 000 mieszkańców w obszarze metropolitalnym. Jest domem dla Fanshawe College i Western University. Londyn ma niesamowite sztuki, rynki, teatry i nocne życie. Jest znany jako "Forest City" z ponad 200 parkami i regionem otoczonym przez największe na świecie jeziora słodkowodne. Londyn ma międzynarodowe lotnisko i jest również dostępny samochodem, autobusem Greyhound lub pociągiem VIA.

Programy

Fanshawe oferuje ponad 200 programów akademickich, od dwuletnich dyplomów i trzyletnich zaawansowanych dyplomów po studia podyplomowe (jeden rok) i honoruje tytuły licencjackie (cztery lata).

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

Warunki przyjęć

Zapoznaj się z naszymi Wymaganiami wstępnymi tutaj: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - język angielski dla celów akademickich

Dla studentów, którzy chcieliby najpierw uczyć się angielskiego, Fanshawe oferuje program EAP (angielski dla celów akademickich). W programie EAP jest dziesięć poziomów, które działają przez osiem tygodni. Dostępny jest bezpłatny test ćwiczeniowy, dzięki któremu uczniowie mogą oszacować, który poziom ma największy sens.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Grads dostaje Jobs

Według najnowszych wyników badań KPI (Key Performance Indicators), wskaźnik zatrudnienia absolwentów Fanshawe na poziomie 87,6% przewyższa średnią prowincjonalną o dwa procent. W ankiecie przeprowadzonej sześć miesięcy po ukończeniu studiów 80,2% absolwentów Fanshawe deklaruje zadowolenie z wykształcenia w college'u - a 94,2% pracodawców jest zadowolonych z umiejętności i wkładu absolwentów Fanshawe.

Fanshawe Cares

Fanshawe oferuje pakiet usług przybycia nazwany Fanshawe Cares dla wszystkich nowych studentów zagranicznych. Fanshawe Cares obejmuje:

  • Airport Greeting Service prowadzone przez ambasadorów studentów;
  • Transport wahadłowy z lotniska Pearson w Toronto do Londynu, Ontario;
  • Zapewnione są dwie noclegi (w razie potrzeby);
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania i otwarciu rachunku bankowego (w razie potrzeby).

Ponadto, w ramach programu Fanshawe Cares, Międzynarodowe Centrum organizuje sesję powitalną w każdym semestrze, aby zapoznać się z Kolegium i jego usługami, a także połączyć się z innymi studentami międzynarodowymi.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

Stypendia

Fanshawe oferuje rocznie 5 milionów stypendiów, nagród i stypendiów. Istnieją możliwości wyłącznie dla studentów zagranicznych, takich jak stypendia wejściowe.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

Dodatki

Wszyscy studenci studiów dziennych w kampusie London Oxford Street otrzymują pełną przepustkę autobusową LTC, członkostwo w Studenckim Centrum Wellness oraz opiekę zdrowotną i stomatologiczną za pośrednictwem Morcare. W Fanshawe jest wiele klubów i drużyn sportowych - dla graczy i dla fanów!

Lokalizacje

Londyn

Address
London Campus
1001 Fanshawe College Blvd.
London, ON N5Y 5R6
Canada

Londyn, Ontario, Kanada

Simcoe

Address
Simcoe/Norfolk Regional Campus
634 Ireland Road
Simcoe, ON N3Y 4K8
Canada

Simcoe, Ontario, Kanada

Święty Tomasz

Address
St. Thomas/Elgin Regional Campus
120 Bill Martyn Parkway
St. Thomas, ON N5R 6A7
Canada

Święty Tomasz, Ontario, Kanada

Woodstock

Address
Woodstock/Oxford Regional Campus
369 Finkle Street
Woodstock, ON N4V 1A3
Canada

Woodstock, Ontario, Kanada

Clinton

Address
169 Beech Street
N0M 1L0 Clinton, Ontario, Kanada