Executive Hotel Management College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na EHMC, specjalizujemy się w szkolenia obecnych i nowych profesjonalistów Hospitality poprzez warsztaty, pracy, staży i szkoleń szkolna Przemysł wydarzenia.

Executive Hotel Management College oferuje wyjątkowe połączenie wysokiego poziomu edukacji i bezpośrednie ścieżki do Urzędu Wykonawczego. Nasze doświadczenie w branży w ciągu ostatnich 35 lat ma zapewnione relacje i kontakty w wiodących firm gastronomicznych i hotelowych, które nie mogą zapewnić inne liceum. Kiedy kładziemy naszych studentów do płatnych staży i practicums, osobiście omówić cele zawodowe każdego z naszych studentów z właścicielami i dyrektorami organizacji przyjmujących, aby zmaksymalizować swoje szanse, aby osiągnąć swoje marzenia o pracy w wyższej kadry kierowniczej.

Spółka dominująca EHMC było w branży hotelarsko-gastronomicznej od 1979 roku, dostarczając systemy zarządzania hotelu wysokiej jakości kształcenia i do wiodących w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie. Założyciel EHMC Ken Honborg, zorientował się, że znaczna różnica w edukacji i najbliższych hotelarzy w Kanadzie. Zbyt wiele szkół wyższych i uniwersytetów zostało zapewnienie absolwentom kształcenia teoretycznego w oparciu, gdy weszli na rynek pracy, menedżerowie i właściciele Ogólne byli zaskoczeni, że większość absolwentów nie może wykonywać na akceptowalnym poziomie.

EHMC zabezpieczył silnego partnerstwa i powiązań z wielu wiodących firm hotelowych i restauracyjnych zagwarantować nasi absolwenci mogą wykonywać przy oczekiwanych poziomów wymaganych w przemyśle. Rozszerzamy swoje sieci i budować swoje CV, tak aby po skończeniu studiów, są pewni swoich umiejętności i doświadczenia do natychmiastowego podejmowania ról przywódczych.

Podobny do programu przygotowania Fairmont Hotels and Resorts Zarządzania że pan Honborg udziałem, EHMC łączy prawdziwy świat praktyczne doświadczenie w branży edukacji Ahla standardowego opiera się najlepiej przygotować naszych studentów do osiągnięcia swoich marzeń o zostaniu generalny World Class w hotelu lub restauracji.

10 powodów, aby studiować na EHMC

Najlepsze wykonawczy Poziom Hotelarstwo Kolegium Zarządzania w Ameryce Północnej Tylko AHLA Zatwierdzony College działa w połączeniu z łańcuchem Major Hotel Exclusive AHLA Podwójny Dyplom Program EHMC za - Zarabiaj 2 dyplomy 1 rok Nasi uczniowie są w stanie połączyć teorię i praktyczne zastosowanie w pracy Immersion Elastyczność programu z 3 - miesiąc, 6 - miesiąc, 1 - roczne i 2 - Opcje Rok Małe klasy i indywidualną opiekę doświadczonych Kadra Stypendium, stypendium i Opcje finansowania dla studentów krajowych i zagranicznych Instruktorzy z pasją przez wiele połączeniu z Hospitality doświadczenie World Class Campus znajduje się w samym sercu Vancouver Poziom zarządzania, Multi-dział, Praktyki i praca stazu

Lokalizacje

Vancouver

EHMC - Executive Hotel Management College

Address
1311 Howe St
V6Z1W2 Vancouver, Brytyjska Kolumbia, Kanada
Telefon
+1 604-428-3462

Programy

Ta szkoła oferuje również: