University of Alberta: Alberta School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Alberta została założona 1908. W ciągu ostatniego stulecia, UofA zyskał jako wiodący badań intensywnej University, jednego z najlepszych uniwersytetów w Kanadzie, a wśród 100 najlepszych uniwersytetów na całym świecie!

Alberta School of Business na UofA jest jednym z kanadyjskich czołowych szkół biznesu, oferując Bachelor of Commerce, magister, doktor i programów Executive Education.

Alberta MBA jest 20 miesięczny program w pełnym wymiarze czasu. Z małej liczebności klas, Alberta MBA zapewnia indywidualną i wysokiej jakości doświadczenia, które jest dodatkowo wzmocnione przez wykładowców programu, wielu z nich zwycięzców nauczania i innych nagród doskonałości.

Collaborative Z 80 uczniów w pełnym wymiarze czasu przystąpienia do Alberta MBA w każdym roku, są w stanie zbudować silne relacje z każdym z kolegami. Podejście oparte zespołu A do nauki pozwala rozwijać swój zespół i umiejętności przywódczych, podczas gdy coraz uczyć się z rówieśnikami z różnych środowisk.

Elastyczny Alberta MBA wymaga od wszystkich studentów do ukończenia kluczowych biznesowych podstawowe kursy i mieszankę zajęć fakultatywnych. Z 9 zajęć fakultatywnych, jesteś w stanie dostosować swój stopień mieszanką kursów najlepiej dostosowane do własnych interesów lub wypełnić jeden z naszych formalnych specjalizacji.

Lokalizacje

Edmonton

Address
2-30 Business Building
Edmonton, Alberta
Canada T6G 2R6

T6G 2R6 Edmonton, Alberta, Kanada

Programy

Ta szkoła oferuje również: