The University of Jordan - School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet Jordanii jest zarówno nowoczesny, jak i stare uczelni w Jordanii. Założona w 1962 roku, Uniwersytet, od tego czasu, zastosowano się do rozwoju wiedzy nie mniej niż ich rozpowszechnianiem .W charakterze kompleksowym instytucji nauczania, badań i społeczności serwisu, University of Jordan umożliwia swoim studentom do wyboru szeroka gama Programy- ponad 3500 różnych kursów są oferowane przez niektóre 18 wydziałach.

Nasza Szkoła Biznesu jest tak stara jak sama uczelni i jest obecnie drugim co do wielkości. Jesteśmy dumni z bycia wiodącą szkołą biznesu w Jordanii, odgrywa ważną rolę w ukończeniu menedżerów i liderów jutra. Jordan zawsze perforowane powyżej swojej wagi w świecie biznesu. Jesteśmy krajem z tradycyjnym naciskiem na sektor usług, ale ostatnie lata przyniosły pojawienie się pokolenia przedsiębiorców oferujących rozwiązania do Jordanii, regionu i świata. Tu na pierwszy uniwersytet Jordana, Szkoła Biznesu odgrywa ważną rolę w szkoleniu tych liderów biznesu w przyszłości. Dążymy do budowania na naszych obecnych silnych fundamentach i nadal być szkoła przeprowadzenie badań, które zapewnia rzeczywiste rozwiązania dla wyzwań naszych czasów, i nauczania, które ma na celu zaangażowanie uczniów i wyposażyć je na wszelkiego rodzaju kariery.

Nasza wizja

Aby stać się wiodącym School of Business, regionalnie wpływowy i szanowany na całym świecie.

Nasza misja

School of Business na University of Jordan jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości programów biznesowych akademickich i instytucji badawczych, które pozwolą jej pracowników i absolwentów do Excela poprzez ciągłe doskonalenie w nauce, budowanie wiedzy, rozwój umiejętności i usług środowiskowych, przy jednoczesnym zachowaniu wartości narodu i kultura.

Nasze cele

Utrzymanie i wzmocnienie eminencja i reputacji szkoły przez pracę w kierunku osiągnięcia zapewnienia jakości standardów lokalnych i międzynarodowych.

Lokalizacje

Amman

Address
The University of Jordan
Queen Rania str

11942 Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania

Programy

Ta szkoła oferuje również: