Mideast Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia MAA została założona w 2000 roku na lotnisku Amman / Marka Airport i jest własnością sektora prywatnego.

Akademia MAA jest uważana za jedną z ważnych szkół lotniczych ze względu na wysoki poziom modułów edukacyjnych i szkoleniowych, nadesłanych przez najbardziej wykwalifikowanych i przeszkolonych instruktorów lotnictwa. Od tamtej pory akademia MAA zyskała reputację i rozwój w szybkim tempie dzięki strategiom zgodnym z wizją i misją Akademii, które mają na celu ukończenie wykwalifikowanego pilota i inżynierów lotniczych oraz gotowość do szerokiej służby w różnych międzynarodowych lotnictwie. pola.

Akademia Lotnictwa na Bliskim Wschodzie (MAA) zaliczana jest do jednej z największych akademii lotniczych na poziomie lokalnym i arabskim. Nasza Akademia dąży do osiągnięcia doskonałości wśród swoich konkurentów w sposób proaktywny i znajdowania nowych możliwości rozwoju zgodnych z obecną strategią. Aby osiągnąć pionierskie osiągnięcia w lotnictwie, akademia dążyła do zapewnienia najbardziej aktualnych modułów, które służą uczniom lotnictwa zarówno pod względem wysokiego poziomu edukacji i szkoleń przekazywanych przez najlepszych instruktorów i trenerów ekspertów, jak i utrzymania postępu technologii lotniczych w świecie, aby zapewnić wykwalifikowanych pilotów i inżynierów, którzy mogą służyć w różnych krajach w okresie kariery lotniczej.

Korzystając z najnowszych technologii, sprzęt i urządzenia treningowe MAA oferuje zarówno profesjonalne szkolenia pilotów, jak i szkolenia dla techników lotniczych, które są zatwierdzone przez standardy ICAO JCARC (Jordańskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego).

Koncentrując się na bezpieczeństwie i wysokiej jakości w standardach szkoleniowych, MAA zapewniło Jordan i regionalne linie lotnicze setki pilotów i techników samolotów w ciągu ostatnich piętnastu lat, MAA ukończył ponad 1200 pilotów, 1300 inżynierów samolotów, 20 dyspozytorów i 50 studentów IATA od samego początku operacja ta ukończyła około 15 krajów.

MAA dysponuje nowoczesną flotą szkoleniowych (15) statków powietrznych i (2) urządzeń szkoleniowych Fight Simulation (FSTD), ta rozwijająca się flota zawiera (7 A / C) Piper Archer III (pojedynczy silnik), (4 A / C) Piper Warrior III ( Single Engine, Glass Cockpit), (2 A / C) Piper Seminole (Multi Engine) i (3 A / C) Sama CH-2000 (Single Engine).

Alsim AL-200, który reprezentuje Piper Seminole (Twin Engine Aircraft) i jest zatwierdzony przez JCARC jako FNPT II.

Alsim ALX, który reprezentuje lekki samoloty odrzutowe z wieloma silnikami, i został zatwierdzony przez JCARC, francuską DGAC i JAA jako MCK FND FNPT II.

Certyfikat MAA został zatwierdzony przez JCARC (Jordańską Komisję Regulacji Lotnictwa Cywilnego) jako organizacja szkolenia lotniczego i certyfikowana do prowadzenia kursów takich jak:

 • Prywatny kurs pilotażowy, kurs zintegrowany ATP,
 • Kurs modułowy z oceną instrumentu,
 • Kurs instruktora lotów,
 • Kurs współpracy wielu załóg
 • Modułowa wiedza teoretyczna ATPL Oprócz instruktorów MAA (Ground

MAA podpisała kontrakt z Quest for English Language Institute - Amman, który ma szerokie doświadczenie w tej dziedzinie, aby przeprowadzić wszystkie zajęcia związane z ogólnym angielskim

Ponadto, MAA jest zatwierdzone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego (IATA) , wiadomo, że transport lotniczy jest jednym z najbardziej dynamicznych branż na świecie, oferuje on dla Ciebie różne kursy, takie jak:

 • Zarządzanie lotniskami
 • Załoga linii lotniczych
 • Świadomość bezpieczeństwa lotniczego
 • Obsługa klienta linii lotniczych
 • Fundacja Podróże i turystyka.
 • SMS systemu zarządzania bezpieczeństwem

Kontynuujemy także poszerzanie naszej misji, otwierając nasz oddział w Akabie, głównie w celu dotarcia do osób, które interesują się lotnictwem w różnych lokalizacjach i które przyciągają naszych studentów do pracy w przemyśle lotniczym i marzeniach. nauki latania jest z nami.

Lokalizacje

Amman

Address
Amman Civil Airport, Al Mataar St 22
11134 Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania

Programy

Ta szkoła oferuje również: