Jordan University of Science and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jordan Uniwersytet Nauki i Technologii (JUST) jest wiodącym ośrodkiem nauczania i badań w Jordanii i na Bliskim Wschodzie. Nasi wybitni studenci, obok naszego wydziału, aby po prostu wybitny instytucji szkolnictwa wyższego. WŁAŚNIE jest wpływ na nauki i technologii została odczuwalne lokalnie i regionalnie, nasi absolwenci zajmują kluczowe renomowanych pozycje w zawodach medycznych, inżynierii, architektury, rolnictwa, nauki, informatyki i technologii informacyjnej.

W po prostu, że są przeznaczone na zapewnienie naszym studentom edukacji najwyższej jakości we wszystkich dziedzinach nauki i technologii. Oferujemy wyzwanie środowiska intelektualnego z szerokiego zakresu studiów licencjackich i magisterskich studiów. Studenci mogą wybierać spośród wielu specjalizacji akademickich, które pasują do ich indywidualnych potrzeb.

Nasz organizm uczeń pochodzi z różnych narodowości, które sprzyja bardzo zróżnicowaną kulturę na naszym kampusie; około jedna czwarta z nich to studenci zagraniczni.

WŁAŚNIE przyciąga i zachowuje wyjątkową wykładowców i pracowników administracyjnych, którzy są dobrze rozpoznany w swoich dziedzinach. Nasz wydział składa wieloaspektowy pracowników, którzy różnorodne doświadczenia. Jesteśmy zaszczyceni, że mają takich wybitnych członków, którzy dokonali kluczowych wkładów w swoich dziedzinach.

Nasza uczelnia jest nowoczesny w zakresie urządzeń i zasobów, które służą zarówno nauczania i badań naukowych. WŁAŚNIE jest zawsze zaangażowana w poprawę wszystkich urządzeń, które zapewnią środowiska i możliwości dla studentów do programu Excel w swojej pracy. Te ulepszenia obejmują wyposażenie, narzędzia laboratoria naukowe i ośrodki badawcze z najbardziej zaawansowanych środków technicznych edukacji.

Oprócz swojej roli jako szkoły wyższej, WŁAŚNIE zawsze zobowiązała się służyć wspólnocie w każdy możliwy sposób. Wiele z działań prowadzonych przez naszych wykładowców i pracowników mają służyć lokalnej społeczności w Jordanii.

Zapraszamy przyjść odkrywania TYLKO przez naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się o naszych programach edukacyjnych i badawczych. Upewnij się, że po prostu jest miejsce do prowadzenia swojej przyszłej kariery i spełnić swoje marzenia. Razem, mamy nadzieję, że wszyscy będziemy mogli wypełnić misję uczelni, mieć absolwentów, które czynią różnicę w ich społeczności i kraju.

Wydział Studiów podyplomowych w Jordanii Uniwersytetu Nauki i Technologii (JUST) oferuje wysokiej jakości programy akademickie. Nasze programy są przeznaczone do zakwalifikowania uczniów do kariery w sektorze prywatnym i rządowych, które wymagają stałych umiejętności analityczne i ilościowych. Wydział Studiów podyplomowych prowadzi w edukacji absolwenta, rozwoju zawodowego i liderów we wszystkich sektorach dla konkurencyjności regionalnej, krajowej i globalnej.

Nasi Absolwenci wykazać wysoki stopień wiedzy i umiejętności w swoich wybranych kierunkach. Nasz personel akademicki prowadzenie badań w naukach stosowanych, nauk medycznych, medycyny, stomatologii, pielęgniarstwa, inżynierii i rolnictwa. Ponadto, nasz wydział zapewnić studentom możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w laboratoriach i klinikach na uniwersytecie.

Wydział Studiów podyplomowych powierzono ustalanie zasad i przepisów związanych z absolwentów programów i realizacji wdrożenia tych przepisów. Rada Graduate Studies jest odpowiedzialny za nadzór i krytycznej oceny istniejących programów. Ponadto dziekanatu jest odpowiedzialny za następujące się odpowiednich programów magisterskich w porozumieniu z dziekanem w sprawie realizacji zasad i przepisów, studia podyplomowe, zarządzanie funduszami przeznaczonymi dla absolwentów i monitorowania postępu naukowego studentów.

Absolwent Wydziału Historie

Absolwenci powinni rozważyć następujące:

Doradca-Student związku

Doradca jest odpowiedzialny za więcej zadań, niż sobie wyobrażasz. Razem ze swoim doradcą jest niezwykle cenne. Wszelkie zmiany w programie studiów, tematyki badań, plan zajęć i harmonogram laboratorium badawczego powinny być przedyskutowane i zatwierdzone przez doradcę.

Badania wykonywania

Badanie wymaga czasu, więc trzeba przygotować się do spędzenia długich godzin projektowania i wykonywania eksperymentów, analizy danych i pisanie pracy magisterskiej. Czytaj literaturę uzyskać tło dla tematu badawczego. Wykonać badania. Doradca nie powie ci na każdym kroku, aby. Doradca skieruje jedynie ogólny kierunek badań. W przypadku wystąpienia problemu w swojej badań próbować zrozumieć to samemu. Próby zbliża problem z różnych kierunków. Jeśli nie możesz znaleźć sukces, zaplanować spotkanie z doradcą, należy mieć konkretne pytania przygotowane.

Co należy zrobić, aby ukończyć?

Każdy student kapitan będzie trzeba wykonać następujące czynności przed ukończeniem. Kompletny godziny 34 kredytowe dla studentów magisterskich. Napisać i obronić tezę, zgodnie z działu i absolwentów studiów wydziału regulacji (Thesis Track). Zdać egzamin (kompleksowe Kompleksowe egzaminu Track).

Lokalizacje

Irbid

JUST

Address
Jordan University of Science and Technology
P.O.Box 3030

22110 Irbid, Irbid Governorate, Jordania
Telefon
+962 2 720 1000