Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Przegląd

Kiedy w roku 1982 założono International University of Japan , jego misją było rozwijanie przyszłych liderów o wysokim poziomie specjalistycznej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także zrozumienie i empatia wobec różnorodności kultur na świecie, zwiększając ich zdolność do przyczyniania się do globalnego rozwoju. społeczeństwo.

W ciągu minionych 35 lat ponad 4300 światowych liderów z około 130 krajów pochodziło z naszych absolwentów szkół stosunków międzynarodowych i zarządzania międzynarodowego. W naszym kampusie zbudowaliśmy unikalną i globalną społeczność intelektualną, niezrównaną na świecie. Około 300 studentów z 50 krajów mieszka w akademikach, studiach i badaniach razem z naszym wydziałem.

Ponadto rozwinęliśmy bogatą infrastrukturę edukacyjną, aby dostosować się do społeczeństwa informacyjnego i utrzymujemy silne relacje z Centrum Globalnej Komunikacji (GLOCOM), które jako lider badań nad społeczeństwem informacyjnym podkreśla "Chigyo", badanie wiedzy.

IUJ , położone w spokojnym sercu wiejskiej Japonii, jest idealnym miejscem dla młodych mężczyzn i kobiet ze wszystkich stron świata, aby mogli się uczyć i uczyć się od siebie nawzajem oraz od utalentowanych i zróżnicowanych wydziałów międzynarodowych. The Graduate School of International Relations (GSIR) i Graduate School of International Management (GSIM) stanowią wyjątkową okazję dla studentów IUJ do pogłębienia wiedzy na temat nauk politycznych i studiów obszarowych, przy użyciu najnowocześniejszych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Nasz dobrze wyposażony kampus, ze wspaniałym centrum biblioteczno-informacyjnym Matsushita (MLIC), pozwala uczniom nadążać za tą szybko zmieniającą się globalną i technologiczną erą. Podczas gdy język angielski jest językiem nauczania, w IUJ oferowane są różne poziomy kursów języka japońskiego, aby ci, którzy chcą rozwinąć swoją znajomość języka japońskiego na staż lub zawodową karierę, gdzie znajomość języka japońskiego jest ważna, mogą to zrobić. Jednocześnie kursy języka japońskiego pomogą studentom z zagranicy w lepszym zrozumieniu japońskiej kultury i pomogą im w codziennej komunikacji międzykulturowej i wymianie.

Ci, którzy chcą kontynuować karierę zawodową w globalnym biznesie i organizacjach publicznych, zostawiają IUJ nie tylko z IUJ MBA lub magisterskimi, ale również z IUJ przez całe życie siecią osobistą i zawodową na całym świecie, która będzie ogromnym zasobem przydatnym w życiu.

GSIM, IUJ zdobywa międzynarodową akredytację AACSB

Od 20 lutego 2018 r., Graduate School of International Management (GSIM), IUJ dumą uzyskała akredytację od AACSB International, wiodącego na świecie autorytetu w zakresie zapewniania jakości szkół biznesu. Proszę zapoznać się z ogłoszeniem ogólnym AACSB, biurem prasowym AACSB i ogłoszeniem regionalnym, które zostało wysłane do około 100 reporterów w naszym najbliższym regionie przez AACSB. IUJ stała się jedną z czterech akredytowanych uniwersytetów akredytowanych przez AACSB w Japonii i pierwszą akredytowaną angielską szkołą średnią w Japonii, oferującą studia podyplomowe.

Informacje o GSIM

Dzięki swojej misji pielęgnowania mądrych jednostek dla globalnego biznesu i przywództwa społecznego, GSIM został założony w 1988 roku pod kierownictwem i współpracą Amos Tuck School of Business w Dartmouth College, USA. GSIM był pierwszą amerykańską szkołą biznesu w Japonii i pierwszym programem MBA w Japonii, który prowadził kursy tylko w języku angielskim. Od tego czasu GSIM zbudował międzynarodową sieć absolwentów obejmującą ponad 120 krajów i regionów i rozwinął swój kampus w różnorodne, wielonarodowe, wielokulturowe, wieloetniczne środowisko składające się z studentów z całego świata. GSIM rozwinęło się w uznawaną na całym świecie szkołę biznesu, należącą do 100 najlepszych szkół biznesu na świecie (np. The Economist Intelligence Unit).

O podróży AACSB w GSIM

GSIM rozpoczął swoją akredytację AACSB w 2014 roku. Od tego czasu GSIM przeszedł znaczne zmiany w swojej misji, polityce, programie nauczania, zapewnieniu uczenia się, badaniach wydziałowych i wystarczalności, aby zachować zgodność ze standardami AACSB. W lipcu 2017 r. GSIM przedłożył raport końcowy do AACSB. W listopadzie 2017 r. Odwiedziliśmy nasz kampus trzech członków zespołu ds. Wzajemnej oceny. GSIM jest teraz jednym ze sposobów ciągłego ulepszania.

"Cała szkoła jest podekscytowana uzyskaniem akredytacji AACSB, dzięki której jesteśmy zaangażowani w zapewnianie wysokiej jakości edukacji, starając się jednocześnie osiągnąć najwyższy potencjał w przyszłości" - powiedział prezydent IUJ Hiroyuki Itami oraz IUJ GSIM Dean Wenkai Li. "Chcielibyśmy podziękować naszemu mentorowi AACSB, członkom zespołu zajmującego się recenzjami oraz szefom i pracownikom AACSB za ich niezmierzoną pomoc i wskazówki. Chcielibyśmy również podziękować doskonałej i niestrudzonej pracy studentów, absolwentów, wykładowców, pracowników, kierownictwa IUJ i innych interesariuszy IUJ ".

O AACSB

Założona w 1916 roku i mająca siedzibę w Tampa na Florydzie, USA, AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) jest najdłużej działającym globalnym organem akredytującym dla szkół biznesu, łączącym edukatorów, studentów i firmy w celu stworzenia następnej generacji wielkich liderów . AACSB International to największy na świecie sojusz edukacyjny.

Akredytacja AACSB jest powszechnie uważana za najwyższy poziom akredytacji szkół biznesu, "znak doskonałości" w edukacji biznesowej i synonim najwyższych standardów jakości. Akredytacja AACSB została zdobyta przez mniej niż 5 procent światowych szkół biznesu.

Aby dowiedzieć się więcej o AACSB, odwiedź www.aacsb

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


International University of Japan

Program ten stopień przeznaczony jest wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności niezbędnych do udanej kariery w rządzie i dyplomacji, międzynarodowych firm, organizac ... [+]

Kompleksowy Program International Relations z ostrości Azji i Pacyfiku Program Stosunków Międzynarodowych IUJ ma na celu zapewnienie kompleksowego, interdyscyplinarnego rozumienia głównych trendów we współczesnej międzynarodowej polityki, gospodarki i społeczeństwa. Szczególny nacisk kładzie się na rozwój w obszarze Azji i Pacyfiku oraz w Japonii w szczególności. Świat islamski otrzymuje również wiele uwagi.

Program International Relations okazała się niezwykle przydatna dla ludzi, którzy albo pracują w lub którzy zamierzają podejmowania kariery w rządach krajowych lub regionalnych, w organizacjach międzynarodowych, w biznesie i finansach, czy w mediach. Oferuje również cenną odskocznią dla tych, którzy chcą prowadzić dalsze badania w Ph. d. programowanie i wejść do świata akademickiego.... [-]

Japonia Niigata
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Japan

Program ten stopień przeznaczony jest kształcić przyszłych liderów w formułowaniu i wdrażaniu polityk gospodarczych, a także publicznych ukierunkowanych na rozwój społecz ... [+]

Główne cechy

W kolejnej ekspansji tej studiów MA in International Development pokazuje nasza prowadzi Program in International Development podtrzymuje bardzo renomowanego rozwój jego jakości kształcenia w szczególności związanych z zagadnieniami rozwoju. Podczas gdy jego podstawowe kursy związane są głównie z nowoczesnej ekonomii, jego wybitne osiągnięcia w dziedzinie edukacji kompleksowo obejmujące zagadnienia rozwoju można znaleźć nie tylko w liczbie absolwentów tego kierunku studiów, ale również w wielu krajach wszystkich absolwentów. Różnorodność krajów uczestniczących studentów stanowi jeden z najbardziej idealnych warunkach do nauki międzynarodowych problemów rozwojowych. Silna sieć ludzka absolwentów tego programu pokazuje jakość tego programu edukacyjnego, a także korzyści, jakie studenci tego programu zyskają po ich ukończeniu. Program obejmuje szeroki zakres zagadnień polityki publicznej w kontekście rozwoju społeczno-gospodarczego. Kwestie te są badane w obszarach finansów, handlu, inwestycji, rozwoju zasobów ludzkich, ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju, a rozwój miast i regionów. Poza zrozumienia natychmiastowych i konkretnych okoliczności konkretnych sprawach krajowych, program zapewnia studentom, jak wiele możliwości, jak to możliwe, aby pozwolić studentom udział / pogłębienia problemów rozwoju różnych krajach pod jego rygorystycznych warunkach zajęć. Program składa się z obowiązkowych i zajęć fakultatywnych i zapisani uczniowie mogą wybrać kilka zajęć fakultatywnych na podstawie własnych zainteresowań badawczych i związanych z polityką, po przyjęciu wymaganych kursów, z których wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby studenci używają bardzo zaawansowanych narzędzi analitycznych płynnie odkrywania własnego rozwoju problemy. Nasi członkowie wydziału poświęcić się studentów z naszej wiedzy i doświadczenia, aby przyczynić się do ich skutecznego pisania pracy magisterskiej. Różnorodność studentów ponad ponad trzydziestu różnych krajów, jak również wysoko wykwalifikowanych pracowników... [-]

Japonia Niigata
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Japan

Program ten stopień jest nie tylko pozwolić uczniom zrozumieć nowoczesne ramy ekonomii, ale także wyposażenie ich w narzędzia analityczne w dziedzinie ekonomii. ... [+]

Ten niedawno zaproponował dwa lata programu MA nagrody magistra w zakresie gospodarki do studentów, którzy ukończyli wszystkie wymagania. Uczeni MFW poprzez szyte na miarę naszego programu dla nich o nazwie Program Polityka makroekonomiczna należą do tego nowego kierunku studiów MA w IDP, natomiast Program Polityka makroekonomiczna wymaga uczonych MFW wziąć więcej kursów związanych kwestiach makroekonomicznych. Celem programu jest nie tylko pozwolić uczniom zrozumieć nowoczesne ramy ekonomii, ale także wyposażenie ich w narzędzia analityczne w dziedzinie ekonomii, a ten nowy program studiów MA skupia się na bardziej ekonomiczne niż nasz obecny program w Rozwoju Międzynarodowego, z których oba są oferowane w IDP. ... [-]

Japonia Niigata
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Japan

Program ten stopień odpowiada potrzebom dobrego zarządzania wymagane do wdrożenia i oceny polityki, które skutecznie rozwiązywać różne problemy, takie jak publiczne szkód ... [+]

O Pmpp

Termin "zarządzanie" zbliża się podkreślić bardziej w kwestiach polityki rozwoju. Ponieważ dobre zarządzanie jest powszechnie uważany za jednego kluczowego rozwiązania eliminującego zarówno nieefektywności i nierówności wewnątrz naszych społeczeństw, rządów i instytucji międzynarodowych zwrócić większą uwagę na politykę, które zapewniają dobre zarządzanie - procesów dźwiękowych podejmowania decyzji i których decyzje są realizowane w sektorze publicznym. Absolwent Szkoły Stosunków Międzynarodowych (GSIR) ustanowił nowy dwuletni program MA, zarządzanie i porządku publicznego Program Analysis (Pmpp), w celu zaspokojenia potrzeb dobrego zarządzania wymagane do wdrożenia i oceny polityki, które skutecznie rozwiązywać różne problemy publiczne takie jak uszkodzenia środowiska, zdrowia publicznego, edukacji, rozwoju krajowego i regionalnego, reformy opieki społecznej i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jako wydział GSIR a studenci tworzenia różnych formalnych i nieformalnych idei możemy mieć istotny wpływ na kształtowanie zdolności do radzenia sobie z takimi problemami.... [-]

Japonia Niigata
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Japan

Program Japan-Global Development (JGDP) to nowo utworzony dwuletni program magisterski, który ma umożliwić uczącym się uniwersalną logikę rozwoju i wzrostu w dziedzinie p ... [+]

Program Japan-Global Development (JGDP) to nowo utworzony dwuletni program magisterski, który ma umożliwić uczącym się uniwersalną logikę rozwoju i wzrostu w dziedzinie polityki, gospodarki i zarządzania, wykorzystując doświadczenia Japonii w zakresie rozwoju gospodarczego i rozwoju przedsiębiorstw jako podstawowe materiały na koperty. JGDP został opracowany wspólnie przez JICA i IUJ w ramach JICA-DSP. *

* Program badań rozwoju JICA (Japan International Cooperation Agency) (JICA-DSP)

„JICA-DSP” to program, który zaprasza przyszłych liderów z krajów partnerskich do Japonii do ukończenia studiów magisterskich lub doktoranckich w japońskich szkołach wyższych, gdzie dowiadują się o doświadczeniach Japonii z własnymi doświadczeniami w zakresie modernizacji i rozwoju w ramach japońskiej współpracy na rzecz rozwoju w innych krajach. JICA i uniwersytety w Japonii wspólnie zbudowały i oferują JICA-DSP.... [-]

Japonia Niigata
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
International University of Japan
777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi

Niigata, Niigata Prefecture, 949-7277 JP
Social Media