Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z ponad 100-letnią tradycją i historią, Akademia Ritsumeikan otworzyła APU w kwietniu 2000 roku jako pierwsza prawdziwie międzynarodowa uczelnia Japonii. Nasze szkoły podyplomowe przyjmują studentów do programu nauczania w pełni opartego na języku angielskim w wyjątkowo wielokulturowym środowisku. The Graduate Schools at APU koncentruje się na studiach w regionie Azji i Pacyfiku, oferując możliwości studiowania ukierunkowane na rozwiązywanie złożonych problemów, przed którymi stoją społeczeństwa i środowiska regionu Azji i Pacyfiku, a także zarządzanie, ze szczególnym uwzględnieniem japońskiego stylu biznesu i dynamicznego świata Międzynarodowy biznes. Szkoły absolwentów APU są w pełni akredytowane przez japońskie Ministerstwo Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii (MEXT).

Edukacja na światowym poziomie

Programy absolwentów APU zostały wybrane do kilku prestiżowych programów stypendialnych w ostatnich latach, w tym programu "Joint Japan / World Bank Graduate Scholarship Program" oraz "Asian Development Bank - Japan Scholarship Program". Niektóre inne organizacje, które sponsorowały naszych absolwentów to: indonezyjskie Ministerstwo Finansów, japońskie korporacje, samorządowe organy i Japonia Międzynarodowa Agencja Współpracy (JICA).

Prawdziwie międzynarodowe środowisko

Kampus jest wyjątkową bramą do świata, przyciągając studentów i wykładowców z całego świata. Nasi japońscy wykładowcy również przyjeżdżają do nas z różnorodnymi międzynarodowymi karierami i doświadczeniami akademickimi. Ta niezwykle bogata mieszanka języka i kultury sprawiła, że ​​APU zyskało reputację japońskiej "globalnej wioski".

Japońskie doświadczenie

Ponieważ zajęcia w szkole wyższej prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, nie jest wymagana żadna znajomość języka japońskiego. Jednak dla tych, którzy są zainteresowani nauką języka japońskiego, zajęcia dla początkujących odbywają się specjalnie dla studentów bez dodatkowych kosztów. Zanurzeni w kulturze Japonii, uczniowie mogą codziennie wykorzystywać nowe umiejętności językowe.

Międzynarodowa akredytacja

- Od sierpnia 2016 r. - Ritsumeikan Asia Pacific University jest akredytowanym członkiem AACSB International - Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business ( http://AACSB.edu/ ) Ritsumeikan Asia Pacific University jest jedną z trzech instytucji w Japonii ta akredytacja. Spośród tych instytucji, jako jedyni oferujemy licencjackie programy biznesowe zarówno w języku angielskim, jak i japońskim, a także jedyny program MBA z akredytacją AACSB w języku angielskim.

Lokalizacje

Beppu

Ritsumeikan Asia Pacific University

Address
1-1 Jumonjibaru, Beppu, Oita
874-8577 Beppu, Prefektura Ōita, Japonia
Telefon
+81-977-78-1119

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium