愛知産業大学

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Charakterystyka edukacji szkolnej niepublicznej, w której szanowana jest niezależność edukacji, przejawia się prowadzeniem edukacji w oparciu o unikalną tradycję i filozofię wychowawczą opartą na „duchu założycielskim”. Ta cecha jest również powodem istnienia szkoły prywatnej, która różni się od szkoły publicznej. Na愛知産業大学naszej korporacji szkolnej, podstawową zasadą edukacji jest rozwój „zasobów ludzkich, które mogą wnieść wkład do społeczeństwa”.

W celu realizacji podstawowej filozofii edukacyjnej „kultywowania zasobów ludzkich, które mogą wnieść wkład do społeczeństwa”, będziemy prowadzić działania edukacyjne z polityką edukacyjną polegającą na „kultywowaniu zasobów ludzkich o dużej inteligencji” i „kultywowaniu zasobów ludzkich ze szczerym sercem”. Zrobię to.

„Obfita inteligencja” to umiejętność podejmowania najlepszych decyzji z szeroką wiedzą i głębokim wykształceniem, dlatego ważne jest, aby nad wszystkim aktywnie pracować i nie szczędzić wysiłków. „Uczciwe serce” to poważne serce, pełne szczerości i uczucia, dlatego musimy do wszystkiego traktować szczerze, dziękować Ci z głębi serca i być uprzejmi.

Osoba, która może wnieść swój wkład w społeczeństwo, to osoba o „bogatej inteligencji” i „uczciwym sercu”.

Wierzymy, że愛知産業大学może przyczynić się do rozwoju społeczeństwa, wspierając zasoby ludzkie o „bogatym intelekcie” i „uczciwym sercu” w duchu założenia.

Lokalizacje

Nishio

Address
12-5 Harayama, Oka-cho, Okazaki-shi, Aichi
Nishio, Prefektura Aichi, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium