University of the Commonwealth Caribbean

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UCC - Tradycja doskonałości

UCC jest partnerem / placówce Uniwersytetu w Londynie. Programy UCC są akredytowane przez uznany organ akredytacji regionalnym i uważany za jednego z najlepszych prywatnych uczelni na Karaibach. UOL jest międzynarodową akredytację i uznany za jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie.

KIM JESTEŚMY

The University of Commonwealth Karaibów (UCC) jest największą instytucją prywatną na Jamajce i jest członkiem Organizacji Państw Amerykańskich (OPA) Konsorcjum.

W 2002 roku, Instytut Nauk Zarządzania (IMS - zał. Styczeń 1992) połączona z Instytutu Zarządzania i produkcji, (IMP - est. Styczeń 1976) do ustalenia UCC, a premier wyższe siłownia edukacyjnej pozwalającej osobom możliwości śledzenia swoje marzenia akademickich poprzez elastyczne możliwości nauki i bezproblemowe opcji płatności.

CO ROBIMY

Szczycimy się w dostarczaniu studentom światowej klasy programów edukacyjnych i wysoko wykwalifikowanych i wykwalifikowanych wykładowców. Nasza oferta programów są porównania z międzynarodowymi standardami i zaprojektowany tak, aby nasi absolwenci mogą konkurować na dynamicznym rynku globalnym.

GDZIE SIĘ DZIEJE IT

Nasz zasięg rozciąga się poza brzegiem Jamajce. Współpracujemy z renomowanych instytucjach szkolnictwa wyższego w regionie i na całym świecie, aby zgromadzić szeroką gamę możliwości dla wszystkich przyszłych studentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Wstęp do medycyny » Widzieć M.D. » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Kursy » Widzieć MBA »

Filmy

Study Jamaica

Kontakt
Adres lokalizacji
University of the Commonwealth Caribbean - Main Academic Campus: 17 Worthington Avenue
Kingston, JM