Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

University College z Karaibów jest prywatnym kolegium oferując kursy na dyplom Associate, licencjackich, magisterskich i poziomów kształcenia. Nasze główne obszary zainteresowania są w Business Studies, Informatyki i ustawy.

historia

W 2002 roku, Instytut Nauk Zarządzania (IMS - zał. Styczeń 1992), uzyskał w Instytucie Zarządzania i produkcji, (IMP - zał. Styczeń 1976), tworząc największą uczelnie prywatne konsorcjum na Jamajce. Połączenie utworzone University College z Karaibów (UCC). UCC stała organizacja dominująca w 2004 roku. Nowy podmiot w partnerstwie z Florida International University (FIU), University of Florida (UF) i Florida State University (FSU), a następnie wyruszył w ważnej inicjatywy, aby uruchomić wiele programów nowy biznes, technologii informacyjnych i szkoleniowych inżynieryjne w Jamajce , która rozpoczęła się w czerwcu 2005 roku. W maju 2008 roku, UCC uzyskał pozwolenie do zaoferowania dyplomu prawa we współpracy z University of London. Dziś Uniwersytet londyńskiego Bachelor of Laws, Bachelor of Science w Bankowości i Finansów oraz Bachelor of Science w Bankowości i Finansów są również dostarczane / oferowane w UCC.

Głównym celem UCC koncentruje się na dalszym przygotowania absolwentów szkół średnich na poziomie średnim i specjalistów z pewnym wyższym szkolenia dla wejścia, lub za awans do firmy lub branży. Od czasu jego utworzenia (UCC / IMS / IMP), około 65.000 osób z powodzeniem ukończył jego kilku programów. Obecnie organizacja ma roczne w niepełnym wymiarze czasu i populacji studentów w pełnym wymiarze czasu (głównie specjalistów pracujących) około 4000 i wysoce wykwalifikowanego i doświadczonego personelu administracyjnego i naukowego, odpowiednio 192 i 250 do obsługi wszystkich wyżej wymienionych programów.

Rejestracja

University College z Karaibów jest zarejestrowane i uznane i kilku jego programów są akredytowane przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ), oficjalny organ akredytacji dla szkolnictwa wyższego na Jamajce i jest członkiem konsorcjów Wspólnoty Narodów i OAS uczelni, w Amerykańska Rada na edukację (ACE) i Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytet Przewodniczących (IAUP).

Model biznesowy

UCC z siedzibą przy 17 Worthington Avenue z kampusów satelitarnej w miejscach Old Hope Road i Oxford Terrace w Kingston oraz pięciu ośrodkach regionalnych w lokalizacjach w Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar, May Pen. UCC rozpoczęła ekspansję w regionie Karaibów Wschodniej poprzez realizację swoich programów w Internecie, w szczególności w: Antigua i Barbuda, Saint Vincent i Grenadyny, Grenada, Dominika i Turks i Caicos.

UCC, poprzez swoją spółkę zależną, IMS, została założona jako centrum regionalnego na Karaibach głównie na imporcie i eksporcie usług o wyższej i programy edukacyjne (tylko np. licencjackich i magisterskich stopni) oferowanego przez dwóch głównych partnerów zagranicznych, Florida International University oraz University of London. UCC przez IMP jest organem odpowiedzialnym za rozwój i dostarczanie lokalnych, rodzimych certyfikatów zawodowych, współpracownik i dyplom licencjacki na lokalnym rynku z Jamajki.

zarządzanie

UCC działa pod przewodnictwem dr Winston Adams i dyrektor generalny, pani Geraldine Adams i jest zarządzany przez wiceprezesa i zespół wiceprezesów, dyrektorów i menedżerów oraz specjalistów posiadających stopnie doktorskie, które posiadają kwalifikacje w wielu dyscyplinach. UCC także zatrudnia i stale rozwija system zarządzania przez cele, aby zapewnić, że jakość jego rezultatów jest lepsza jako instytucja rośnie w celu zapewnienia optymalnych wyników studentów i interesariuszy.

Przewaga konkurencyjna

University College koncepcja jest mocno zakorzenione w filozofii edukacji w oparciu o elastyczność, standardów zawodowych i narażenia w miejscu pracy. UCC jest dodatkowo wyróżnia się szerokiej gamy programów i poziomów, elastyczność wprowadzania kwalifikacji, jasno określone standardy wyjścia, które są na podstawie porównania z praktyki zawodowej, charakterystycznym kompetencji absolwentów; znaczenie, równy dostęp, kondycja finansowa, różnorodność wykładowców, pracowników i programów , wysokiej jakości programów lokalnych i zagranicznych; międzynarodowych porozumień o partnerstwie i wzorowe ładu.

Z jego statusu jako kolegium, UCC daje studentom najlepsze zalety obu systemów z wyboru zdyscyplinowanego i terminowego tytuł licencjata rdzennej i programów dyplomowych uzupełnione równie istotnych klaps matury i programów magisterskich oferowanych w imieniu swoich zagranicznych partnerów, Florida International University i University of London.

UCC ma również w swojej Ambit a Wyższa Szkoła Fundacji Karaibów , który jest oskarżony o odpowiedzialności do zaoferowania i zarządzania stypendia dla studentów UCC. W ten sposób oferuje szeroką gamę stypendiów, maksymalizując możliwości kształcenia wyższego dla studentów w całej Jamajce.

UCC Fundacja jest również oskarżony o podjęcie działań w celu pozyskiwania funduszy dla UCC obsługują nie tylko jego programy stypendialne, ale także działania, aby uaktualnić swoje urządzenia i poszerzyć ofertę programów. Fundacja UCC (US) Incorporated jest zarejestrowana w stanie Floryda, jako 502 c 3 dobroczynności publicznej.

Wielkość rynku i opis

Populacja studentów UCC rdzeń się uwagę z szerokiej gamy branż. Zazwyczaj są oni zatrudnieni na wyższych duchownych, nadzorczych i zarządczych szeregach oraz w głównej są w wieku, w latach 30. i 40.. Dzięki ekspansji na oferowanie pełnych programów czasowych w kampusie Worthington Avenue w Nowym Kingston, UCC teraz także zaspokaja potrzeb absolwentów szkół średnich, głównie z obszaru korporacyjnego, w wieku głównie z późnych nastolatków na początku iw połowie lat dwudziestych.

W połowie 2012 roku, UCC siedzibę Międzynarodowego Biura, które oferują wsparcie klucza do inicjatywy umiędzynarodowienia Uczelni. Inicjatywa ta polega między innymi przyciąga studentów z całego świata, którzy przyczynią się nie tylko swoją wiedzą społeczności UCC ale również poznać kulturę Jamajki przez UCC nauczania akademickiego.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University College Of The Caribbean

Program tego pana zapewnia odpowiednią i nowatorskie programy nauczania, aby pomóc administratorom pracy wzmocnić swoją wiedzę o współczesnych praktyk administracji publi ... [+]

UCC / Commonwealth wykonawczy Master of Public Administration Program tego pana stanowi istotne i nowatorskie programy nauczania, aby pomóc administratorom pracy wzmocnić swoją wiedzę o współczesnych praktyk administracji publicznej i poprawić swoje umiejętności zarządzania i przywództwa w służbie publicznej, sektora instytucji rządowych i organizacji non-profit ,

[-]
Jamajka Kingston
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
20 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku