University College Of The Caribbean

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

University College z Karaibów jest prywatnym kolegium oferując kursy na dyplom Associate, licencjackich, magisterskich i poziomów kształcenia. Nasze główne obszary zainteresowania są w Business Studies, Informatyki i ustawy.

historia

W 2002 roku, Instytut Nauk Zarządzania (IMS - zał. Styczeń 1992), uzyskał w Instytucie Zarządzania i produkcji, (IMP - zał. Styczeń 1976), tworząc największą uczelnie prywatne konsorcjum na Jamajce. Połączenie utworzone University College z Karaibów (UCC). UCC stała organizacja dominująca w 2004 roku. Nowy podmiot w partnerstwie z Florida International University (FIU), University of Florida (UF) i Florida State University (FSU), a następnie wyruszył w ważnej inicjatywy, aby uruchomić wiele programów nowy biznes, technologii informacyjnych i szkoleniowych inżynieryjne w Jamajce , która rozpoczęła się w czerwcu 2005 roku. W maju 2008 roku, UCC uzyskał pozwolenie do zaoferowania dyplomu prawa we współpracy z University of London. Dziś Uniwersytet londyńskiego Bachelor of Laws, Bachelor of Science w Bankowości i Finansów oraz Bachelor of Science w Bankowości i Finansów są również dostarczane / oferowane w UCC.

Głównym celem UCC koncentruje się na dalszym przygotowania absolwentów szkół średnich na poziomie średnim i specjalistów z pewnym wyższym szkolenia dla wejścia, lub za awans do firmy lub branży. Od czasu jego utworzenia (UCC / IMS / IMP), około 65.000 osób z powodzeniem ukończył jego kilku programów. Obecnie organizacja ma roczne w niepełnym wymiarze czasu i populacji studentów w pełnym wymiarze czasu (głównie specjalistów pracujących) około 4000 i wysoce wykwalifikowanego i doświadczonego personelu administracyjnego i naukowego, odpowiednio 192 i 250 do obsługi wszystkich wyżej wymienionych programów.

Rejestracja

University College z Karaibów jest zarejestrowane i uznane i kilku jego programów są akredytowane przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ), oficjalny organ akredytacji dla szkolnictwa wyższego na Jamajce i jest członkiem konsorcjów Wspólnoty Narodów i OAS uczelni, w Amerykańska Rada na edukację (ACE) i Międzynarodowe Stowarzyszenie Uniwersytet Przewodniczących (IAUP).

Model biznesowy

UCC z siedzibą przy 17 Worthington Avenue z kampusów satelitarnej w miejscach Old Hope Road i Oxford Terrace w Kingston oraz pięciu ośrodkach regionalnych w lokalizacjach w Montego Bay, Mandeville, Ocho Rios, Savanna-la-Mar, May Pen. UCC rozpoczęła ekspansję w regionie Karaibów Wschodniej poprzez realizację swoich programów w Internecie, w szczególności w: Antigua i Barbuda, Saint Vincent i Grenadyny, Grenada, Dominika i Turks i Caicos.

UCC, poprzez swoją spółkę zależną, IMS, została założona jako centrum regionalnego na Karaibach głównie na imporcie i eksporcie usług o wyższej i programy edukacyjne (tylko np. licencjackich i magisterskich stopni) oferowanego przez dwóch głównych partnerów zagranicznych, Florida International University oraz University of London. UCC przez IMP jest organem odpowiedzialnym za rozwój i dostarczanie lokalnych, rodzimych certyfikatów zawodowych, współpracownik i dyplom licencjacki na lokalnym rynku z Jamajki.

zarządzanie

UCC działa pod przewodnictwem dr Winston Adams i dyrektor generalny, pani Geraldine Adams i jest zarządzany przez wiceprezesa i zespół wiceprezesów, dyrektorów i menedżerów oraz specjalistów posiadających stopnie doktorskie, które posiadają kwalifikacje w wielu dyscyplinach. UCC także zatrudnia i stale rozwija system zarządzania przez cele, aby zapewnić, że jakość jego rezultatów jest lepsza jako instytucja rośnie w celu zapewnienia optymalnych wyników studentów i interesariuszy.

Przewaga konkurencyjna

University College koncepcja jest mocno zakorzenione w filozofii edukacji w oparciu o elastyczność, standardów zawodowych i narażenia w miejscu pracy. UCC jest dodatkowo wyróżnia się szerokiej gamy programów i poziomów, elastyczność wprowadzania kwalifikacji, jasno określone standardy wyjścia, które są na podstawie porównania z praktyki zawodowej, charakterystycznym kompetencji absolwentów; znaczenie, równy dostęp, kondycja finansowa, różnorodność wykładowców, pracowników i programów , wysokiej jakości programów lokalnych i zagranicznych; międzynarodowych porozumień o partnerstwie i wzorowe ładu.

Z jego statusu jako kolegium, UCC daje studentom najlepsze zalety obu systemów z wyboru zdyscyplinowanego i terminowego tytuł licencjata rdzennej i programów dyplomowych uzupełnione równie istotnych klaps matury i programów magisterskich oferowanych w imieniu swoich zagranicznych partnerów, Florida International University i University of London.

UCC ma również w swojej Ambit a Wyższa Szkoła Fundacji Karaibów , który jest oskarżony o odpowiedzialności do zaoferowania i zarządzania stypendia dla studentów UCC. W ten sposób oferuje szeroką gamę stypendiów, maksymalizując możliwości kształcenia wyższego dla studentów w całej Jamajce.

UCC Fundacja jest również oskarżony o podjęcie działań w celu pozyskiwania funduszy dla UCC obsługują nie tylko jego programy stypendialne, ale także działania, aby uaktualnić swoje urządzenia i poszerzyć ofertę programów. Fundacja UCC (US) Incorporated jest zarejestrowana w stanie Floryda, jako 502 c 3 dobroczynności publicznej.

Wielkość rynku i opis

Populacja studentów UCC rdzeń się uwagę z szerokiej gamy branż. Zazwyczaj są oni zatrudnieni na wyższych duchownych, nadzorczych i zarządczych szeregach oraz w głównej są w wieku, w latach 30. i 40.. Dzięki ekspansji na oferowanie pełnych programów czasowych w kampusie Worthington Avenue w Nowym Kingston, UCC teraz także zaspokaja potrzeb absolwentów szkół średnich, głównie z obszaru korporacyjnego, w wieku głównie z późnych nastolatków na początku iw połowie lat dwudziestych.

W połowie 2012 roku, UCC siedzibę Międzynarodowego Biura, które oferują wsparcie klucza do inicjatywy umiędzynarodowienia Uczelni. Inicjatywa ta polega między innymi przyciąga studentów z całego świata, którzy przyczynią się nie tylko swoją wiedzą społeczności UCC ale również poznać kulturę Jamajki przez UCC nauczania akademickiego.

Lokalizacje

Kingston

Address
University College of the Caribbean,
17 Worthington Avenue

Kingston, Parafia św. Andrzeja, Jamajka