University of Technology, Jamaica (UTech)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lokalizacja

University of Technology, Jamajka (UTECH), dawniej College of Arts, Science and Technology znajduje się w Greater Kingston Obszaru Metropolitalnego w parafii św Andrzeja i zajmuje około 18,2 ha. Leży na wschód od Ogrodu Botanicznego Nadzieja w ramach Papine-Liguanea centrów handlowych. Kampus jest obsługiwany przez kilka linii autobusowych i jest w odległości spaceru od kampusu Mona regionalnego Uniwersytetu Indii Zachodnich i Szpitala Uniwersyteckiego.

historia

Uniwersytet został założony w 1958 roku, początkowo pod nazwą Jamajka Institute of Technology. W 1959 roku nazwa została zmieniona na Kolegium Sztuki, Nauki i Technologii, a się włączyć w Wyższej Szkole Sztuki, Nauki i Technologii (CAST) program z 1959 r. Zostało to potwierdzone przez ustawy parlamentarnej w 1964 r. W 1986 roku został zmieniony schemat CAST w celu Kolegium instytucja stopień przyznanie. CAST Schemat również prawnie upoważniony instytucję do prowadzenia swych spraw w ramach dwóch organów, czyli Rady i Rady Naukowej.

Instytucja została oficjalnie przyznaje status uniwersytetu w dniu 1 września 1995 roku, pod nazwą, University of Technology, Jamajka, i stał się w pełni wyczarterowany w dniu 29 czerwca 1999 roku.

Historia instytucji jest ściśle powiązana z rozwojem społecznym i gospodarczym Jamajki. Od nieco ponad 50 uczniów i 4 programów w 1958 roku, instytucja stała się głównym instytucja krajowa o populacji ponad 11.000 studentów i oferuje ponad 100 różnych programów na poziomie certyfikatów, dyplomów i stopni.

Jego oferta akademickich i rozwój były wzorowane na angielskim systemie politechniki z naciskiem na elastyczność podejścia, uczenia się w miejscu pracy i zawodowych powiązań. Elastyczność w swoich ofertach akademickich znajduje odzwierciedlenie w różnych środków realizacji programu, które obejmują w pełnym i niepełnym wymiarze czasu (dzień uwolnienia, wieczór) oraz programy oparte spółdzielcze pracy. Ponadto kilka programów franchisingu w wielu szkołach wyższych, a większość programów są związane z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zawodowymi.

Lokalizacje

Kingston

University of Technology

Address
University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road
Kingston, Parafia św. Andrzeja, Jamajka
Telefon
+1 876-927-1680

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium