Przeczytaj oficjalny opis

Historia Instytutu sięga początków Uniwersytetu Indii Zachodnich, wraz z utworzeniem Instytutu Badań Społeczno-Ekonomicznych (ISER) w 1948 roku. ISER powstał przed Wydziałem Nauk Społecznych w celu zbudowania solidne podstawy danych empirycznych dotyczących regionu Karaibów i funkcjonowały znakomicie w tym charakterze przez około pięćdziesiąt lat. W 2000 r. ISER połączył się z Graduate School of Social Sciences (CGSS), która była nowatorską, piętnastoletnią inicjatywą kształcenia absolwentów z interdyscyplinarną perspektywą. SALISES stara się połączyć najlepsze tradycje badawcze ISER z wysokiej jakości nauczaniem i nadzorem absolwenta, który był znakiem rozpoznawczym CGSS.

SALISES ma oddziały na trzech kampusach Uniwersytetu Zachodnich Indii:

  • Cave Hill, Barbados
  • Mona, Jamajka
  • St.Augustine, Trinidad i Tobago

Każdy oddział jest kierowany przez dyrektora.

Dzięki wyjątkowej asymilacji nauczania i badań absolwentów, SALISES oferuje dwa doskonałe programy na poziomie magisterskim i MPhil / Ph.D. poziomów. Kursy są prowadzone głównie przez naukowców z bogatą historią badań i doskonałym nauczaniem.

Oświadczenie Wizji

Być instytucją o międzynarodowej renomie w zakresie edukacji absolwentów i rozwiązań opartych na badaniach w fazie rozwoju.

Misja

Wpływ na debaty akademickie, publiczne i polityczne; podejmując badania i kończąc nauczanie z perspektywy Karaibów w kontekście interdyscyplinarnym, małym kraju i porównawczym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

Magister studiów rozwojowych naprawdę spełnia strategiczną wizję UWI ukierunkowaną na stworzenie idealnego absolwenta z wymaganym szkoleniem przywódczym i interdyscyplina ... [+]

MSc Development Studies to nowy i ekscytujący program roczny (dwa lata w niepełnym wymiarze czasu), który pochodzi z Instytutu Badań Społeczno-Ekonomicznych Sir Arthura Lewisa (SALISES). Zastępuje wcześniej nauczane stopnie w zakresie zarządzania i polityki publicznej, polityki rozwoju gospodarczego i polityki społecznej. Magister rozwoju studiów naprawdę spełnia strategiczną wizję UWI nastawioną na stworzenie idealnego absolwenta z wymaganym szkoleniem przywództwa i interdyscyplinarnym zrozumieniem nauk społecznych.

Oprócz solidnego ugruntowania we współczesnych sprawach społecznych, politycznych i ekonomicznych, stopień ten obejmuje nowatorskie seminarium przywództwa, praktyczne podejście do metodologii badań oraz bardzo przydatne techniczne seminarium pisemne. Dostępna jest znaczna przestrzeń dla wyboru obieralnych z całego UWI, tak aby potencjalni kandydaci mogli, z pomocą wydziału SALISES, zaprojektować własny stopień, aby dopasować się do obecnych lub przyszłych wymagań stanowiska.... [-]

Jamajka Kingston
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku