The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia Instytutu sięga początków Uniwersytetu Indii Zachodnich, wraz z utworzeniem Instytutu Badań Społeczno-Ekonomicznych (ISER) w 1948 roku. ISER powstał przed Wydziałem Nauk Społecznych w celu zbudowania solidne podstawy danych empirycznych dotyczących regionu Karaibów i funkcjonowały znakomicie w tym charakterze przez około pięćdziesiąt lat. W 2000 r. ISER połączył się z Graduate School of Social Sciences (CGSS), która była nowatorską, piętnastoletnią inicjatywą kształcenia absolwentów z interdyscyplinarną perspektywą. SALISES stara się połączyć najlepsze tradycje badawcze ISER z wysokiej jakości nauczaniem i nadzorem absolwenta, który był znakiem rozpoznawczym CGSS.

SALISES ma oddziały na trzech kampusach Uniwersytetu Zachodnich Indii:

  • Cave Hill, Barbados
  • Mona, Jamajka
  • St.Augustine, Trinidad i Tobago

Każdy oddział jest kierowany przez dyrektora.

Dzięki wyjątkowej asymilacji nauczania i badań absolwentów, SALISES oferuje dwa doskonałe programy na poziomie magisterskim i MPhil / Ph.D. poziomów. Kursy są prowadzone głównie przez naukowców z bogatą historią badań i doskonałym nauczaniem.

Oświadczenie Wizji

Być instytucją o międzynarodowej renomie w zakresie edukacji absolwentów i rozwiązań opartych na badaniach w fazie rozwoju.

Misja

Wpływ na debaty akademickie, publiczne i polityczne; podejmując badania i kończąc nauczanie z perspektywy Karaibów w kontekście interdyscyplinarnym, małym kraju i porównawczym.

Lokalizacje

Kingston

Address
Office of the Vice Chancellor
The University of the West Indies
Regional Headquarters
Kingston 7

Kingston, Parafia św. Andrzeja, Jamajka