Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski (IUC) to instytucja, która czerpie z długiej tradycji doświadczeń w dziedzinie edukacji i stanowi jedną z najbardziej wnikliwych odpowiedzi na realia i wyzwania Karaibów.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski został założony przez Zjednoczony Kościół na Jamajce i na Kajmanach w listopadzie 2005 r. Składa się z dwóch jednostek edukacyjnych: College for Leadership and Theological Development (CLTD) [dawniej Institute for Theological and Leadership Development] oraz Mel Nathan College. Podmioty te wprowadzają na uniwersytet bogatą historię innowacji edukacyjnych, wysokie standardy akademickie i badawcze oraz zaangażowanie w zaangażowanie społeczności. Związek obu podmiotów posłuży do skonkretyzowania ich już istniejących atutów, zapewniając jednocześnie platformę ekspansji i zwiększonego oddziaływania na Karaibach i poza nim.

Uczelnia zobowiązała się zapewnić niedrogie, akredytowane, wyższe wykształcenie osobom, które pragną wzmocnić się, aby sprostać wymaganiom konkurencyjnego globalnego środowiska pracy.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski charakteryzuje się zobowiązaniem do:

  • Formacja przywództwa
  • Dostępność
  • Orientacja na studentów i studentów
  • Programy związane z kulturą
  • Badania jakości i publikacja
  • Wysoko wykwalifikowany personel

Program badań nad pokojem

Duch i charakter uniwersytetu są misternie powiązane z ustanowieniem programu badań nad pokojem. W ten sposób Uniwersytet zobowiązuje się do potwierdzenia głosu i wartości, które honorują najwyższe dobro ludzi, którzy wchodzą w jego sferę wpływów. Uniwersytet funkcjonuje z ciężarem wiedzy o "shalom", że to, Pokój - teologicznie silna i wszechstronna terminologia. Pokój jest podniesiony jako podstawowa zasada zdrowia i uosobienie pełnowartościowego i celowego życia. Pokój jest nauczany, doświadczany i uczony jako siła życiowa, która daje życie. Program badań nad pokojem wezwie ludzi ze wszystkich środowisk, aby walczyli i praktykowali jako sposób na życie rzeczy, które działają na rzecz pokoju. W najbliższej przyszłości wszystkie programy oferowane w IUC będą obejmowały kurs związany z pokojem w ramach zaangażowania instytucji w tworzenie pokoju wśród studentów.

Wizja

Wizją Międzynarodowego Uniwersytetu Karaibskiego jest wpłynięcie na wzmocnienie pozycji osób o wysokiej jakości, które będą kultywować i promować dobrobyt rodziny, społeczności i narodu ".

Misja

"Współtwórcy doskonalszego sposobu uczenia się przez całe życie, wzmocnienia edukacji, dobrobytu, pokoju i pełni".

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

International University of the Caribbean

Magister. Program w psychologii jest dyplomem specjalizującym się w doradztwie z zakresu psychologii, poradnictwa, psychologii społeczności i psychoterapii pasterskiej. Z ... [+]

Master of Science in Psychology (MSc)

Magister. Program w psychologii jest dyplomem specjalizującym się w doradztwie z zakresu psychologii, poradnictwa, psychologii społeczności i psychoterapii pasterskiej. Został zaprojektowany, aby zapewnić studentowi solidne podstawy w studiach podyplomowych z psychologii. Po pomyślnym ukończeniu podstaw programowych uczeń spełnia pozostałe wymagania stopnia poprzez specjalizację w konkretnym obszarze zainteresowania. Program zapewnia elastyczność studiów, które są oparte na opcji wyboru z szerokiej gamy kursów, które odzwierciedlają osobiste i zawodowe zainteresowania uczniów.

Kursy podstawowewprowadzenie do psychologiiPsychologia życiaZaawansowane metody badawcze IZaawansowane metody badawcze IIZaawansowana psychometriaEtyka zawodowaStatystykaSpecjalizacjePsychologia konsultacyjnaPsychoterapia pasterskaPsychologia poradnictwaPsychologia społecznościWymagania wstępne... [-]
Jamajka Kingston
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of the Caribbean

Celem Master of Science w poradnictwie ... [+]

Master of Science w Counselling and Consulting Psychology (MSc)

Celem Master of Science w poradnictwie

Kursy podstawowePoradnictwoPoradnictwoEtyka zawodowaPsychologia życiaTeorie poradnictwa IPsychopatologiaRozwój organizacyjnyPlanowanie strategicznePsychometria, Organizowanie marketinguPrzedmioty do wyboruProgram i ocena projektuSuperwizja PraktycznaDoradztwo dotyczące wydajnościPsychologia społecznościPsychologia sądowaTerapia sztukąWymagania wstępne

Studia licencjackie w pokrewnej dziedzinie. Studenci bez wymaganego wykształcenia mogą być zobowiązani do prowadzenia kursów kwalifikacyjnych.

Możliwości zawodowePsycholog organizacjiSzkolny psychologSpecjalista ds. H... [-]
Jamajka Kingston
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

International University of the Caribbean

Mistrzowie w administracji oświatowej i przywództwa jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną być wyposażony w wiedzę i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia eff ... [+]

Master of Education w administracji oświatowej i przywództwa (M.Ed)

Mistrzowie w administracji oświatowej i przywództwa jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną być wyposażony w wiedzę i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia eff liderzy / administratorzy odblaskowe w instytucjach edukacyjnych. Absolwenci tego programu 2-lata będą przygotowani do zapewnienia przywództwa, które jest kontekstowe, istotne i porównywalne do standardów międzynarodowych.

Program składa się z akademickich prac kursu, seminaria i ćwiczenia, w klasie z kolegami i zobowiązań poważnej pracy. Kursy modułowe są o ffered przez dłuższy tygodniu, raz w miesiącu (piątek do niedzieli) oraz poradnik na sobotę po każdym module, w którym uczniowie będą obowiązywały ich nowe learnings. Kandydaci powinni posiadać akredytowany dyplom licencjacki w dziedzinie edukacji. Jednak będą rozpatrywane inne aplikacje.... [-]

Jamajka Kingston
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku