International University of the Caribbean

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski (IUC) to instytucja, która czerpie z długiej tradycji doświadczeń w dziedzinie edukacji i stanowi jedną z najbardziej wnikliwych odpowiedzi na realia i wyzwania Karaibów.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski został założony przez Zjednoczony Kościół na Jamajce i na Kajmanach w listopadzie 2005 r. Składa się z dwóch jednostek edukacyjnych: College for Leadership and Theological Development (CLTD) [dawniej Institute for Theological and Leadership Development] oraz Mel Nathan College. Podmioty te wprowadzają na uniwersytet bogatą historię innowacji edukacyjnych, wysokie standardy akademickie i badawcze oraz zaangażowanie w zaangażowanie społeczności. Związek obu podmiotów posłuży do skonkretyzowania ich już istniejących atutów, zapewniając jednocześnie platformę ekspansji i zwiększonego oddziaływania na Karaibach i poza nim.

Uczelnia zobowiązała się zapewnić niedrogie, akredytowane, wyższe wykształcenie osobom, które pragną wzmocnić się, aby sprostać wymaganiom konkurencyjnego globalnego środowiska pracy.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski charakteryzuje się zobowiązaniem do:

  • Formacja przywództwa
  • Dostępność
  • Orientacja na studentów i studentów
  • Programy związane z kulturą
  • Badania jakości i publikacja
  • Wysoko wykwalifikowany personel

Program badań nad pokojem

Duch i charakter uniwersytetu są misternie powiązane z ustanowieniem programu badań nad pokojem. W ten sposób Uniwersytet zobowiązuje się do potwierdzenia głosu i wartości, które honorują najwyższe dobro ludzi, którzy wchodzą w jego sferę wpływów. Uniwersytet funkcjonuje z ciężarem wiedzy o "shalom", że to, Pokój - teologicznie silna i wszechstronna terminologia. Pokój jest podniesiony jako podstawowa zasada zdrowia i uosobienie pełnowartościowego i celowego życia. Pokój jest nauczany, doświadczany i uczony jako siła życiowa, która daje życie. Program badań nad pokojem wezwie ludzi ze wszystkich środowisk, aby walczyli i praktykowali jako sposób na życie rzeczy, które działają na rzecz pokoju. W najbliższej przyszłości wszystkie programy oferowane w IUC będą obejmowały kurs związany z pokojem w ramach zaangażowania instytucji w tworzenie pokoju wśród studentów.

Wizja

Wizją Międzynarodowego Uniwersytetu Karaibskiego jest wpłynięcie na wzmocnienie pozycji osób o wysokiej jakości, które będą kultywować i promować dobrobyt rodziny, społeczności i narodu ".

Misja

"Współtwórcy doskonalszego sposobu uczenia się przez całe życie, wzmocnienia edukacji, dobrobytu, pokoju i pełni".

Lokalizacje

Kingston

Address
47 Old Hope Road
Kingston 5

Kingston, Parafia św. Andrzeja, Jamajka

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium