International University of the Caribbean

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski (IUC) to instytucja, która czerpie z długiej tradycji doświadczeń w dziedzinie edukacji i stanowi jedną z najbardziej wnikliwych odpowiedzi na realia i wyzwania Karaibów.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski został założony przez Zjednoczony Kościół na Jamajce i na Kajmanach w listopadzie 2005 r. Składa się z dwóch jednostek edukacyjnych: College for Leadership and Theological Development (CLTD) [dawniej Institute for Theological and Leadership Development] oraz Mel Nathan College. Podmioty te wprowadzają na uniwersytet bogatą historię innowacji edukacyjnych, wysokie standardy akademickie i badawcze oraz zaangażowanie w zaangażowanie społeczności. Związek obu podmiotów posłuży do skonkretyzowania ich już istniejących atutów, zapewniając jednocześnie platformę ekspansji i zwiększonego oddziaływania na Karaibach i poza nim.

Uczelnia zobowiązała się zapewnić niedrogie, akredytowane, wyższe wykształcenie osobom, które pragną wzmocnić się, aby sprostać wymaganiom konkurencyjnego globalnego środowiska pracy.

Międzynarodowy Uniwersytet Karaibski charakteryzuje się zobowiązaniem do:

  • Formacja przywództwa
  • Dostępność
  • Orientacja na studentów i studentów
  • Programy związane z kulturą
  • Badania jakości i publikacja
  • Wysoko wykwalifikowany personel

Program badań nad pokojem

Duch i charakter uniwersytetu są misternie powiązane z ustanowieniem programu badań nad pokojem. W ten sposób Uniwersytet zobowiązuje się do potwierdzenia głosu i wartości, które honorują najwyższe dobro ludzi, którzy wchodzą w jego sferę wpływów. Uniwersytet funkcjonuje z ciężarem wiedzy o "shalom", że to, Pokój - teologicznie silna i wszechstronna terminologia. Pokój jest podniesiony jako podstawowa zasada zdrowia i uosobienie pełnowartościowego i celowego życia. Pokój jest nauczany, doświadczany i uczony jako siła życiowa, która daje życie. Program badań nad pokojem wezwie ludzi ze wszystkich środowisk, aby walczyli i praktykowali jako sposób na życie rzeczy, które działają na rzecz pokoju. W najbliższej przyszłości wszystkie programy oferowane w IUC będą obejmowały kurs związany z pokojem w ramach zaangażowania instytucji w tworzenie pokoju wśród studentów.

Wizja

Wizją Międzynarodowego Uniwersytetu Karaibskiego jest wpłynięcie na wzmocnienie pozycji osób o wysokiej jakości, które będą kultywować i promować dobrobyt rodziny, społeczności i narodu ".

Misja

"Współtwórcy doskonalszego sposobu uczenia się przez całe życie, wzmocnienia edukacji, dobrobytu, pokoju i pełni".

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Dyplomy studiów podyplomowych » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Psychologii (msc)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Jamajka Kingston

Mgr. Program w psychologii jest stopień specjalizacji w psychologii z doradztwa, poradnictwa, psychologii społecznej i psychoterapii duszpasterskiej. Jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom solidne podstawy w studiów podyplomowych z psychologii. Po pomyślnym ukończeniu podstawy programowe, uczeń ful fil pozostałych wymagań stopnia przez specjalizującą się w specy obszarze fic zainteresowania. Program zapewnia elastyczność ... [+]

Master of Science in Psychology (MSc)

Mgr. Program w psychologii jest stopień specjalizacji w psychologii z doradztwa, poradnictwa, psychologii społecznej i psychoterapii duszpasterskiej. Jest zaprojektowany, aby zapewnić studentom solidne podstawy w studiów podyplomowych z psychologii. Po pomyślnym ukończeniu podstawy programowe, uczeń ful fil pozostałych wymagań stopnia przez specjalizującą się w specy obszarze fic zainteresowania. Program zapewnia elastyczność studiów, które są oparte na opcji do wyboru szeroki wachlarz kursów, które refl osobistego i zawodowego ECTS studentów.

Kursy podstawowe Wprowadzenie do psychologii Długość życia Psychologia Ja Advanced Research Methods Advanced Research Methods II Zaawansowane Psychometria Etyka zawodowa Statystyka Specjalizacje Konsultacji Psychologia Psychoterapia duszpasterska Porady Psychologia Społeczność Psychologia Wymagania kwalifikacyjne ... [-]

Magister Psychologii Doradztwa I Konsultacji (msc)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Jamajka Kingston

Celem Master of Science w Doradztwo i Konsulting Psychologia (MCCP) jest szkolenie osób jest właściwy do podwójnego dyscyplin Psychologii Doradztwa i Consulting. Absolwenci będą wykazywać zakres umiejętności rozwiązań zorientowanych w kontaktach z jednostki, grupy, oraz problemów organizacyjnych za pomocą doradztwa i / lub konsultacji specjalistycznej wiedzy ... [+]

Master of Science w Doradztwo i Konsulting Psychologia (MSc)

Celem Master of Science w Doradztwo i Konsulting Psychologia (MCCP) jest szkolenie osób jest właściwy do podwójnego dyscyplin Psychologii Doradztwa i Consulting. Absolwenci będą wykazywać zakres umiejętności rozwiązań zorientowanych w kontaktach z jednostki, grupy, oraz problemów organizacyjnych za pomocą doradztwa i / lub konsultacji specjalistycznej wiedzy.

Kursy podstawowe Doradztwo i Konsulting Psychologia Poradnictwo i doradztwo Umiejętności Etyka zawodowa Długość życia Psychologia Teorie Poradnictwo I i II Psychopatologia Rozwój organizacyjny i Interwencji Planowanie strategiczne i zarządzanie Psychometria, Organizacja Marketingu Przedmioty do wyboru Program i ocena projektu Nadzór praktyka Porady wydajność Społeczność Psychologia i Rozwój Psychologia sądowa Terapia Sztuką Wymagania kwalifikacyjne ... [-]

Magisterskie

Magister Edukacji W Administracji Oświatowej I Przywództwa (m.ed)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2018 Jamajka Kingston

Mistrzowie w administracji oświatowej i przywództwa jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną być wyposażony w wiedzę i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia eff liderzy / administratorzy odblaskowe w instytucjach edukacyjnych. Absolwenci tego programu 2-lata będą przygotowani do zapewnienia przywództwa, które jest kontekstowe, istotne i porównywalne do standardów międzynarodowych ... [+]

Master of Education w administracji oświatowej i przywództwa (M.Ed)

Mistrzowie w administracji oświatowej i przywództwa jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną być wyposażony w wiedzę i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia eff liderzy / administratorzy odblaskowe w instytucjach edukacyjnych. Absolwenci tego programu 2-lata będą przygotowani do zapewnienia przywództwa, które jest kontekstowe, istotne i porównywalne do standardów międzynarodowych.

Program składa się z akademickich prac kursu, seminaria i ćwiczenia, w klasie z kolegami i zobowiązań poważnej pracy. Kursy modułowe są o ffered przez dłuższy tygodniu, raz w miesiącu (piątek do niedzieli) oraz poradnik na sobotę po każdym module, w którym uczniowie będą obowiązywały ich nowe learnings. Kandydaci powinni posiadać akredytowany dyplom licencjacki w dziedzinie edukacji. Jednak będą rozpatrywane inne aplikacje.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
47 Old Hope Road
Kingston 5

Kingston, JM