Edna Manley College of the Visual and Performing Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edna Manley Kolegium Wizualnych i Sztuki (EMCVPA) jest kolegium sztuki premier w anglojęzycznych Karaibów, której zadaniem jest wzbogacenie wrażliwości estetycznej i promowania różnorodności kulturowej Karaibów poprzez najwyższej jakości edukacji i kształcenia w wizualny i sztuk teatralnych.

Nasi uczniowie są narażeni na bardzo najlepszy w nauczycieli w teorii sztuki, którzy mieszają się z twórczego zastosowania w naszym świadectwie jednego roku, dwóch lat, Associate i czteroletnich programów Licencjat. Master of Arts w Edukacji Artystycznej jest oferowana również w połączeniu z Ohio State University (OSU).

Kolegium działa w sumie sześć szkół. Szkoły Sztuk Plastycznych, dramat, taniec, muzyka i sztuki Zarządzania i humanistycznych oferują istotną przygotowania zawodowego dla uczniów w sztuce z Karaibów, Ameryki Północnej i Europy. Szkoła Kształcenia i Programów alianckich oferuje wypoczynek w niepełnym wymiarze godzin i na kursach kredytowych w wielu dziedzinach, a także ekscytujący program Junior dla dzieci i młodzieży.

Programy są akredytowane przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ).

HISTORIA EMCVPA

Edna Manley Kolegium Wizualnych i Sztuki (EMCVPA) wywodzi się jedne z najbardziej popularnych i utalentowanych praktyków w dziedzinie twórczości artystycznej. College jest pierwszym w swoim rodzaju w Karaibów do zapewnienia szkoleń na poziomie szkolnictwa wyższego w sztuce, oferując międzynarodowo uznanych programów akredytowane przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ).

Uczelnia ma misję do wzbogacenia estetyczne wrażliwość regionu Karaibów przez ułatwienie doskonałość w sztuce, kulturze i pedagogiki, poprzez świadczenie najwyższej jakości programów i szkoleń. EMCVPA nadal stworzyć możliwości, które ostatecznie doprowadzą do rozwoju naszego regionu poprzez sztukę, zachęcając studentów do tworzenia, wytrwać i osiągnąć poprzez przeciwności w kierunku swoich celów.

Studenci z zagranicy

Porty wejścia lotniczego są Norman Manley International Airport w Kingston (NMIA - KIN) i Donald Sangster International Airport w Montego Bay. (DSIA - MBJ). Wszystkie pierwszym roku studenci otrzymują odbiór z lotniska usługi dla Kolegium. Dotyczy to tylko przyjazdów do NMIA w Kingston i jako tacy studenci są zachęcani do ustalenia wylądować w Kingston. Trasa podróży powinna być również przesyłane w dwóch (2) tygodni wcześniej.

Polityka imigracyjna

Jak określono przez przepisy imigracyjne z Jamajki, cudzoziemcy muszą posiadać ważny paszport i wizę wpis. Jednak zwolnienia dla wymogów wizowych są dla studentów z krajów należących do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, z wyłączeniem studentów z Kajmany, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Pakistanie, Sri Lance i Nigerii. Te wyżej wymienione uczniowie nadal będą zobowiązane do przedstawienia wizy po wejściu na Jamajkę.

Po przybyciu na lotnisko, pismo o przyjęciu, wydanym przez Kolegium, muszą być przedstawione do urzędników imigracyjnych, po którym zostanie ostemplowany paszport, udzielania wpis na dwa tygodnie. Gdy już są zapisani, ewidencja wyda list z rejestracji, które powinny być przekazywane do Urzędu Imigracyjnego za rozpatrzenie wniosku o wizę studencką. Zagraniczni studenci uczęszczający Kolegium musi zgłosić się do biura Student Services w ciągu pierwszych dwóch tygodni od przyjazdu do pomocy w przetwarzaniu ich przedłużenie pobytu. Studenci będą potrzebne:

 • List od Kolegium (rejestru) potwierdzające jego / jej program studiów i okresu, na który student jest zarejestrowany.
 • Ważne paszportu (na czas trwania badania)
 • Opłata z JA 2000 dolarów (ok. 20 USD) dla cudzoziemca, kartę rejestracyjną (dla obywateli spoza Wspólnoty Narodów)
 • Dwa zdjęcia paszportowe (dla obywateli spoza Wspólnoty Narodów tylko)
 • Przedłużenie opłaty pobytu JA 10.000 dolarów (ok. 100 USD)

DOŚWIADCZENIE KINGSTON

EMCVPA znajduje się na 1 Arthur wint Drive Kingston 5, która jest w niewielkiej odległości od głównych dzielnic handlowych w Kingston Obszaru Metropolitalnego. Kampus "Centralna lokalizacja pozwala na szybki dostęp do banków, szpitali, galerii, teatrów, supermarketów, centrów handlowych, restauracji i obiektów sportowych.

Zagraniczni studenci mogą doświadczyć wielu atrakcji w mieście metropolitalnym tym Emancipation Park, National Heroes Park w którym mieści się piękne zabytki, do narodu bohaterów narodowych oraz Marcus Garvey, Devon House, słynnego Port Royal, The National Gallery i Muzeum Boba Marleya.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO EMCVPA

KROK 1: COMPLETEAPPLICATION formularz online

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.emc.edu.jm. Aplikacja przyciąga 700 dolarów bezzwrotnej koszty, które muszą być wypłacane, gdy przyszli studenci złożyć dokumenty. Aplikacja otwiera początku stycznia i zamyka koniec marca.

KROK 2: złożenie dokumentów

Kandydaci zostaną poproszeni o przedstawienie następujących dokumentów:

 • Opłata za Otrzymanie aplikacji
 • Metryka urodzenia
 • Ślub certyfikatu (jeśli dotyczy)
 • Deed Poll (jeśli dotyczy)
 • Transkrypcje
 • CXC / GCE Certyfikaty
 • 2 listy polecające
 • 2 Certyfikowane fotografie formatu paszportowego

KROK 3: badania biegłości

Pod warunkiem, że nie ma żadnych zaległych dokumentów, wnioskodawcy są proszeni, aby usiąść Kolegium angielsku i IT badaniach biegłości.

KROK 4: ZAWIADOMIENIE OCENY

Wnioskodawcy będą oceniane w zależności od wyboru szkoły, który może obejmować przesłuchania, oceny portfela, egzaminy, testy rysunkowe muzyki i / lub wywiady.

KROK 5: WYBÓR

Wybór nastąpi po zakończeniu przesłuchań w poszczególnych szkołach. Informacje o wybranych wnioskodawców wysyłane są do rejestru, z którego litery przyjęcia, odrzucenia lub do czasu, w przypadku studentów oczekujących na wyniki badań, zostanie wysłany do Ciebie z wymaganymi informacjami.

KROK 6: PRZYJĘCIE

Kiedy są akceptowane zostanie wysłany pakiet akceptacji.

NB: Zagraniczni studenci z obszarów wiejskich, jak i za granicą powinien złożyć wniosek o zakwaterowanie w kwietniu, ze względu na ograniczoną ilość miejsca dostępnego na Hostel.

CAMPUS ŻYCIE

Obudowa

EMCVPA oferuje zakwaterowanie dla studentów na kampusie "akademikach. Obudowa jest dostępna dla wszystkich studentów studiujących w pełnym wymiarze godzin w każdym programie w Kolegium. Każdy mieszkaniec został zapewniony dostęp do w pełni wyposażonego pokoju jednoosobowym frekwencji z udogodnień, które obejmują wspólną łazienkę i kuchnię.

Usług bibliotecznych

College Library oferuje szereg materiałów źródłowych drukowanych i audiowizualnych w Visual Arts, dramat, muzyka, taniec i sztuka zarządzania programów. Biblioteki bogata kolekcja zawiera ponad 10.000 książek zarówno w otwartej półce i zastrzeżone kolekcje, ponad 11.000 płyt winylowych i zróżnicowany asortyment monografii, czasopism, wycinki z gazet. slajdy, płyty CD i DVD, VHS i kasety audio. Biblioteka oferuje również studentom korzystanie z różnych bibliotek muzycznych online, elektronicznych baz danych i czasopism elektronicznych.

Drużyny sportowe / kluby i organizacje

Studenci EMCVPA uczestniczyć w różnych zajęciach sportowych na boisku kampusu "uniwersalnego. Kluby sportowe w Kolegium obejmują drużyn piłki nożnej i koszykówki, a także Edna Manley napastników drużynę siatkówki utworzony z połączenia pracowników i studentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister W Edukacji Artystycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2017 Jamajka Kingston

Program Edukacja Sztuka wyposaża uczniów w umiejętności krytycznego myślenia, wiedzy technicznej i zdolności do przekazywania wiedzy na temat sztuk wizualnych w formalnym środowisku edukacyjnym. [+]

Mistrz Edukacji Artystycznej

Program Edukacja Sztuka wyposaża uczniów w umiejętności krytycznego myślenia, wiedzy technicznej i zdolności do przekazywania wiedzy na temat sztuk wizualnych w formalnym środowisku edukacyjnym. Studenci mają zostać włączone środki zmian w lokalnych i międzynarodowych systemów kształcenia i są kwestionowane i obsługiwane excel w niezwykle wymagającym i bardzo satysfakcjonującej kariery zawodowej jako nauczyciel. Kierunków sztuki Edukacja na kursy w zakresie obszarów studyjnych. Celem ich programu jest na studiach zawodowych, z naciskiem na produkcję zaangażowanych pedagogów.

* MA w Edukacji Artystycznej w połączeniu z Ohio State University (OSU)... [-]


Filmy

EMCVPA Admissions

Register NOW at EMCVPA