Przeczytaj oficjalny opis

118207_wnybrsytt-hyph.jpg

Tutaj będziesz tym, kim chcesz być

Uniwersytet w Hajfie jest wiodącym uniwersytetem w Izraelu w dziedzinie nauk humanistycznych, nauk społecznych, badań morskich i edukacji. Jest domem dla 7 wydziałów, 8 szkół i 72 ośrodków badawczych .

Dołącz do jednego z naszych 18 międzynarodowych studiów magisterskich w języku angielskim w różnych dyscyplinach . Programy jedno i dwuletnie mają na celu wyposażenie Cię w narzędzia i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wybranej przez ciebie dziedzinie.

Naszym celem jest dostarczenie praktycznych doświadczeń, które doprowadzą Cię do sukcesu na wysoce konkurencyjnym rynku globalnym . Będziesz miał możliwość studiowania ze studentami z Izraela iz całego świata oraz skorzystania z pomocnej sieci administracji i pracowników wydziału.

Wybierz program:

Roczne programy magisterskie
Rozszerzone programy główne
 1. Rozwój dziecka
 2. Studia dyplomowe
 3. Studia niemieckie i europejskie
 4. Global Green MBA
 5. Global Health Leadership and Administration (MPH)
 6. Badania Holokaustu
 7. Israel Studies
 8. Studia żydowskie
 9. Cywilizacje morskie
 10. Bliskowschodnie studia (nowe)
 11. Studia bezpieczeństwa narodowego
 12. Zarządzanie pokojem i konfliktami
 13. Archeologia prehistoryczna
 14. Zarządzanie publiczne i polityka (nowe)
 15. Statystyka
 1. Stosunki międzynarodowe (podwójny dyplom z Uniwersytetu Warszawskiego)
 2. Marine Geosciences (mgr)
 3. International MBA (Focus: Asia)

Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich programach i złożyć wniosek, skontaktuj się z nami za pomocą formularza zapytania po prawej stronie.

Szybkie fakty

 • 18 angielskich programów magisterskich
 • Roczne programy magisterskie
 • Kampus wielokulturowy
 • Niedrogie czesne
 • Osobista uwaga
 • 18 000 studentów
 • 1200 studentów zagranicznych z 50 różnych krajów

Warunki przyjęć

Przeglądamy teraz wnioski na rok akademicki 2019-2020, który rozpocznie się w październiku. Wcześniejszy termin składania wniosków upływa 15 marca.

 • Oryginalna dokumentacja dyplomu licencjackiego i odpis z akredytowanej uczelni
 • Minimum 3,0 GPA, średnio 80% lub równoważne
 • Dwa listy polecające
 • Osobiste oświadczenie
 • Curriculum Vitae / Résumé
 • Wyniki TOEFL (jeśli językiem ojczystym nie jest angielski)

Uwaga: W zależności od programu mogą być wymagane dodatkowe dokumenty i / lub kursy wstępne.

Opłata za zgłoszenie wynosi 100 USD

Stypendia

Dostępne są stypendia !

International School of University of Haifa oferuje stypendia dla studentów zagranicznych. Dla większości programów istnieją również stypendia na poziomie wydziałowym. Zachęcamy uczniów do zapoznania się z dodatkowymi opcjami finansowania zewnętrznego.

Termin składania wniosków upływa 15 kwietnia.

118399_ScreenShot2019-07-15at1.55.12PM.png

Nasz kampus

Usytuowany na szczycie góry Karmel z zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne i położony obok Lasu Narodowego Carmel, Uniwersytet w Hajfie stanowi idealne miejsce na międzynarodowe doświadczenie studiów podyplomowych.

Miasto Hajfa jest jedną z największych metropolii Izraela i głównym ośrodkiem lokalnego przemysłu zaawansowanych technologii. Każdego roku w mieście jest około 40 000 studentów, co czyni go przyjaznym miejscem do kontynuowania nauki.

Nasza wydziałowa i studencka populacja jest wyjątkowa w swoim składzie. Organizujemy ekscytującą i inspirującą mozaikę kulturową świeckich i religijnych Żydów, chrześcijan i muzułmanów, druzów, beduinów i czerkiesów , nowych imigrantów, rdzennych Izraelczyków i rosnącej liczby międzynarodowych studentów i pracowników. Uniwersytet w Hajfie jest najbardziej pluralistyczną instytucją szkolnictwa wyższego w Izraelu i jest przykładem tego, jak znakomite badania i nauczanie mogą być prowadzone w atmosferze wzajemnego szacunku i włączenia.

Przyjdź do Międzynarodowej Szkoły na Uniwersytecie w Hajfie i odkryj nowe zainteresowania i ludzi, poszerz swoją bazę wiedzy i poznaj nowe kultury w atmosferze koegzystencji, tolerancji i wzajemnego szacunku.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Haifa, International School

Międzynarodowy program Master of Arts w rozwoju dziecka został ustanowiony w celu poprawy życia zagrożonych dzieci w krajach rozwijających się na całym świecie poprzez sz ... [+]

Opis programu

Międzynarodowy program Master of Arts w rozwoju dziecka został ustanowiony w celu poprawy życia zagrożonych dzieci w krajach rozwijających się na całym świecie poprzez szkolenie i promowanie profesjonalnego przywództwa, które przyczyni się do rozwoju różnych programów w celu osiągnięcia tego celu.

Program jest oferowany przez Wydział Nauk Społecznych we współpracy z Centrum Studiów nad Rozwojem Dziecka i Szkołą Międzynarodową na Uniwersytecie w Hajfie . Prowadzony w języku angielskim, roczny program w pełnym wymiarze godzin ma na celu przeszkolenie następnego pokolenia międzynarodowych ekspertów, którzy skupią się na pilnych kwestiach dotyczących charakteru rozwoju dziecka i tego, w jaki sposób odnosi się ono do życia dzieci i ich rodzin w krajach rozwijających się .... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Nowy program dla absolwentów studiów dyplomowych ma na celu wyjaśnienie roli dyplomacji jako głównego narzędzia i mechanizmu systematycznego zajmowania się szerokim spekt ... [+]

Opis programu

Dynamika współczesnego środowiska międzynarodowego , złożonego i połączonego ze sobą, stanowi szereg wyzwań dla analityków politycznych, decydentów i naukowców. Sytuacja ta jest szczególnie istotna dla regionów Bliskiego Wschodu i regionu Morza Śródziemnego jako obszarów obarczonych chronicznym napięciem, konfliktami wewnętrznymi i międzynarodowymi, które zmagają się z kilkoma poważnymi problemami społecznymi i gospodarczymi.

W tym kontekście nowy program studiów magisterskich w dziedzinie dyplomacji ma na celu wyjaśnienie roli dyplomacji jako głównego narzędzia i mechanizmu systematycznego zajmowania się szerokim spektrum zagadnień, które wpływają na cały region, i których nie można już skutecznie rozwiązywać wyłącznie z wąski jednostronny lub dwustronny punkt widzenia.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Szkoła Nauk Politycznych na Uniwersytecie w Hajfie, we współpracy z Instytutem Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, oferuje obecnie studia magisterskie ... [+]

Podwójny dyplom z Uniwersytetu WarszawskiegoOpis programu

Szkoła Nauk Politycznych na Uniwersytecie w Hajfie, we współpracy z Instytutem Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, oferuje obecnie studia magisterskie w zakresie stosunków międzynarodowych, dzięki którym studenci mogą korzystać z zasobów, wiedzy i kompleksowych programów nauczania obu uniwersytetów i otrzymywać akredytacja od obu na zakończenie studiów.

Szkoła Nauk Politycznych Uniwersytetu w Hajfie , założona w 1972 r., Oferuje studentom zasoby i talent jednego z najważniejszych akademickich ośrodków badawczych w Izraelu, zajmujących się nauczaniem i stypendiami w dziedzinie studiów dyplomowych, myśli politycznej, stosunków międzynarodowych, polityka publiczna, administracja publiczna, administracja lokalna, polityka porównawcza i izraelska. Wydział Stosunków Międzynarodowych powstał w 2000 roku jako część Szkoły Nauk Politycznych i odgrywa ważną rolę w szkoleniu przyszłego pokolenia naukowców i praktyków w dziedzinie stosunków międzynarodowych.... [-]

Izrael Hajfa Polska Warszawa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Międzynarodowy program studiów magisterskich w Izraelu oferuje studentom możliwość pogłębionego studium stanu Izrael od początku ruchu syjonistycznego do chwili obecnej. ... [+]

Opis programu

Międzynarodowy program studiów magisterskich w Izraelu oferuje studentom możliwość wzięcia udziału w pogłębionym badaniu stanu Izraela obejmującym okresy początku ruchu syjonistycznego do dnia dzisiejszego. Kurs ma na celu wyjaśnienie teoretycznych podstaw projektu syjonistycznego, społeczności diaspory żydowskiej i ich związku z nowoczesnym państwem izraelskim oraz głębokich zawiłości społeczeństwa izraelskiego w świetle jego wielokulturowego charakteru.

W ostatnich latach nastąpił bezprecedensowy wzrost zainteresowania naukowego historią, polityką, społeczeństwem i kulturą Izraela. W Ameryce Północnej i Europie powstało wiele programów, ośrodków badawczych i fundacji na krzesła w Izraelu , dodając nowy, świeży i innowacyjny wymiar do istniejących programów studiów judaistycznych.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Departament Studiów Żydowskich na Uniwersytecie w Hajfie z radością przedstawia nowy międzynarodowy program studiów magisterskich z zakresu żydowskiej historii żydowskiej ... [+]

Opis programu

Program studiów magisterskich w zakresie żydowskiej historii żydowskiej, filozofii i myśli. Kurs oferuje kompleksowe połączenie studiów judaistycznych, które łączą ze sobą studia biblijne i talmudyczne, historię żydowską, filozofię i mistycyzm.

Program skupia się na epoce biblijnej na współczesną i jest prowadzony przez ekspertów w dziedzinie studiów biblijnych, zwojów znad Morza Martwego, wczesnego i późnego antyku, średniowiecza, wczesnego nowożytnego i nowoczesnej historii i myśli żydowskiej. Nasz równoległy program w języku hebrajskim przyciąga ponad dwustu studentów rocznie i cieszymy się, że możemy zaoferować go studentom z całego świata.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Międzynarodowy Program MA w Cywilizacji Morskiej oferuje studentom wyjątkową okazję do poznania historii, archeologii i tkanin społeczeństw morskich, a także środowiska n ... [+]

Opis programu

Międzynarodowy Program MA w Cywilizacji Morskiej oferuje studentom wyjątkową okazję do poznania historii, archeologii i tkanin społeczeństw morskich, a także środowiska naturalnego, w którym się rozwinęli, oraz środowisk antropogenicznych, w których obecnie istnieją. Uczniowie zapisani do programu badają różne dziedziny cywilizacji morskiej i środowiska morskiego, w tym archeologię przybrzeżną i podwodną, biologię morską i ekologię, historię morską, geologię morską i geomorfologię.

Interdyscyplinarny program nauczania oferuje zaawansowaną wiedzę i szkolenia badawcze dla studentów zainteresowanych odkrywaniem interakcji człowieka z morzem w dynamicznym środowisku uczenia się.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Program International Master of Arts w dziedzinie statystyki na Uniwersytecie w Hajfie w Izraelu poświęcony jest zapewnieniu rygorystycznej, nowoczesnej i aktualnej eduka ... [+]

Opis programu

W ostatniej dekadzie nastąpił gwałtowny wzrost wielkości i złożoności danych gromadzonych zarówno przez przemysł, jak i społeczność akademicką . Przykłady obejmują dane genomiczne i proteomiczne z jednej strony oraz media społecznościowe i dane handlu elektronicznego z drugiej. Dostępność tak dużych ilości danych ma duży wpływ zarówno na badania naukowe, jak i praktyki biznesowe. W szczególności zmienia charakter i cel zawodu statystycznego.

Departament Statystyki Uniwersytetu w Hajfie poświęca się zapewnieniu swoim studentom rygorystycznej, nowoczesnej i nowoczesnej edukacji w tej ekscytującej epoce dla naszego zawodu. Koncentrujemy się na podstawach podczas nauczania najnowszych metod i aplikacji. Kładziemy nacisk na know-how obliczeniowe, zrozumienie pomysłów statystycznych i możliwość ich zastosowania . Szkolimy naszych absolwentów, aby analizowali i wyciągali znaczące wnioski z danych, umiejętność, która staje się coraz ważniejsza. Naszym celem jest, aby absolwenci odgrywali wiodące role w ramach zawodu, niezależnie od tego, jakie mogą być ich kariery.... [-]

Izrael Hajfa Polska Warszawa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Program zapewnia instruktaż, szkolenia i bezpośrednią znajomość spraw bliskowschodnich oraz oferuje naukę i mentoring akademicki, szkolenia zawodowe i możliwości bliskich ... [+]

Opis programu

Program zapewnia instruktaż, szkolenia i bezpośrednią znajomość spraw bliskowschodnich oraz oferuje naukę i mentoring akademicki, szkolenia zawodowe i możliwości bliskich spotkań kulturowych w bogatej i dynamicznej atmosferze Hajfy .

Promowanie spotkań na Bliskim Wschodzie w czasie i przestrzeni - w tym spotkania religijne, kulturowe, polityczne i ideologiczne. Miasto Hajfa w ogóle, a kampus Uniwersytetu w Hajfie, w szczególności, są żywym laboratorium, gdzie grupy religijne i etniczne, takie jak Żydzi, muzułmanie, chrześcijanie i bahaici, a także Druzowie, Beduini i Czerkiesi żyją, współdziałają i badają się obok siebie, tworząc mikrokosmos Bliskiego Wschodu.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Multidyscyplinarny Program Badań Holokaustu na Uniwersytecie w Hajfie poświęcony jest tworzeniu i opiece nad nowym pokoleniem badaczy Holokaustu. Jego celem jest zapewnie ... [+]

Opis programu

Unikalna, multidyscyplinarny program MA in Badań Holokaustu jest poświęcona tworzeniu i pielęgnowaniu nowego pokolenia badaczy Holocaustu i wychowawców. Oprócz rygorystycznego i zróżnicowanego programu nauczania z czołowymi naukowcami i badaczami, nasi studenci zdobywają doświadczenie zawodowe poprzez możliwości odbycia stażu w różnych instytucjach związanych z Holokaustem, seminaria, zagraniczną wizytę studyjną oraz możliwości wolontariatu z osobami, które przeżyły Holokaust, aby pomóc w rozwijaniu osobistych relacji i poświęcenie w dziedzinie badań nad Holokaustem.

Co będziesz studiować

Program oferuje kursy z historii Holokaustu i II wojny światowej, a także kursy dotyczące psychologicznych aspektów traumy, antropologii pamięci, ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości, prawa międzynarodowego, studiów muzealnych, edukacji o Holokauście i kulturowych przejawów Holokaustu w filmie i literatura. Oferowana jest również nauka języka w języku jidysz i niemieckim. Dostępne są zarówno tezy pracy, jak i tezy inne niż teoria.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Nauczany w języku angielskim w ciągu jednego roku od września do sierpnia, International Graduate Program in National Security Studies jest przeznaczony dla studentów i p ... [+]

Opis programu

Nauczany w języku angielskim w ciągu jednego roku od września do sierpnia, International Graduate Program in National Security Studies jest przeznaczony dla studentów i profesjonalistów, którzy są poważnie zainteresowani dziedziną bezpieczeństwa narodowego w najszerszym tego słowa znaczeniu. Studenci zbadają złożone powiązania między społecznym, politycznym, etycznym, dyplomatycznym, ekonomicznym i wojskowym wymiarem bezpieczeństwa narodowego, aby stworzyć kompleksowy obraz stanu narodu.

W obliczu długotrwałego wyzwania, które stanowi centrum wrogiego środowiska regionalnego, nawet dekady przed jego powstaniem, Izrael zgromadził doświadczenie w rozwiązywaniu problemów bezpieczeństwa narodowego i opracował kompleksowe podejście w tej dziedzinie, łącząc teorię akademicką ze światem ograniczenia.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

W ramach działalności dydaktycznej HCGES rozpoczyna się międzynarodowy program Master of Arts w zakresie studiów niemieckich i europejskich na Uniwersytecie w Hajfie. ... [+]

Opis programu

Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich w Hajfie (HCGES) jest wspólnym przedsięwzięciem Uniwersytetu w Hajfie i niemieckiej służby wymiany akademickiej (DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst). HCGES została założona w 2007 roku w celu ujawnienia studentom, badaczom i całej społeczności szerokiego spektrum tematów związanych z nowoczesną Europą, aw szczególności z Niemcami, od 1945 roku.

W ramach działalności dydaktycznej HCGES rozpoczyna się międzynarodowy program Master of Arts w zakresie studiów niemieckich i europejskich na Uniwersytecie w Hajfie. Program magisterski ma na celu zapoznanie studentów z tematami związanymi z Niemcami i Europą, podkreślającymi perspektywy żydowskie i izraelskie, a także relacje między Bliskim Wschodem a Europą. Program jest interdyscyplinarny i pozwala uczniom podejść do studiów niemieckich i europejskich pod różnymi kątami, zapewniając jednocześnie studentom możliwość nawiązania kontaktu z innymi działami w celu uzyskania wszechstronnej edukacji.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Program koncentruje się na prehistorii i paleośrodowisku regionu Mount Carmel, a każdy student może wybrać specjalizację w jednym z wielu istotnych tematów, takich jak ba ... [+]

Opis programu

Obszar wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i rezerwat biosfery, obszar Góry Karmel ujawnia prawie 500 000-letnią sekwencję ewolucji człowieka eksponowaną w jaskiniach, schroniskach i miejscach na wolnym powietrzu wzdłuż górskich dolin i pobliskiej równiny przybrzeżnej. W przeciwieństwie do innych regionów świata, kluczowe miejsca Góry Karmel, takie jak jaskinie Tabun i Skhul , zachowują dowody zarówno współczesnych populacji ludzkich, jak i neandertalskich, w miejscach mniejszych niż 100 metrów od siebie. Jako taki, położony na szczycie Góry Karmel, Uniwersytet w Hajfie zapewnia uczniom idealne warunki do studiowania archeologii prehistorycznej i jest nieocenioną okazją do wzięcia udziału w badaniach terenowych w całym historycznym krajobrazie Izraela.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Haifa, International School

Wydział Nauk Społecznych jest podekscytowany mogąc zaoferować rygorystyczny roczny międzynarodowy program absolwentów w dziedzinie zarządzania pokojem i konfliktami. Prze ... [+]

Opis programu

Wydział Nauk Społecznych jest podekscytowany mogąc zaoferować rygorystyczny roczny międzynarodowy program absolwentów w dziedzinie zarządzania pokojem i konfliktami . Przeglądając zarówno obiekty międzynarodowe, jak i regionalne, dziedzina zarządzania konfliktami zostanie zbadana w wielu jej aspektach, ze szczególnym uwzględnieniem szerszego konfliktu na Bliskim Wschodzie, podczas gdy analizowane są koncepcyjne, praktyczne i porównawcze elementy zarządzania konfliktami w innych globalnych konfliktach.

Jako głęboko podzielone społeczeństwo i kraj w przedłużającym się konflikcie z innymi krajami regionu, Izrael jest unikalnym środowiskiem dla programu, którego celem jest umożliwienie uczniom zrozumienia, w jaki sposób konflikty rozwijają się z poziomu oddolnego i przechodzą przez sale rządowe społeczności międzynarodowej. Izrael zapewnia doskonałe możliwości badań terenowych, które pozwalają uczniom zobaczyć, jak próby radzenia sobie z konfliktami i promowania koegzystencji, wzajemnego zrozumienia i procesów pokojowych faktycznie się rozwijają i zakorzeniają, i jest praktycznym laboratorium w czasie rzeczywistym dla zaawansowanych studentów z Izraela iz zagranicy, oferowanie spotkań z trwającymi konfliktami, jak również udane i nieudane wysiłki na rzecz osiągnięcia pokoju.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Haifa, International School

We wschodniej części Morza Śródziemnego jako nasze naturalne laboratorium morskie, International M.Sc. Program w zakresie nauk o morzu zapewnia studentom wyjątkową możliw ... [+]

Opis programu

We wschodniej części Morza Śródziemnego jako nasze naturalne laboratorium morskie, International M.Sc. Program w zakresie nauk o morzu zapewnia studentom wyjątkową możliwość rozwijania praktycznego doświadczenia naukowego na morzu wraz z rygorystycznym programem nauczania.

Założony w 2007 roku w ramach multidyscyplinarnej Szkoły Nauk o Morzu Leona H. Charneya, Wydział Nauk o Morzu łączy badania i studia magisterskie na temat środowiska morskiego w następujących głównych dyscyplinach: geofizyka eksploracyjna, mapowanie dna morskiego, teledetekcja, geodynamika, tektonika, sedymentologia morska i przybrzeżna, geochemia, oceanografia chemiczna i fizyczna.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Haifa, International School

Międzynarodowy program MPA zapewnia specjalizację w administracji publicznej, zarządzaniu publicznym i polityce, która przygotuje studentów do kierowania polityką i zarzą ... [+]

Opis programu

Współczesne demokracje stoją przed złożonymi wyzwaniami, które nasiliły się dopiero w ostatniej dekadzie. Funkcjonowanie w złożonych środowiskach zewnętrznych i wewnętrznych , rządy i organizacje publiczne muszą stale dostosowywać się do zmieniających się warunków i znajdować innowacyjne sposoby i narzędzia do analizy rzeczywistości i efektywnego i sprawiedliwego zarządzania sprawami publicznymi.

W ostatnich latach wiele systemów politycznych doświadczyło poważnych kryzysów i wyzwań, które zmieniły sposoby zarządzania . Istnieją przesłanki, że publiczne niezadowolenie i nieufność wobec rządu gwałtownie wzrasta, zwłaszcza podczas głębokiego kryzysu gospodarczego ostatnich lat. Obawy społeczne i gospodarcze stają się coraz bardziej dotkliwe we współczesnych demokracjach, ponieważ rosnąca nierówność gospodarcza zachęca do nierówności politycznych i wywołuje niepokoje polityczne. Proces ten przyspiesza z powodu nieskutecznego rządu i pogorszenia zaufania publicznego do rządu.... [-]

Izrael Hajfa
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to the University of Haifa

University of Haifa International School

University of Haifa, International School

Haifa University
Address
Mount Carmel, 199 Abba Hushi Blvd. Haifa
3498838 Hajfa, Dystrykt Hajfy, Izrael
Witryna
Telefon
+972-4-824-9417