The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TAU Faculty of Law znajduje się w samym sercu Tel Awiwu i jest najważniejszą izraelską szkołą prawniczą. TAU Law jest domem dla ponad 40 pełnoetatowych członków wydziału i ponad 25 renomowanych profesorów wizytujących, którzy cieszą się międzynarodowym uznaniem w swoich dziedzinach. Wydział składa się z kilkudziesięciu adiunktów, którzy uczą szerokiej gamy dyscyplin akademickich. Około 1600 studentów z Izraela i ponad 20 krajów na całym świecie uczęszcza do Wydziału rocznie.

Program TAU Law obejmuje szeroki wachlarz kursów i seminariów, których celem jest zwiększenie zdolności uczniów do rozwiązywania lokalnych i globalnych problemów prawnych i społecznych. Około 45 oferowanych kursów jest nauczanych w języku angielskim. Prawo TAU zapewnia szeroki wachlarz możliwości teoretycznych badań i praktycznych doświadczeń prawnych, ponieważ stara się stworzyć stymulujące środowisko uczenia się dla swoich studentów i naukowców. Wśród nich znajdują się wyjątkowe warsztaty prawne Wydziału, które wprowadzają studentów w najnowsze badania prowadzone przez czołowych naukowców z Izraela i zagranicy, co pozwala im na przegląd i przyczynianie się do nieopublikowanych dotąd stypendiów prawnych.

Wśród wielu możliwości oferowanych przez The Buchmann Faculty of Law jest Parasol Foundation International LL.M., która przyciąga najlepszych studentów prawa z całego świata. Ten wyjątkowy program pozwala międzynarodowym studentom zagłębić się w różnorodną atmosferę i naprawdę doświadczyć naukowców, innowacji i badań TAU Law ma do zaoferowania.

Członkowie wydziału TAU Law opublikowali wiele książek i publikacji w najwyżej ocenianych przeglądach prawa, recenzowanych czasopismach i prasach uniwersyteckich. Wielu naszych wykładowców to regularni wykładowcy gościnni w wiodących szkołach prawa w USA i Europie. TAU Law mieści wiele prestiżowych instytutów badawczych, ułatwiając najnowocześniejsze konferencje, kolokwia i działania badawcze. Jeden z tych instytutów, Cegla Center for Interdisciplinary Research of the Law, jest gospodarzem flagowego przeglądu prawa Wydziału - Theoretical Inquiries in Law (TIL), który zajmuje pierwsze miejsce pod względem wpływu cytowań wśród wszystkich przeglądów prawa poza USA na całym świecie .

Szeroki zakres działalności i reputacja szkoły w zakresie doskonałości sprzyjały najlepszym absolwentom, w tym licznym sędziom Sądu Najwyższego, ministrom rządowym, członkom parlamentu i prezesom największych międzynarodowych firm. Dziesiątki absolwentów wydziałów zajmują wysokie stanowiska w najlepszych amerykańskich szkołach prawa, w tym w Harvardzie i NYU. Za pośrednictwem wydziału, studentów i absolwentów TAU Faculty of Law wnosi znaczące rozwiązania najbardziej złożonych problemów prawnych i społecznych na świecie.

Lokalizacje

Tel Awiw-Jafo

Address
Tel Awiw-Jafo, Dystrykt Tel Awiw, Izrael

Programy

Ta szkoła oferuje również: