Przeczytaj oficjalny opis

Centrum Uniwersyteckie Westfjords jest organizacją non-profit założoną w marcu 2005 r. Ma 40 członków założycieli, w tym wszystkie instytucje szkolnictwa wyższego w kraju. Centrum rozpoczęło działalność w Vestrahús w Ísafjörður w styczniu 2006 r. W tym samym budynku mieszczą się biura Instytutu Badań Morskich, Islandzkich Laboratoriów Rybołówstwa oraz islandzkiego Centrum Badań nad Śniegiem Avalanche. Znajduje się tu także Regionalne Centrum Rozwoju Westfjords, a wszystkie organizacje reprezentowane w budynku mają wspólne punkty przyjęć.

Centrum uniwersyteckie oferuje międzynarodowy, interdyscyplinarny program magisterski w zakresie zarządzania przybrzeżnego i morskiego, który jest prowadzony w języku angielskim. Program przygotowuje studentów do zaangażowania się w jeden z najbardziej istotnych i ważnych tematów dzisiaj: zarządzanie zasobami naturalnymi i ich wykorzystanie. Program jest prowadzony w trzytygodniowych modułach, a każdy moduł jest również oferowany jako kurs krótkoterminowy.

Centrum pomaga również studentom uniwersyteckim i nauczycielom spoza obszaru w nawiązywaniu kontaktów w Westfjords. Centrum dostarcza informacji na temat regionu jako interesującej opcji i obszaru badań oraz pomaga studentom i naukowcom w ich pracy nad projektami badawczymi w Westfjords.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University Centre of the Westfjords

Społeczności przybrzeżne i rozwój regionalny to międzynarodowy, wielodyscyplinarny program magisterski dotyczący rozwoju obszarów wiejskich i odległych w przeszłości i w ... [+]

Program jest zbudowany w oparciu o zasadę i praktykę socjologii, makroekonomii i geografii / planowania. Pod koniec programu studenci rozumieją zmiany i wyzwania rozwoju społeczności przybrzeżnych i znają metody i umiejętności przewidywania ich rozwoju i zarządzania nimi. Językiem nauczania i ogólnej komunikacji jest język angielski. Nauka odbywa się w Ísafjörður.

Program składa się z 120 punktów ECTS na poziomie magisterskim; Obejmuje to 75 ECTS w formie kursów i 45 ECTS w formie pracy dyplomowej. Wszystkie kursy są prowadzone w modułach. Program rozpoczyna się w semestrze jesiennym, a pierwszy rok składa się z kursów podstawowych i zajęć fakultatywnych z harmonogramu nauczania.... [-]

Islandia Ísafjörður
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University Centre of the Westfjords

Mistrz w przybrzeżnych i gospodarki morskiej to program do zarządzania zasobami interdyscyplinarne, które koncentruje się na sprawach morskich i przybrzeżnych, a przede w ... [+]

Przybrzeżnej i zarządzania Marine to międzynarodowy, interdyscyplinarny stopnia magisterskie w zakresie zarządzania zasobami. Program kładzie nacisk idee i metody w badaniach ekologii, socjologii, ekonomii i biznesu. Studenci ukończeniu programu mają znajomość różnorodnych i cennych zasobów na wybrzeże i morze, zrozumieć ich aktualny stan i zebrali narzędzia i wiedzę do prowadzenia zrównoważonego wykorzystania zasobów morskich.

Język Oczywiście w tym wszystkim nauczania jest język angielski. Uniwersytet Centrum z Westfjords oferuje ten program we współpracy z Uniwersytetem w Akureyri. Nauka odbywa się w Ísafjörður.

Wymagania wstępne Głównym warunkiem przyjęcia jest to, że skarżący ukończył tytuł licencjata; czy w BA, BSc lub łóżku. Nacisk kładzie się na wnioskodawca uzasadniając swoje powody i wyjaśniając, jak mają nadzieję powiązać program do poprzedniego wykształcenia i doświadczenia. Formularz wniosku jest dostępny, zarówno w formie elektronicznej i pdf na stronie internetowej University Centre.... [-]

Islandia Ísafjörður
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Coastal Management Masters in Iceland - Student Story

Coastal Management Masters in Iceland - Student Activities

University Centre Of The Westfjords
Address
Sudurgotu 12,
400 Ísafjörður, Islandia
Witryna
Telefon
+354 450 3040