Trinity College Dublin - Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Trinity Business School . Nasi absolwenci odnoszą korzyści dzięki zdobyciu wykształcenia biznesowego na uniwersytecie, który jest dobrze znany i ceniony na całym świecie.

Trinity College Dublin zajmuje 1. miejsce w Irlandii i 104 miejsce na najlepszych uniwersytetach na świecie według rankingu QS World University, a my nie jesteśmy zbyt zaskoczeni, aby zobaczyć nasz wspaniały kampus wymieniony w Top 500 najlepszych miejsc Lonely Planet na planecie, ponieważ mamy ponad 160 000 turystów odwiedzających każdego roku.

tcd

Trinity College Dublin ma solidną reputację jako wiodący międzynarodowy uniwersytet, który rozciąga się na cztery stulecia. Trinity Business School została założona w 1925 roku i odegrała innowacyjną rolę w edukacji zarządzania i badaniach, które służą i wpływają na przemysł. Z biegiem lat nasza szkoła odegrała pionierską rolę w doprowadzeniu MBA do Europy i stworzyła jeden z najbardziej pożądanych studiów licencjackich na poziomie biznesowym w Europie. Mamy szereg najwyższej klasy programów magisterskich, a nasze nowe, innowacyjne studia licencjackie (Bachelor of Business Studies, BBS) wezmą swoich pierwszych uczniów w roku 2016/17. Mamy również dynamiczny program doktorancki z sukcesami absolwentów pracujących na całym świecie i generujących wpływ poprzez swoje badania.

Nasze podejście do edukacji jest wyjątkowe, wysokiej jakości i coś, co stale ulepszamy. Kieruje nami chęć realizacji pięciu kluczowych celów, które wynikają z naszej pasji do bycia częścią szkoły biznesowej:

Edukacja skupiała się na karierze zawodowej i wydajności biznesowej. Programy, które tworzą wspaniałe kariery dla naszych absolwentów i doskonałe wyniki dla firm, w które są zaangażowane. Nasi absolwenci uczą się najnowocześniejszego zarządzania zarówno od czołowych naukowców, jak i wysokiej klasy biznesmenów i przedsiębiorców.

Zestaw wartości - "wprowadź więcej niż wyjmujesz". Przyjmujemy głęboki i odpowiedzialny pogląd na pojęcie "wyników biznesowych", które pozwala wykraczać poza zysk, aby uwzględnić wpływ biznesu na całą gospodarkę i społeczeństwo. Oczekujemy, że nasi absolwenci będą "wkładać więcej niż oni" w gospodarkę i społeczeństwo przez całą swoją karierę.

tcd

Rozwój osobisty i dobre samopoczucie naszych uczniów. Zapewniamy naszym uczniom możliwość odkrywania i rozwijania ich potencjału biznesowego i osobistego w naszych programach studiów, jak również przygotowanie ich do zdrowej kariery w dzisiejszym dynamicznym, ale często stresującym środowisku pracy.

Środowisko edukacyjne z prawdziwego biznesu. Uniwersytet znajduje się w samym centrum tętniącego życiem i przyjaznego Miasta Dublina. Przylegamy do irlandzkiego Centrum Usług Finansowych (IFSC), europejskiego przemysłu cyfrowego, kapitału, rządu i centrali zarządzania sektorem publicznym, centrum handlu detalicznego, profesjonalnych branż usługowych i irlandzkich sektorów przemysłu kulturalnego. Po prostu, mamy przed sobą najnowsze globalne korporacje i nowe, wysokowydajne przedsięwzięcia. Opieramy się na wysoce przedsiębiorczym uniwersytecie i zapewniamy studentom wykształcenie niezbędne do osiągnięcia doskonałych i nowych przedsięwzięć. Centrum przedsiębiorczości będzie znajdować się w centrum naszego nowego budynku szkoły biznesowej, a my już zapewniamy studentom doskonałe możliwości rozwoju nowych przedsięwzięć.

Rygorystyczne badania, które służą i krytycznie oceniają firmę. Tworzenie, a następnie rozpowszechnianie badań, które dotyczą kwestii, które służą i krytycznie angażują się w praktykę w biznesie rzeczywistym i politykę publiczną.

campus

Lokalizacje

Dublin

Trinity Business School

Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia
Telefon
+353 1 896 1000