Trinity College Dublin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Trójca

Trinity College Dublin , uniwersytet w Dublinie, założony w 1592 roku, jest uniwersytetem w Irlandii, który konsekwentnie zalicza się do najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Od ponad 400 lat ta historyczna uczelnia jest światowym liderem w wysokiej jakości, uznawanym na całym świecie szkolnictwie. Przechodząc przez słynny łuk Trójcy Przenajświętszej do brukowanych ścieżek historycznego kampusu Trinity, podążacie śladami czterech wieków wychowanków, którzy ukształtowali i nadal kształtują historię Irlandii i całego świata. Dzisiaj ta tradycja doskonałości leży u podstaw każdego wykładu, każdego eksperymentu i każdego przełomu w badaniach w naszych najnowocześniejszych obiektach.

Uczelnia skupia aktywną i zróżnicowaną społeczność prawie 17 000 studentów i 2860 pracowników. Historyczny kampus uniwersytecki zestawia się z najnowocześniejszymi obiektami i znanymi na całym świecie centrami doskonałości, gdzie odbywają się nowatorskie badania o globalnym zasięgu. 24 szkoły akademickie w Trinity oferują kursy z różnych dziedzin, od języków i literatury po nanonaukę i inżynierię biomedyczną.

Życie studenckie

Uniwersytet skupia zróżnicowaną, ciekawą i wspierającą społeczność studentów i wykładowców w samym sercu Dublina. Prawdziwie dostępni i oddani profesorowie zachęcają studentów do angażowania się w życie studenckie oraz do angażowania się w mieście, kraju i kontynencie poza bramami kampusu. Życie studenckie w Trinity to coś więcej niż edukacja: w ponad 170 klubach sportowych i stowarzyszeniach, od lekkoatletyki do tenisa, debatowania, inwestowania i dramatu po science fiction, każdy znajdzie coś dla siebie.

Trinity jest jednym z jedynych uniwersytetów na świecie, które zapewniają wszystkim studentom studiów licencjackich osobistego nauczyciela - dedykowanego członka wydziału, który może zaoferować akademickie, osobiste i zawodowe wskazówki podczas czteroletniego programu studiów. Szeroka gama usług dla studentów, w tym rozwój i wsparcie w zakresie uczenia się, mentoring dla rówieśników, doradztwo i doradztwo zawodowe, zapewnia wszystkim uczniom wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w Trójcy Świętej i poza nią.

Trinity ma strategiczne relacje z jednymi z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie, w tym partnerstwa zapewniają studentom Trinity niezrównane możliwości wymiany i studiów za granicą, na całym świecie

Kariera

Doskonała lokalizacja Trinity sprawia, że uniwersytet znajduje się w samym centrum globalnej działalności gospodarczej - irlandzkiej Dolinie Krzemowej - gdzie studenci są rekrutowani na staże, letnie prace i kończą karierę od pracodawców, którzy szukają w Trinity kluczowego dostawcy najwyższej jakości absolwentów. Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich lub podyplomowych w Trinity, studenci mają możliwość pozostania w Irlandii, aby pracować przez rok w ramach Programu Absolwentów III stopnia. Kariera Trójcy zajęła 2 Ndw Europie (ISB 2015) z 95% absolwentów Trinity zatrudnienia lub dalszych badań w ciągu 6 miesięcy po ukończeniu studiów. W 2019 r. Trinity zajęła pierwsze miejsce w Irlandii pod względem wskaźnika zatrudnienia absolwentów i absolwentów (QS World University Rankings for Graduate Employability 2019). Dublin to siedziba europejskich centrów firm takich jak Google, eBay, AirBnB, Microsoft, PayPal, LinkedIn i Facebook. To idealne miejsce dla studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w tych wiodących na świecie korporacjach.

Edukacja Trinity

Przez cały czas pobytu w Trinity nasi uczniowie otrzymują możliwość rozwoju i udokumentowania osiągnięcia szeregu cech absolwentów, które wspierają ich rozwój akademicki. Podstawowe cechy absolwenta Trinity: "Działając odpowiedzialnie, myśląc niezależnie, skutecznie komunikując i rozwijając się w sposób ciągły" można osiągnąć w akademickich i koedukacyjnych i dodatkowych zajęciach.

Dublin

Tętniący życiem 47-akrowy kampus Trinity to oaza w samym sercu Dublina, tętniącej życiem i bezpiecznej stolicy Europy. Lokalizacja w centrum miasta oferuje uczniom wyjątkową okazję do połączenia rygorystycznego programu akademickiego z niezrównaną różnorodnością doświadczeń kulturalnych, społecznych i zawodowych. Wiele muzeów, teatrów, galerii, kawiarni, restauracji i zabytkowych atrakcji turystycznych znajduje się tuż za progiem hotelu Trinity.

Lokalizacje

Dublin

Trinity College Dublin

Address
Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia
Telefon
+353 1 896 1000

Akredytacje

EFMD Equis Accredited