Setanta College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Setanta College , znanym na całym świecie centrum doskonałości we wszystkich aspektach siły

Założona w 2006 roku, naszą pasją jest pomaganie ludziom w realizacji ich pełnego potencjału poprzez indywidualne kursy, w ramach których dostarczamy zarówno umiejętności techniczne, jak i interpersonalne, które umożliwiają naszym ludziom błyszczeć w ich karierze.

Dołącz do nas - i zobacz, co możemy osiągnąć razem.

Krótka historia Setanta College

45764_1.jpgDr Liam Hennessy, dyrektor akademicki Setanta College

Dr Liam Hennessy FRAMI jest fizjologiem ćwiczeń, trenerem siły i kondycji oraz byłym sportowcem międzynarodowym. Liam objął stanowisko Dyrektora ds. Fitness w IRFU w 2000 r. Z zadaniem tworzenia struktur i osadzania metodologii, aby pomóc irlandzkiemu rugby w rywalizacji w erze zawodowej. Rola obejmowała nadzorowanie sprawności i siły oraz kondycji elitarnego zespołu, a także rekrutację personelu do tworzenia i pracy w akademiach w celu rozwijania młodszych graczy w całym kraju.

Podczas rekrutacji wymaganego 30-osobowego personelu okazało się, że trudno jest znaleźć specjalistów, którzy mieliby zarówno akademickie, jak i praktyczne doświadczenie wymagane dla tych kluczowych ról. Aby wdrożyć filozofię dr Hennessy'ego i skupić się na długoterminowym rozwoju zawodowym, pracownicy musieli zrozumieć kluczowe zasady w Performance Science i Strength and Conditioning, ale także mieć zdolność do stosowania tych zasad i coachingu.

Rozwiązanie

45765_2.jpg

Dr Hennessy opracował serię modułów szkoleniowych zawierających najnowsze myślenie z dziedziny nauk o wydajności i wytrzymałości i kondycji, ale także z praktycznym zastosowaniem i coachingiem. Pod opieką mentora i kierownictwa personelu dr Hennessy zostali przeszkoleni przy użyciu tych unikalnych modułów. Wielu absolwentów tego systemu IRFU podjęło pracę w Premier League, NFL, World Rugby i wielu innych globalnych profesjonalnych organizacjach sportowych.

Setanta College został założony

45766_3.jpg

Korzystając z modułów szkoleniowych, które opracował i rozwinął podczas pobytu w IRFU, dr Hennessy założył w 2006 r. Setanta College . Moduły te zostały następnie akredytowane na poziomie certyfikatu i dyplomu w przypadku nauczania mieszanego w niepełnym wymiarze godzin za pośrednictwem QQI (Quality and Qualifications Ireland), który jest międzynarodowy uznany organ akredytujący.

Dzięki współpracy z World Rugby opracowano specjalne moduły online, które są obecnie wykorzystywane jako globalny złoty standard World Rugby w zakresie coachingu i siły i kondycji. Do tej pory w programach tych uczestniczyło 35 000 uczestników na całym świecie.

Krajowe Stowarzyszenie Siłowe i Kondycjonujące z siedzibą w Kolorado w USA z 30 000 członków i Instytutem Performanceist z siedzibą w Kalifornii w USA z ponad 15 000 certyfikowanych specjalistów rozpoznaje i popiera programy Setanta College .

Setanta College współpracuje z uznanymi na całym świecie firmami technologicznymi, takimi jak Orreco, StatSports, ForceDeck i Organic Motion, a także ma komitet doradczy pod przewodnictwem Padraiga Harringtona i składa się ze światowej sławy ekspertów i praktyków.

Performance Science and Strength

45767_4.jpg

Wydajność Nauka i siła i kondycja stają się globalnie uznawane za profesjonalną Pathway w branży sportowej i ogólnej. Nasze programy obejmują szeroki zakres tematów, od screeningu funkcjonalnego, treningu oporowego i podstawowego ruchu po żywienie, umiejętności trenerskie i technologię sportową.

Programy, zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak iw niepełnym wymiarze godzin (online), mają na celu uwzględnienie najnowszych myśli i badań akademickich, ale z naciskiem na praktyczne zastosowanie. Moduły są aktualizowane co dwa lata, co jest unikalne w branży edukacyjnej.

Zapewnia także programy online Setanta College współpracują z uniwersytetami zarówno w Irlandii, jak i na całym świecie, zapewniając programy akademickie w pełnym wymiarze godzin. Współpracujemy również z instytucjami akademickimi i firmami technologicznymi z całego świata, które prowadzą badania i sprawdzają oraz testują najnowsze technologie.

Służby straży pożarnej w Irlandii sponsorowały studenta studiów magisterskich, aby zrozumieć, w jaki sposób S

Zapewnienie jakości w Setanta College

Setanta College oferuje program studiów oraz kwalifikacje o mniejszym i specjalnym przeznaczeniu, które są zatwierdzane i przyznawane przez Quality and Qualifications Ireland (QQI).

Uczelnia opracowała szczegółowe i rygorystyczne zasady i procedury, aby zapewnić jakość swoich programów i innych usług. Łącznie są one określane jako Podręcznik Zapewnienia Jakości (QA Manual).

Polityka zapewniania jakości obejmuje zobowiązanie kolegium do publikowania informacji dotyczących polityk i raportów dotyczących zapewniania jakości w przystępny sposób.

Wszelkie opinie na temat zasad i procedur zawartych w podręczniku są mile widziane i powinny zostać przesłane e-mailem na adres admin@setantacollege.com w celu zwrócenia uwagi Rejestratora, z zapewnieniem jakości jako tytułem wiadomości e-mail.

Twoja Pathway do sukcesu

Niezależnie od sportu, w który jesteś zaangażowany, lub obszaru zainteresowań, mamy szereg kursów, które zapewnią Ci kwalifikacje, których potrzebujesz.

Lokalizacje

Ireland Online

Address
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 Ireland Online, IIrlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: