St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Św Angela College, Sligo, Kolegium National University of Ireland, Galway, jest dostawcą edukacji i badań naukowych na poziomie uniwersyteckim, w północno-zachodniej Irlandii. Jako Kolegium w ramach szerszej sieci National University Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się instytucją edukacyjną, która rozpoznaje nasze strategiczne położenie w Sligo i północno-zachodniej. Jesteśmy w pełni dostosowane do potrzeb lokalnych / regionalnych i świadomi naszego wkładu nie tylko do edukacji na poziomie uniwersyteckim, ale do rozwoju społeczno-gospodarczego regionu.

Studenci na Św Angela College, Sligo zapewniono wysoką jakość kształcenia uczelni z małych klas, stanu zasobów sztuki w silnym środowisku społeczności, podczas gdy nadano szersze możliwości bycia zarejestrowanych studentów na NUI Galway.

Św Angela College, Sligo, Opiera się na ponad 400 lat kształcenia tradycji. Jest to tradycja, która ceni zarówno ideały chrześcijańskie i doskonałości akademickiej. Jako Kolegium w szerszym National University of Ireland sieci istnieje silne środowisko wspólnota, która jest uznawana za jego przyjazny, pomocny, atmosfera charakteryzuje się szacunku dla jednostki.

Św Angela College, Sligo, Ma zasłużoną reputację na dostarczaniu wysokiej jakości programy zarówno na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych na terenie wydziałów akademickich Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu, Home Gospodarki i Edukacji. Szkoła oferuje szeroką gamę Access, Edukacji Dorosłych i profesjonalnych programów rozwoju.

Chociaż powstała jako Kolegium Edukacji do Spraw Ekonomicznych nauczycieli w ostatnich latach Kolegium rozszerzona daleko poza jego pierwotnej misji, a obecnie jego profil programów akademickich studiów obejmuje również: Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu, Edukacji, specjalnych potrzebach edukacyjnych, teologia, żywności i Badania konsumenckie, Nauka, irlandzki, ekonomia i nauki społeczne.

Decyzja rządu irlandzkiego, aby wymienić św Angeli College, Sligo jako jedynego dostawcę główna Ekonomii Edukacji Nauczycieli w Irlandii (2003) i Wydziału zatwierdzenia Zdrowia nowej Szkole Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu doprowadziła do dramatycznego wzrostu liczby studentów w ciągu ostatnich pięciu lat. Aktualne liczba studentów uczestniczących w College jest około 900.

Przepis taki zakres oferty akademickich, zarówno na studiach licencjackich i poziomach studiów podyplomowych w połączeniu z unikalną pozycję geograficzną jako jedynego dostawcy edukacji uniwersyteckiej w północno-zachodniej doprowadziła do dramatycznego wzrostu liczby studentów, regionalnym i krajowym ze stale rosnące zainteresowanie na arenie międzynarodowej , Przewiduje się, że nastąpi znaczny wzrost liczby studentów w ciągu najbliższych kilku lat.

Modern Day Campus i Środowisko

W 1952 roku, św Angela College, Sligo została założona przez Zakon Urszulanek. To było w tym wyjątkowym budynku cięcia kamienia, piękny dom 19th Century Clogherevagh że naszym współczesnym kampusu, z widokiem na jezioro ewoluowała.

W ostatnich latach College przeszedł okres szybkiego rozwoju infrastruktury. Symbolem nowego Aras Michael budynku znajduje się dobrze wyposażonej biblioteki McKeown i Wydziału Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu w obejmujących stan obiektów sztuki klinicznych. Św Angela Student Residences to luksus uczeń noclegi w sąsiedztwie kampusu św Angeli, z widokiem na Lough Gill i są dostępne dla studentów, pracowników naukowych i gości odwiedzających międzynarodowych. Na miejscu usługi wsparcia obejmują pralnia, siłownia, sklep spożywczy z bankomatu i parking. (patrz www.sasr.info)

Nowa Pielęgniarstwo budynku, biblioteka i domy studenckie wyraźnie pokazują zaangażowanie Kolegium do modernizacji obiektów i infrastruktury. Wszystkie zmiany infrastrukturalne odzwierciedlać wzrost nowych akademickich i rejestracji. Plany inwestycyjne i zmiany są w toku podejmowania znaczących projektów budowy i modernizacji w najbliższych latach, które będą obejmować: dalsze modernizację sal, zaplecze wykładaniem i specjalistycznych laboratoriach, wewnątrz i na zewnątrz obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Zdajemy sobie sprawę i jesteśmy dumni z faktu, że nasz kampus College znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w kraju nad brzegiem jeziora Lough Gill. Nasze College Green Zespół monitoruje i utrzymuje nasze relacje z naszym idyllicznym otoczeniu jak będziemy się rozwijać i przygotowanie do zwiększonej liczby studentów. Celem Zielonej Zespół jest skupienie się na ochrony zasobów i zwiększenie recyklingu więc przyjazny dla środowiska kampusu można podziwiać przez studentów, pracowników, społeczności i turystów.

Misja

Św Angela College, Sligo, to Kolegium National University of Ireland, Galway, z kursów zatwierdzonych przez NUI Galway. Jest to Szkoła katolicka założona przez Zgromadzenie Urszulanek w 1952 roku. Uczelnia znajduje się w Co. Sligo, Irlandia.

Zapewniamy licencjackich i programy podyplomowe dla różnych ról zawodowych w dziedzinie edukacji i opieki zdrowotnej. Oferujemy także specjalistyczne programy studiów licencjackich w dziedzinie nauk humanistycznych i nauk społecznych. Dążymy do zaspokojenia potrzeb społeczności regionalnym, krajowym i międzynarodowym poprzez edukację, badania stosowane i doradztwo.

Nasza filozofia edukacyjna jest rozwój pełnego potencjału naszych studentów, odpowiadając na ich osobistych, akademickich i zawodowych potrzeb. Filozofia ta ma na celu umożliwienie studentom jak odblaskowe uczniów. Dążymy do doskonałości w edukacji, innowacyjnych praktyk i idei kształcenia przez całe życie.

Promujemy tylko, uczestniczącej, integracyjnego i niedyskryminującego środowiska społeczności dla pracowników i studentów. Popieramy wartości sprawiedliwości społecznej, równości, poszanowania dla różnorodności i troska o środowisko naturalne.

Lokalizacje

Sligo

St. Angela's College Lough Gill Sligo

Address
St. Angela's College,
Lough Gill
Sligo

F91 C634 Sligo, Hrabstwo Sligo, IIrlandia
Telefon
+353 71 914 3580