RCSI Institute of Leadership

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O RCSI Institute of Leadership

RCSI jest liderem w medycynie i opiece zdrowotnej od momentu jej powstania w 1784 roku. Zobowiązując się do prowadzenia świata na rzecz lepszego zdrowia, RCSI jest światowym liderem w edukacji zdrowotnej.

Nasze programy charakteryzują się elastycznością, szybkością reakcji, obsługą klienta i podejściem blended learning, które pozwala naszym uczniom uczyć się, jednocześnie kontynuując pracę.

Institute of Leadership jest jedyną instytucją trzeciego poziomu w Irlandii, która specjalizuje się wyłącznie w rozwijaniu zdolności przywódczych i zarządczych pracowników służby zdrowia. Działając jako instytucja akademicka, Instytut Przywództwa utrzymuje ścisłe powiązania ze światem opieki zdrowotnej, a nasz zespół rozumie potrzeby rozwoju zawodowego i edukacyjnego pracowników służby zdrowia.

Dzięki kampusom w Dublinie, Dubaju i Bahrajnie możemy zaoferować uczniom możliwość zdobycia prawdziwych międzynarodowych spostrzeżeń od wykładowców i kolegów. Ponad 1000 pracowników służby zdrowia jest zarejestrowanych corocznie w naszych akredytowanych programach akademickich i rozwoju kadry kierowniczej, skupionych na przywództwie, zarządzaniu opieką zdrowotną, zarządzaniu zasobami ludzkimi, poprawie jakości i procesów oraz bezpieczeństwie pacjentów.

Dlaczego RCSI Institute of Leadership ?

  • Wyłącznie opieka zdrowotna
  • Zanurzony w dostarczaniu opieki zdrowotnej w kraju i za granicą z kampusami w Dublinie, Dubaju i Bahrajnie
  • Głęboki wgląd w sektor opieki zdrowotnej
  • Spersonalizowane doświadczenie edukacyjne
  • Bezpieczne, wspierane środowisko skoncentrowane na opiece zdrowotnej
  • Elastyczna dostawa, reagująca na zobowiązania życiowe zapracowanych pracowników służby zdrowiaDoctor with a stethoscope Marketing online / Unsplash

Lokalizacje

Dublin

Address
RCSI Reservoir House
Ballymoss Road
Sandyford
Dublin 18

Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Dubai

Address
Mohammed Bin Rashid Academic Medical Center
Building 14, Office 203
PO Box 505095
Dubai Healthcare City

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Busaiteen

Address
PO Box 15503
Building 2441
Road 2835
Block 228
Busaiteen

Busaiteen, Gubernatorstwo Muharrak, Bahrajn

Programy

Ta szkoła oferuje również: