Portobello Institute of Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Serdecznie witamy dyrektora uczelni

„Dla wielu osób decydujących się na dalsze kształcenie lub powrót na studia może być to bardzo ważna decyzja. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy wszystkich naszych uczniów w rozwijaniu ich wiedzy akademickiej i wsparciu praktycznych kompetencji wymaganych w miejscach pracy że będziesz szukał pracy ”.

Portobello Institute został założony w 1981 roku i jest zbudowany na barkach bardzo wspaniałych i inspirujących osób. Instytut został założony przez Delię Lyons i był stale rozwijany przez jej córkę Rebekę Lyons, kolejną myślącą i pracowitą kobietę.

Dziedzictwo, wizja i wartości Delii są nadal częścią codziennego życia w college'u i są stałym przypomnieniem, ponieważ Rebekah chce stale szukać nowych możliwości, jednocześnie dbając o etos i jakość wypracowane przez jej matkę.

Od 1993 roku prowadzimy kursy urody, makijażu i mody w Portobello Institute, wszystkie w pełni akredytowane przez instytucje przyznające ITEC i QQI.

W 2005 roku uzyskaliśmy Zapewnienie Jakości dla Instytutu z FETAC, radą ds. Nagród za kształcenie i szkolenie, oraz rozpoczęliśmy opracowywanie i dostarczanie szeregu programów we wszystkich działach Instytutu.

W 2009 roku uzyskaliśmy zapewnienie jakości w HETAC, radzie ds. Nagród szkolnictwa wyższego i szkolnictwa, dla naszego wyższego certyfikatu w dziedzinie sztuki w Montessori Education, aw 2012 roku uzyskaliśmy akredytacje, aby uzyskać tytuł licencjata w badaniach wczesnego dzieciństwa na London Metropolitan University i z powodzeniem opracowujemy nowe dostawy programów studiów do 2018 r.

W 2012 roku stworzyliśmy Centrum Nowoczesnego Środowiska z programami obejmującymi zarządzanie obiektami, odpadami i zarządzanie energią, wszystkie akredytowane przez organ przyznający BIFM.

W 2014 roku uzyskaliśmy akredytację, aby zapewnić London Metropolitan University BSc (z wyróżnieniem) w naukach sportowych oraz wychowaniu fizycznym i terapii sportowej, aw 2018 roku opracowaliśmy ekskluzywne programy BSc w zakresie analizy wyników, wychowania fizycznego

Przez lata, w miarę rozwoju nowych wydziałów i kursów w Instytucie, nasze zaangażowanie w jakość, troskę o ucznia, ustrukturyzowane podejście do nauki i koncentrację na powiązaniach branżowych zawsze było kluczowe dla naszych działań.

Nasze strategiczne sojusze z przemysłem umożliwiają naszym studentom zdobycie doskonałych możliwości doświadczenia zawodowego i często ofert pracy po zakończeniu ich programów. Nic nie jest dla nas zbyt wielkim problemem, chcemy, aby nasi uczniowie odnieśli sukces.

Misją uczelni jest udostępnienie edukacji wszystkim i wsparcie tych, którzy mają odwagę podjąć ten skok w nowe i nieznane, a to jest kluczowe w tym, co robimy w Portobello Institute.

„Pamiętaj, że sukces wygląda zupełnie inaczej u każdej osoby. Zachęcamy naszych uczniów do skupienia się na własnej podróży i czerpania radości z nauki u nas ”.

Denise Flood, dyrektor uczelni

123666_selfie-4521579_960_720.jpg
pasja1000 / Pixabay

Nasze wartości

Dbamy

Istnieje silny i wspólny etos osobistej troski o wszystkich studentów przybywających na studia w Portobello Institute. Każdy uczeń jest znany osobiście po imieniu, ambicjach, a jego cele są rozumiane i cenione w przyjaznym środowisku.

Wspieranie odwagi

Wielu uczniom wymaga odwagi, by podążać za swoją pasją, a Portobello jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą wybrać konkretną trasę z pełnym systemem wsparcia, aby zapewnić uczniom osiągnięcie najlepszych celów edukacyjnych.

Korepetytorzy jakości

Wielu wykładowców w Portobello Institute ma wieloletnią służbę w kolegium, którzy wszyscy znają i w pełni wierzą w nasz etos opieki. Nasi tutorzy są bardzo uważani w swojej branży za praktyków, liderów i innowatorów.

Koncentracja na branży

Dzięki studiom w Portobello Institute studenci mają możliwość zdobycia wysokiej jakości doświadczenia zawodowego w wybranym sektorze podczas nauki, co ostatecznie może doprowadzić do zabezpieczenia pracy po ukończeniu kursów. Absolwenci są bardzo poszukiwani, a wielu pracodawców poszukuje i zachęca do kontaktów ze szkołą wyższą i jej absolwentami.

Wsparcie dla studentów

Naszą filozofią w Portobello Institute jest zapewnienie, że każdy uczeń otrzyma wsparcie, aby mieć szansę na osiągnięcie swoich osobistych korzyści. Obejmuje to małe klasy, więc uczniowie poznają swoich kolegów z klasy, a ich nauczyciel je zna. Uczniowie mogą rezerwować indywidualne wsparcie dla nauczyciela, wsparcie przy przydzielaniu dostępu z możliwością przesyłania szkiców zadań z informacją zwrotną dotyczącą ulepszeń w celu przesłania najlepszej ostatecznej wersji.

Dedykowany program i zespół zarządzania jakością jest w pełni dostępny, aby pomóc uczniom w przypadku jakichkolwiek pytań i omówić wszelkie osobiste wyzwania. Jesteśmy tutaj, aby zachęcać i wspierać wszystkich uczniów, aby pozostali w drodze nauki i realizowali swoje osobiste osiągnięcia.

Studiuj równowagę życia

We wszystkich działach wspieramy uczniów, aby pracować mądrzej. Uczniowie, którzy osiągną dobrą równowagę między nauką a życiem prywatnym, ostatecznie osiągną więcej w nauce. Czas nauki, spędzanie czasu z rodziną, udział w hobby są ważne dla utrzymania pozytywnej równowagi między życiem naukowym a prywatnym. Właściwa równowaga jest ważna i pomoże zmaksymalizować czas poświęcony na naukę.

Oddawać

W Instytucie Portobello rozumiemy, jak ważne jest, aby oddać małą organizację charytatywną, którą założyliśmy, o nazwie „Dochas Leanai”. Dyrektor uczelni Denise Flood jeździ do Indii i Białorusi dwa razy w roku z zespołem około 15 osób, wśród pracowników i studentów. Oddana praca obejmuje szkolenie nauczycieli Montessori i zakładanie szkół Montessori w slumsach w Pune w Indiach.

Organizacja charytatywna jest również mocno zaangażowana we wspieranie szkolenia w ośrodku dla dziewcząt i małej szkole dla dzieci z głębokim upośledzeniem słuchu. Obejmuje to szkolenie w zakresie samoobrony w ramach projektu społeczności dla młodych chłopców oraz obozy sportowe i artystyczne w rzemiośle w szkole slumsów w Pune.

Lokalizacje

Northside

Address
43 Dominick Street Lower
Northside, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium