National College of Ireland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Krajowa Szkoła Irlandii gdzie oferujemy charakterystyczny skoncentrowane doświadczenie uczenia studentów, poprzez nasze state-of-the-art kampusie w sercu Dublina tętniące życiem centrum biznesu i całej naszej krajowej sieci kampusu. W NCI opracowaliśmy innowacyjne technologie nauczania i uczenia się, które są przeznaczone do wspierania studentów, którzy wyruszają w edukacji na wszystkich etapach ich życia i kariery. Czy podjęciem studiów wyższych po raz pierwszy lub kontynuowania swojej edukacji, znajdziesz bardzo sprzyjającego środowiska, w którym się uczyć. Dla wielu studentów, przejścia na trzeci poziom edukacji może być trudne jeden; Jednak nasza mała grupa modelu nauczania łatwy dostęp do wykładowców i naszych aktywnych usług wspierających studentów współpracować w celu zapewnienia, że ​​każdy student ma największą szansę na sukces.

Wierzymy w nieograniczony potencjał naszych studentów i jesteśmy dumni widząc nasi uczniowie wykorzystywania ich potencjału i przewyższają nawet swoje własne oczekiwania. Rozumiemy, jak edukacja może zmienić życie, jak to może upoważnić, przyspieszenie kariery i otworzyć nowe możliwości.

NCI oferuje edukację, która wspiera studentów w ich rozwoju intelektualnego, a także ich rozwój społeczny i jako instytucja zachęca do aktywnego obywatelstwa w całej szkole. NCI nauka łączy stypendium naukowe i wiedzę teoretyczną z biznesu i praktyk społeczności doświadczenia dostarczyć samokształcenia, na którym są osadzone w rzeczywistym kontekście światowym.

Misja Aby zmienić życie poprzez edukację.

Wizja NCI zapewnia inspirujące doświadczenie edukacyjne, które są innowacyjne, elastyczne i przedsiębiorstw koncentruje.

Wartości

Włącznie - staramy się przełamać bariery w szkolnictwo wyższe; cenimy różnorodność i otwartość na wszystko, co robimy; zapewniamy wsparcie, że ludzie potrzebują, aby w pełni uczestniczyć w życiu na NCI Społeczność - jesteśmy współzależne społeczność uczenia się, który dzieli wspólny zbiór zasad, których indywidualność i wolność myśli i słowa są cenione; każdy z nas ma zachęcać do realizacji naszych ambicji i zrealizować nasz potencjał Uczciwość - w naszych indywidualnych i zbiorowych ról, bierzemy odpowiedzialność i są odpowiedzialni za nasze czyny; pokazujemy, wzajemne poszanowanie i przywiązanie do siebie Dynamiczny - jesteśmy dostosowane do potrzeb naszych uczniów, współpracowników i partnerów i ciągle zmieniającym się społeczeństwie; działamy w sposób innowacyjny i elastyczny sposób Uczący Centred - stawiamy ucznia w sercu wszystkiego, co robimy; nasze połączone energie koncentruje się na indywidualnych i zbiorowych, potrzeby całe życie Excellence - jako instytucji, dążymy do doskonałości zawodowej we wszystkim co robimy; możemy promować doskonałość w naszych uczniów poprzez ich doświadczeń edukacyjnych

Lokalizacje

Dublin

Address
National College of Ireland,
Mayor Street,
IFSC,
Dublin 1

Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium