Limerick Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego LIT?

Dostęp do wykładowców

Jako student LIT nie zgubisz się w tłumie. Nasz stosunek liczby studentów do wykładowców pozwala na świetne uczestnictwo i dyskusję na wykładach.

Wszystkie kampusy LIT są zwartą społecznością uczniów, w której studenci mają łatwy dostęp do wykładowców, niezależnie od tego, czy spotkasz ich na korytarzach, w stołówce, czy na zaplanowane spotkania, które są łatwe do zorganizowania.

Aktywne uczenie się

W LIT uczniowie uczą się poprzez działanie. Łączymy praktykę z teorią, dostarczając uczniom empirycznego modelu uczenia się, wyposażając ich w niezbędne umiejętności, które mogą podjąć w wybranej przez ciebie karierze.

Designer sketching WireframesGreen Chameleon / Unsplash

Kluby i stowarzyszenia

Szczęśliwe doświadczenie w college'u przyczynia się do udanego życia w college'u, a twoja podróż do college'u zostanie wzmocniona przez nowych ludzi, których spotykasz, nowych znajomych, nowych doświadczeń, które napotykasz oraz dobrą zabawę!

Kluby i stowarzyszenia mogą mieć bardzo pozytywne doświadczenia w ogólnych doświadczeniach na studiach. Wiemy, jak ważne jest zaangażowanie się w działania poza pracą naukową i zachęcamy wszystkich studentów do oglądania różnych klubów i towarzystw dostępnych w LIT.

Możliwość zatrudnienia

Absolwenci LIT są przygotowani do pracy w branży i mają duże szanse na zatrudnienie. Nie tylko ukończysz LIT z uznanym stopniem naukowym odpowiednim dla twojego kierunku studiów, ale dzięki naszemu praktycznemu podejściu do nauki, będziesz także posiadał umiejętności i doświadczenie, którego poszukują pracodawcy.

Trasy progresji

Czy martwisz się, że możesz nie zdobyć wystarczającej liczby punktów lub mieć kwalifikacje, aby przejść prosto na kurs z wyróżnieniem (poziom 8)? Nie martw się! W LIT wiele naszych kursów ma elastyczne ścieżki rozwoju, które pozwalają studentom na ukończenie studiów na wyższym poziomie niż ten, który rozpoczęli.

Studenci, którzy rozpoczynają naukę na poziomie 6 lub 7, mogą kontynuować naukę, przystępując do kursu na poziomie 8 na ostatni rok. Oznacza to, że chociaż możesz rozpocząć studia na LIT na niższym poziomie, możesz z łatwością ukończyć studia na wyższym poziomie …… i wszystko w ciągu 4 lat!

Małe rozmiary klas

Ścisłe i praktyczne doświadczenie uczenia się, które uczniowie otrzymują w LIT, jest możliwe tylko dzięki naszym małym klasom.

W LIT nie spotkasz sal wykładowych setek studentów, co dla wielu osób może być bardzo trudne. Zamiast tego znajdziesz się w klasie liczącej nie więcej niż 30 osób. Pomaga to uczniom zwiększyć poziom zaangażowania nie tylko swoich wykładowców, ale także innych studentów, dzięki czemu uzyskuje się wyższą jakość uczenia się.

Lokalizacje

Limeryk

Address
Limerick Institute of Technology
Moylish Park

V94 EC5T Limeryk, Hrabstwo Limerick, IIrlandia

Clonmel

Address
LIT Clonmel,
Cashel Road,
Clonmel,
Co. Tipperary

E91 D896 Clonmel, County Tipperary, IIrlandia

Ennis

Address
LIT Ennis,
Bindon Street,
Ennis,
Co. Clare

Ennis, Hrabstwo Clare, IIrlandia

Limeryk

Address
Limerick School of Art & Design
Clare St

V94 KX22 Limeryk, Hrabstwo Limerick, IIrlandia

Thurles

Address
LIT Thurles,
Nenagh Road,
Thurles,
Co. Tipperary

Thurles, County Tipperary, IIrlandia