Przeczytaj oficjalny opis

RTH

Ponieważ pierwszy otwarty we wrześniu 1970 roku, IT Sligo był jednym z Irlandia„S wiodących instytucji trzeciego poziomu. Studenci są w centrum tego, co robimy. Jest domem dla 6000 uczniów w programach w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin praktyk zawodowych Instytutu. Spośród nich 2000 studiuje w Internecie.

5ey7jW IT SligoBędziesz poznać swoich wykładowców, jak i swoich kolegów. Tutaj tworzą sieć przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie.

IT Sligo Jest to miejsce, które pomogą Ci wyprzedzić w świecie pracy z lokowania przemysłu. Dzięki naszym bliskich kontaktów i współpracy z wiodących firm badawczych i dużych pracodawców, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę możliwości.

IT Sligo Jest również zaciekle ambitny instytucja trzeci poziom. Praca w kierunku ponownego wyznaczenia jako Technological University, o 60 mln € inwestycji w obiektach kampusu w ciągu ostatniej dekady stworzył wspaniałe środowisko uczenia 21st century.

Nie ma jeszcze stoi. Po drugiej stronie Instytutu trzech Szkoły Nauk w biznesie i Nauk Społecznych; Inżynieria & Design; i Nauki, IT Sligo są stale zwiększając swoje kursy i udogodnienia, aby zapewnić ogólny pakiet, który odpowiada potrzebom studenta dziś - i jutro.

e57j

Sześć powodów, aby wybrać IT Sligo

  1. Użyteczność i różnorodność naszych kursów - Ściśle współpracujemy z przemysłem, aby dostosować nasze kursy, tak aby po przejściu masz kwalifikacje, które pracodawcy uznają i chcą.
  2. Nasz personel dydaktyczny - obecni uczniowie konsekwentnie podkreślają jakość personelu dydaktycznego i wykładowego jako jedną z największych zalet IT Sligo.
  3. To osobiste - Małe klasy oznaczać studenci korzystają z indywidualnej opieki i wsparcia ze strony naszego oddanego personelu.
  4. Cool Campus - Nasz nowoczesny kampus uniwersytecki o powierzchni 72 akrów ciągle ewoluuje w celu odzwierciedlenia potrzeb studenta XXI wieku. Wszystko jest w odległości spaceru - w tym centrum Sligo
  5. World Class Ambicje - Poza tym, że w Irlandii uznawane nr 1 miejsce na cyfrowym (Online) edukacja, IT Sligo wyprodukował międzynarodowo uznanych badania przełomową w Nauce i Archeologii w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
  6. A Home From Home - Jako miejsce zamieszkania, Sligo szczyci się jednym z najbardziej przystępnych, atrakcyjnych i tętniących życiem opcji stylu życia. Tutaj istnieje wiele wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów.
Gm
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Institute of Technology Sligo

W Instytucie Technologii Sligo (IT Sligo) opracowano studia magisterskie i podyplomowe w dziedzinie bioprocesji, aby zaspokoić rosnące potrzeby przemysłu farmaceutycznego ... [+]

Magister nauk ścisłych i dyplomów podyplomowych (PGD) w bioprocesie Zostały opracowane przez Instytut Technologii Sligo (IT Sligo) w celu zaspokojenia rosnących potrzeb przemysłu farmaceutycznego.

Bioprofarmami, znanymi także jako biologiczne produkty lecznicze lub biologiczne, są dowolne produkty farmaceutyczne wytworzone w, wyekstrahowane lub syntetyzowane ze źródeł biologicznych. Medyczne Biotechnologia i sektory biofarmaceutyczne są jednymi z najszybciej rozwijających się w dziedzinie nauk przyrodniczych, zarówno krajowym jak i międzynarodowym.

IT Sligo wraz z Państwowym Instytutem Badań i Szkolenia Bioprocesyjnego (NIBRT) * od 2008 r. Dostarczają online studiów magisterskich i PGD w Biopharmaceutical Science (www.nibrt.ie/masters). Kursy te (zaprojektowane w szerokiej współpracy z przemysłem) skierowane są do absolwentów nauk ścisłych i inżynierskich z doświadczeniem w przemyśle, którzy chcą podnieść umiejętności lub umiejętności krzyżowych do kariery w bioproduktach i zazwyczaj zajmują 2,5 lata. Wykazano, że kursy są bardzo udane w przypadku osób z upośledzeniem i przekraczaniem umiejętności, które pracują lub mają nadzieję przejść do sektora biofarmaceutyk. Nadal jednak pozostaje luka w kwalifikacjach w obszarze Bioprocessing, co oznacza, że ​​potrzebne są dodatkowe absolwenci z programów skoncentrowanych na branżach. W ostatnich 2016 r. "Trends in Biopharma" Survey, rekrutacja i rozwój talentów stało się kluczowym zagrożeniem dla przyszłego wzrostu sektora (1).... [-]

IIrlandia Sligo
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Institute of Technology Sligo

Wczesny sektor Irlandii ma dynamiczną, ekscytującą i wymagającą przyszłość. Potrzebuje skutecznych i pewnych liderów w dziedzinie praktyki, polityki, adwokatury, regulacj ... [+]

Wczesny sektor Irlandii ma dynamiczną, ekscytującą i wymagającą przyszłość. Potrzebuje skutecznych i pewnych liderów w dziedzinie praktyki, polityki, adwokatury, regulacji, edukacji i rozwoju zawodowego.

Czy masz co potrzeba by być jednym z tych przywódców? Czy chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze i popularyzacyjne w sposób, który odzwierciedla i buduje zdolności sektora wczesnego lata? Chcesz być częścią wspólnoty praktyki, która będzie wpływać i prowadzić sektor wczesnego lata w przyszłość?

Jeśli odpowiedź na te pytania jest prawidłowa i masz 2,2 stopnia licencjata w ECCE lub pokrewnych dyscyplinach i będzie miała co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na początku lat lub w dziedzinie pokrewnej zakończonej po zakończeniu programu studiów podyplomowych, to Instytut Technologii Sligo ma program poziomu 9, który pomoże Ci wypełnić te ambicje.... [-]

IIrlandia Sligo
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku