International House Dublin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International House Dublin jest członkiem International House World Organisation założona w 1953 roku. Jesteśmy akredytowani przez Irlandzkie Ministerstwo Edukacji i Nauki jako szkoły dla nauczania języka angielskiego jako języka obcego i są kontrolowane przez obie ACELS (Komitet Doradczy ds. English Language Schools) oraz International House Świata.

Oferujemy różnorodne kursy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów i zaspokoić zarówno dla grup i indywidualnych studentów z całego świata, w tym:

Kursy języka angielskiego dla dorosłych Programy przygotowujące do egzaminów Programy angielski i pracy Junior Programy Lato - motele i mieszkaniowe Program Szkoła wysokiej Program mini-pobyt dla grup Szkoła wysokiej Program Integracja dla grup Programy szkoleniowe dla nauczycieli CELTA i DELTA tym

W IH Dublin wiemy, że każdy aspekt programu jest ważny dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy projektowaniu naszych kursów, wybór naszych rodzinach i organizacji naszego programu społecznego i kulturowego. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego, skutecznego i przyjemnego uczenia się w korzystnym otoczeniu.

Nasza fantastyczna szkoła znajduje się w samym sercu centrum miasta, oferuje studentom wyjątkowe doświadczenie uczenia się studia w tym samym kampusie jako studentów Irish College.

Najwyższa jakość Junior Programy Lato zapewniając pełne programy pakietu z luksusową mieszkalnych lub u rodziny dostępne w Dublinie i Cork.

Studenci mogą również brać udział w doskonałej programu High School na cały rok akademicki lub jednego semestru i mamy partnerstwa z najlepszych szkół na całym Irlandii.

Lokalizacje

Dublin

Address
60-63 Dawson Street
2 Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: