Przeczytaj oficjalny opis

International House Dublin jest członkiem International House World Organisation założona w 1953 roku. Jesteśmy akredytowani przez Irlandzkie Ministerstwo Edukacji i Nauki jako szkoły dla nauczania języka angielskiego jako języka obcego i są kontrolowane przez obie ACELS (Komitet Doradczy ds. English Language Schools) oraz International House Świata.

Oferujemy różnorodne kursy dla wszystkich grup wiekowych i poziomów i zaspokoić zarówno dla grup i indywidualnych studentów z całego świata, w tym:

Kursy języka angielskiego dla dorosłych Programy przygotowujące do egzaminów Programy angielski i pracy Junior Programy Lato - motele i mieszkaniowe Program Szkoła wysokiej Program mini-pobyt dla grup Szkoła wysokiej Program Integracja dla grup Programy szkoleniowe dla nauczycieli CELTA i DELTA tym

W IH Dublin wiemy, że każdy aspekt programu jest ważny dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy projektowaniu naszych kursów, wybór naszych rodzinach i organizacji naszego programu społecznego i kulturowego. Naszym celem jest zapewnienie szybkiego, skutecznego i przyjemnego uczenia się w korzystnym otoczeniu.

Nasza fantastyczna szkoła znajduje się w samym sercu centrum miasta, oferuje studentom wyjątkowe doświadczenie uczenia się studia w tym samym kampusie jako studentów Irish College.

Najwyższa jakość Junior Programy Lato zapewniając pełne programy pakietu z luksusową mieszkalnych lub u rodziny dostępne w Dublinie i Cork.

Studenci mogą również brać udział w doskonałej programu High School na cały rok akademicki lub jednego semestru i mamy partnerstwa z najlepszych szkół na całym Irlandii.

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: