Hibernia College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hibernia College jest uznanym w kraju liderem w dziedzinie kształcenia nauczycieli.

Opracowane przez nauczycieli dla nauczycieli, oferujemy szeroką gamę kursów edukacyjnych, w tym studia magisterskie w nauczaniu szkół ponadpodstawowych i podstawowych, ustawiczne doskonalenie zawodowe (CPD) dla nauczycieli.

Hibernia College ma reputację pionierskich nowych metod nauczania i zmian w stale ewoluującym świecie edukacji. Nasze programy są akredytowane przez Quality and Qualifications Ireland oraz The Teaching Council i są uznawane przez Department of Education and Skills.

Kursy dydaktyczne dostępne w dowolnym miejscu w Irlandii

Elastyczny charakter naszych kursów dydaktycznych na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym pozwala wybrać miejsce studiów. Daty rozpoczęcia są zarówno wiosną, jak i jesienią.
Nie jest wymagane posiadanie wcześniejszego doświadczenia w nauczaniu, aby móc ubiegać się o przyjęcie na kursy edukacyjne.
Nasz model online odnosi sukces, ponieważ pomaga uczniom w osiąganiu celów akademickich i zawodowych, bez odkładania stylu życia. Ucz się online - na żywo offline.

Nauczanie w szkole podstawowej i średniej - możliwości kariery

Nasi absolwenci szkół podstawowych i średnich mają bardzo korzystne perspektywy zatrudnienia .

Według Irish Independent minister ds. Wydatków publicznych Howlin powiedział, że kraj będzie potrzebował dodatkowych 3500 nauczycieli szkół podstawowych i średnich do 2021 r. (29.04.2015)

Edukacja ponadpodstawowa - zawodowy magister edukacji

Masters in Post Primary Education - Professional Master of Education jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz być częścią wzrostu i rozwoju nastolatków w wieku 12-18 lat.

Jako nauczyciel w szkole średniej lub nauczyciel w szkole podstawowej specjalizujesz się w dwóch przedmiotach i nauczysz ich uczniów od pierwszego roku do szóstego roku. To twój entuzjazm i skupienie się na swoich przedmiotach zmotywują i będą sprzyjać miłości do przedmiotu przez studentów, zapewniając w ten sposób, że przyniosą ze sobą jak najwięcej nauki w ich przyszłych przedsięwzięciach. Jak powiedział kiedyś nieznany autor: „Nauczanie to zawód, który tworzy wszystkie inne zawody”.

Magister edukacji podstawowej

Masters in Primary Education - Professional Master of Education in Primary Education jest idealny dla Ciebie, jeśli chcesz pracować z dziećmi w wieku 4-12 lat .

Praca z młodszymi dziećmi skierowana jest do osób pełnych pasji, które rozumieją, że nauczanie może być trudne, ale także niezwykle satysfakcjonujące. Nauczyciele w szkołach podstawowych są nie tylko częścią intelektualnego rozwoju małych dzieci, ale także odgrywają kluczową rolę w rozwoju moralnym i społecznym.

Jak powiedział kiedyś George Lucas „Edukacja jest najważniejszym zadaniem ludzkości”

Nasz kurs dydaktyczny, Masters in Primary Education, został stworzony, aby zachęcić większą liczbę osób do zostania nauczycielami, a my zapewniamy bardziej elastyczną drogę do zostania w pełni wykwalifikowanym nauczycielem, który obejmuje dostępne lokalne warsztaty praktyczne na miejscu.

Ze względu na strukturę programu możemy przyjmować tylko studentów, którzy mieszkają w Irlandii podczas kursu.

Lokalizacje

Dublin

Hibernia College

Address
Hibernia College Dublin
Block B, The Merrion Centre,
Merrion Road,
Dublin 4.

Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia
Telefon
+353 1 661 0168

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium