Przeczytaj oficjalny opis

Hibernia College , jest uznanym liderem w pionierskich technologiach edukacyjnych i obejmuje zmiany w stale rozwijającym się świecie edukacji.

Założony przez dr Seana Rowlanda na przełomie nowego tysiąclecia, Hibernia College realizuje ambitną i przyszłościową strategię, aby odgrywać wiodącą rolę w edukacji na przyszłość. Dr Rowland zebrał swoich kolegów ze społeczności korporacyjnych, edukacyjnych i technologicznych, aby stworzyć Hibernia College , akredytowaną internetową instytucję edukacyjną.

Uważamy, że nasze programy powinny być mierzone nie tylko na podstawie ich akademickiego rygoru, ale także ich skuteczności w pomaganiu naszym uczniom w stawianiu czoła wyzwaniom, przed jakimi stają każdego dnia w życiu zawodowym.

Po 18 latach możemy być dumni z naszej wyjątkowej kadry, z dedykowanym zespołem ponad 350 pełno- / niepełnoetatowych wydziałów. Znakomite w swojej dziedzinie i branży obejmują wykładowców z Harvardu, Royal College of Surgeons w Irlandii, Trinity College Dublin Drug Research Research Unit, IE Business School, Madryt i innych wybitnych instytucji.

Hibernia College opracował model edukacji online, który odnosi sukcesy, ponieważ jest poświęcony pomaganiu profesjonalistom w sprostaniu ich bieżącym wyzwaniom związanym z pracą oraz ciągłemu budowaniu interakcji między studentami i wykładowcami.

Szkolimy profesjonalistów z całego świata, którzy chcą uzyskać dostęp do najlepszej dostępnej edukacji online.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Hibernia College

Master of Primary Education - Professional Master of Education w Post Primary Education został utworzony, aby zachęcić szerszą grupę osób do rozważenia nauczania w szkole ... [+]

Mistrz w szkołach podstawowych - profesjonalny magister edukacji w szkołach ponadpodstawowych został ustanowiony, aby zachęcić szerszą grupę osób do uznania nauczania w szkole podstawowej za profesję, zapewniając bardziej elastyczną drogę do zostania w pełni wykwalifikowanym nauczycielem i nie jest to wymóg mieć wcześniejsze doświadczenie w nauczaniu, aby móc ubiegać się o ten kurs.Ze względu na strukturę programu i kryteria kwalifikowalności finansowania możemy przyjmować wyłącznie wnioski z Irlandii.

Blended Online Master in Primary Education

Projekt mistrza w szkołach podstawowych, łączący naukę online i naukę twarzą w twarz, jest idealny dla każdego, kto nie ma łatwego dostępu do jednego z tradycyjnych dostawców edukacji lub który nie ma czasu na dojazdy do iz wykładów codziennie.... [-]

IIrlandia Dublin
Kwiecień 2020
Zaoczne
18 - 24 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Hibernia College

Hibernia College Post Primary Education - Professional Master of Education został ustanowiony, aby zachęcić szerszą grupę osób do uznania nauczania za zawód poprzez zapew ... [+]

Hibernia College Post Primary Education - Professional Master of Education został ustanowiony, aby zachęcić szerszą grupę osób do uznania nauczania za zawód poprzez zapewnienie bardziej elastycznej drogi do zostania w pełni wykwalifikowanym nauczycielem w szkole ponadpodstawowej.

Ze względu na strukturę programu i kryteria kwalifikowalności finansowania możemy przyjmować wyłącznie wnioski z Irlandii.

Profesjonalny magister edukacji online

Program, który łączy treści online, wirtualne środowiska nauczania i bezpośrednią dostawę, ma na celu rozwój profesjonalistów i ekspertów, którzy mają pozycję liderów w dziedzinie edukacji ponadpodstawowej. Program jest idealny dla każdego, kto nie ma łatwego dostępu do jednego z tradycyjnych dostawców edukacji lub który nie ma czasu na codzienne dojazdy do i od wykładów.... [-]

IIrlandia Dublin
Kwiecień 2020
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Hibernia College explainer video

Hibernia College Gaeltacht Experience

Hibernia College
Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, County Dublin, IIrlandia
Witryna
Telefon
+353 1 661 0168