Hibernia College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hibernia College , jest uznanym liderem w pionierskich technologiach edukacyjnych i obejmuje zmiany w stale rozwijającym się świecie edukacji.

Założony przez dr Seana Rowlanda na przełomie nowego tysiąclecia, Hibernia College realizuje ambitną i przyszłościową strategię, aby odgrywać wiodącą rolę w edukacji na przyszłość. Dr Rowland zebrał swoich kolegów ze społeczności korporacyjnych, edukacyjnych i technologicznych, aby stworzyć Hibernia College , akredytowaną internetową instytucję edukacyjną.

Uważamy, że nasze programy powinny być mierzone nie tylko na podstawie ich akademickiego rygoru, ale także ich skuteczności w pomaganiu naszym uczniom w stawianiu czoła wyzwaniom, przed jakimi stają każdego dnia w życiu zawodowym.

Po 18 latach możemy być dumni z naszej wyjątkowej kadry, z dedykowanym zespołem ponad 350 pełno- / niepełnoetatowych wydziałów. Znakomite w swojej dziedzinie i branży obejmują wykładowców z Harvardu, Royal College of Surgeons w Irlandii, Trinity College Dublin Drug Research Research Unit, IE Business School, Madryt i innych wybitnych instytucji.

Hibernia College opracował model edukacji online, który odnosi sukcesy, ponieważ jest poświęcony pomaganiu profesjonalistom w sprostaniu ich bieżącym wyzwaniom związanym z pracą oraz ciągłemu budowaniu interakcji między studentami i wykładowcami.

Szkolimy profesjonalistów z całego świata, którzy chcą uzyskać dostęp do najlepszej dostępnej edukacji online.

Lokalizacje

Dublin

Hibernia College

Address
Hibernia College Dublin Block B, The Merrion Centre, Merrion Road, Dublin 4.
Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia
Telefon
+353 1 661 0168