Przeczytaj oficjalny opis

AIT Learning and Teaching Jednostka powstała w dniu 5 grudnia 2006 r. Urządzenie jest w gestii sekretarza, Dr. Joseph Ryan. Urządzenie jest przeznaczone do wsparcia i rozwoju uczenia się i nauczania w Athlone Institute of Technology. Urządzenie będzie działać wspólnie, aby nadal rozwijać kulturę, że:

Szanuje i wspiera indywidualne różnice między uczniami. Zachęca do rozwoju studentów koncentruje środowisk uczenia, w którym uczniowie mogą uczyć się różnorodne i Excel. Wartości i nagrody nauczania. Wspiera pracowników w badaniach edukacyjnych. Pomóc w rozpowszechnianiu najlepszych praktyk w zakresie szkolnictwa wyższego. Zachęca do wdrażania innowacji pedagogicznych inicjatyw /. Promuje i wspiera cele i środki określone w Planie Strategicznym Institute, które odnoszą się do doskonałości i innowacji w uczenia się i nauczania.

Business School w AIT składa się z trzech działów: Business Studies, rachunkowości i przedsiębiorstw, i hotelarstwo, turystyka i badania czasu wolnego. Kursy oferowane przez szkoły obejmują szeroki zakres dziedzin z rachunkowości do zarządzania, psychologii biznesu do social media marketing, turystyka sportu zarządzania i wiele więcej. Będziesz mieć możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności i kultywowania postawy, które pomogą Ci spełnić swój potencjał i zwiększyć swoje perspektywy kariery.

Biznes jest ekscytujący, wymagający i dynamiczny obszar, w którym do pracy. Jeśli wziąć pod uwagę, jak wiele wpływu biznesu na naszym codziennym życiu, to łatwo zauważyć, znaczenia i korzyści z kwalifikacji w tej dziedzinie. Sukces w ciągu studiów ekonomicznych lub pokrewnych programu może być przepustką do satysfakcjonującej i ciekawej kariery.

Proces uczenia się w ramach Szkoły Biznesu odbywa się w środowisku, w którym masz dostęp do nowoczesnych środków, wiedzy eksperckiej pracowników, pracodawców i łączy się z najnowszymi technologiami. System "drabinie" kwalifikacji pozwala na przejście z wyższego certyfikatu aż do wyróżnieniem studia licencjackie, a na studiach podyplomowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Athlone Institute of Technology

To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnośc ... [+]

To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnościach już uzyskane na wyróżnieniem Bachelor of Business (lub pokrewnej dyscypliny) poziomie. Program oferuje bogactwo i różnorodność uczenia się, który zapewni, że uczeń rozwija i pokazuje zakres wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie w takich dziedzinach, jak badania, myślenia strategicznego i refleksyjnego uczenia się, nawiązując w ten sposób podstawę do udanej kariery biznesowej, jak również do kontynuowania rozwoju akademickich i zawodowych.

Oczekuje się, że absolwenci mają:

krytyczne rozumienie teorii, zaawansowanych pojęć, zasad, metod i technik biznesowych i związanych z nimi badań możliwość zastosowania myślenia strategicznego i do wyboru techniki analizy i interpretacji informacji zdolność do oceny i kontrast wpływu decyzji, w szczególności w odniesieniu do etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności zdolność do prowadzenia dalszych badań i własnej reżyserii, uczenie się przez całe życie ... [-]
IIrlandia Athlone
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to Athlone Institute of Technology