University of Tehran, Kish International Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O KIC

Kampus Kish International

Kampus Kish International powstał w 2007 roku w celu ułatwienia rekrutacji studentów zagranicznych. Absolwenci UT Kish Campus mają językowe i zawodowe umiejętności skutecznego działania w międzynarodowym środowisku; umiejętności techniczne do działania w coraz bardziej złożonym świecie technicznym; zdolność intelektualną i elastyczność, aby dostosować się do ciągłych zmian i potencjału przywódczego, aby w możliwie największym stopniu przyczynić się do rozwoju społeczności dla dobra jej mieszkańców. W zgodzie z tą misją Uniwersytet wybierze studentów z Iranu i zagranicy, którzy będą mogli wykorzystać różnorodne i nowoczesne możliwości akademickie i badawcze. Poprzez rozwój silnych powiązań naukowych z lokalnymi i zagranicznymi instytucjami edukacyjnymi i badawczymi, Campus nadal utrzymuje najwyższą jakość zarówno badań, jak i edukacji. Podjęto działania, aby kampus pozostał w czołówce nauki w różnych dziedzinach i dostosował swoje strategie, aby sprostać wymaganiom rynku. Lokalizacja Campus to piękna koralowa wyspa Kish, perła Zatoki Perskiej, ze wszystkimi atrakcjami turystycznymi i biznesowymi.

Działalność międzynarodowa

Biuro Stosunków Międzynarodowych zapewnia informacje i pomoc dla międzynarodowych studentów, wykładowców i naukowców. Ustanawia także powiązania pomiędzy UT i innymi irańskimi uniwersytetami z jednej strony a zagranicznymi uniwersytetami, instytutami badawczymi i ośrodkami z drugiej. Biuro Stosunków Międzynarodowych oferuje porady i usługi wszystkim zagranicznym studentom i uczonym. Daje członkom i studentom akademickim możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach, seminariach i warsztatach. Cieszy się także bliskimi relacjami z wieloma międzynarodowymi stowarzyszeniami i współpracuje oferując swoje usługi na wspólne konferencje, członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach i urlop naukowy.

Obecne działania

  • Organizowanie oficjalnych wizyt z dygnitarzami uniwersyteckimi z całego świata
  • Rozszerzenie międzynarodowej współpracy z najlepszymi uczelniami na świecie
  • Zaproszenie zagranicznych irańskich i zagranicznych profesorów i naukowców do prowadzenia wykładów i warsztatów na międzynarodowym kampusie Kish
  • Rozszerzenie międzynarodowego programu wymiany studentów
  • Opracowanie zaawansowanych i krótkoterminowych kursów szkoleniowych i wspólnych programów szkoleniowych

Fakty i Liczby

Aktualny status

Personel akademicki Kish International Campus składa się z ponad 190 profesorów i członków stowarzyszonych w niepełnym wymiarze godzin. Uniwersytet obejmuje 3000 studentów studiów licencjackich, podyplomowych i doktoranckich.

Statystyki bibliotek

Biblioteka Campus ma rozsądny zbiór książek (21927) zarówno w języku perskim (12792), jak i angielskim (9135). Kampus posiada również obszerną bibliotekę elektroniczną (e-booki i e-czasopisma).

Lokalizacje

Teheran

Address
Kish International Campus, University of Tehran, Niyayesh St., Mirmohanna Blvd., Kish Island, Iran.
Teheran, Prowincja Teheran, Iran