Universitas Gadjah Mada Faculty of Economics and Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Ekonomiczny Universitas Gadjah Mada została założona w 1955 roku w wyniku reorganizacji Wydziału Prawa, Ekonomii, społecznych i politycznych w Universitas Gadjah Mada. Obecnie Wydział ma różne programy studiów licencjackich i stopnie naukowe w zakresie ekonomii, zarządzania i księgowości. Wydział ma około 5500 studentów i 200 wykładowców i pracowników uczelni. Wydział oferuje różne programy dla przyszłych studentów, zarówno w licencjackie i podyplomowe, jak również.

&nbsp

&nbsp

Widzenia wydziału

&nbsp

Aby stać się wiodącym School of Business and Economics w Azji Południowo-Wschodniej w 2013 r. w dziedzinie badań, rozwoju, edukacji i aplikacji ekonomii, zarządzania i rachunkowości, że bardzo szanuje etyki, uczciwości i wolności akademickiej.

&nbsp

Dozadań wydziału, są definiowane jako:

  • W celu zapewnienia środowiska akademickiego na rozwój postawy uczonego absolwentów zobowiązały się do stosowania nauki z pomocy społecznej.
  • Kształcenie i rozwijanie umiejętności uczniów i wiedzę w zakresie ekonomii, zarządzania i rachunkowości potrzebne do rozwoju kraju poprzez różnorodne programy: dyplom studiów licencjackich i absolwentów za pomocą odpowiedniej technologii i zasad dobrego rządzenia.
  • Zwracanie się do rozwoju społeczności poprzez poszerzenie sieci wydziału współpracy i współpracy z przemysłu, organów regulacyjnych, organizacji zawodowych i innych zainteresowanych instytucji krajowych i międzynarodowych.

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Zarządzania (mm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 16 miesięcy July 2017 Indonezja Yogyakarta + 1 więcej

MMUGM ustanowił międzynarodową współpracę z uczelniami zagranicznymi o wysokiej reputacji. Do października 2004 r., MMUGM ma formalnej współpracy z 18 uczelniami w Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Japonii i Australii. [+]

MMUGM ustanowił międzynarodową współpracę z uczelniami zagranicznymi o wysokiej reputacji. Do października 2004 r., MMUGM ma formalnej współpracy z 18 uczelniami w Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Europie, Japonii i Australii. Poprzez międzynarodową sieć, MMUGM oferuje kilka swoich studentów. Studenci zagraniczni mogą uzyskać MM Studia w pełni MMUGM lub w części uczelni partnerskiej za granicą. Z tej okazji, uczniowie mogą doświadczyć studia z międzynarodową atmosferą.

 

Istnieją cztery międzynarodowych programów oferowanych przez MMUGM. Są to:

Dwa kierunki studiów Programu wymiany studentów Program kursu specjalistycznego Krótki program kursu ... [-]