Brawijaya University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Brawijaya (UB) znajduje się w mieście Malang, w prowincji Jawa Wschodnia, Indonezja. UB został oficjalnie ogłoszony przez Prezesa 5th Republiki Indonezji stycznia 1963 r. Istnieje 11 wydziałów i 1 programu odbyła się w UB.

VISION:

Aby być wybitny uniwersytet i odgrywają aktywną rolę jako czynnik zmian do społeczeństwa poprzez edukację, usługi badawcze i społeczności jest zgodny ze standardem krajowym i międzynarodowym.

MISJA:

W celu przeprowadzenia profesjonalnego procesu nauczania-uczenia się. Aby promować świadomość do istnienia tworów i aprecjacji człowieka Bożych i praw innych stworzeń. Aby przeprowadzić proces naukowy, który kształci studentów będzie wysoce właściwe absolwentów i wykwalifikowanych specjalistów. Innowacji, rozwoju i upowszechniania nauki i technologii, aby wzmocnić pozycję pomocy społecznej i poprawy kultury narodowej.

Cel Rozwoju

Rozwój UB jest skierowany w stronę klasy światowej, Uniwersytet Przedsiębiorczości, która jest określona na podstawie wizji, misji i celów UB Trzy aspekty obaw są: wspieranie wysiłków na rzecz likwidacji ubóstwa i bezrobocia, dostęp do szkolnictwa wyższego i edukacji globalizacji.

cele

Do produkcji wysokiej jakości absolwentów z wiarą w jednego najwyższego Boga, z determinacją do ciągłego uczenia się, mają szerokie horyzonty, utrzymanie dyscypliny i etos pracy i są w stanie konkurować na poziomie międzynarodowym Aby rozwijać naukę, technologię i sztukę, w celu wspierania rozwoju kultury Aby mieć zdolność w upoważniającej społeczności poprzez rozwój koncepcji rozwiązania problemu z zastosowaniem metod naukowych

Uprawnienie do przyjęcia na studia:

Będziesz traktowany jako międzynarodowy wnioskodawcy, jeżeli nie posiadają obywatelstwa indonezyjskiego. Aby móc uzyskać wstęp, kandydaci muszą wykazać dobrą kompetencje akademickie, który jest sprawdzoną wysoką osiągnięć naukowych.

Skarżący International należy zwrócić się bezpośrednio do Universitas z Brawijaya składając zestaw niezbędnych dokumentów (patrz schemat procedury odprawy). Skarżący International generalnie nie są wymagane, aby usiąść do testu wejścia do przyjęcia, chyba że szczególny warunek występuje.

Uprawnienie do przyjęcia jest oparta na ocenie biurka przeprowadzonego przez komisję wstępu testowego UB na osiągnięcia w nauce.

Wnioskodawcy międzynarodowe musi spełniać wymogi akademickie, językowe i zobowiązać się do przestrzegania określonych przepisami indonezyjskiego rządu w dziedzinie polityki edukacyjnej w celu ubiegania się o stopień Uniwersytetu Brawijaya.

Krótka historia Universitas Brawijaya

Nazwa Universitas Brawijaya (Brawijaya University) został przyznany przez Prezydenta Republiki Indonezji przez sito nr. 258 / K / 61 wysłane w dniu 11 lipca 1961 r. Nazwa ta pochodzi od tytułu Królów Majapahit, wielkiego królestwa w Indonezji od 12 do 15 wieku.

UB przekształcona uniwersytecie państwowym w dniu 5 stycznia 1963 roku, w następstwie dekretu prezydenckiego wydanego wcześniej w tym samym roku. Termin ten został później ogłoszony jako rocznicę UB (w szczególności o nazwie Dies Natalies wśród indonezyjskich członków społeczeństwa akademickich).

Wcześniej Universitas Brawijaya publicznie znany z akronimu UNBRA a następnie UNIBRAW. Na spotkaniu Universitas Brawijaya Senatu na 17 marca 2008 roku, UB został otwarty jako oficjalnego skrótu Universitas Brawijaya.

Hymn UB została skomponowana przez studenta Wydziału Weterynaryjnego i Hodowli Zwierząt zwanego Yanardhana w 1963 roku, podczas gdy Mars UB została skomponowana przez Lilik Sugiarto w 1996 roku. Oba utwory są nadal często śpiewane do dziś.

UB kampus znajduje się w mieście Malang, Jawa Wschodnia, w doskonałej lokalizacji można z łatwością dojechać środkami transportu publicznego. Z drzew rosnących we wszystkich zakątkach kampusu i chłodnym powietrzem Malang, UB rzeczywiście jest bardzo świeże kampusu. Jako miasto edukacji, Malang rozwija się bardzo szybko. To wydaje się być nierozerwalnie związane z chwały Jawa Wschodnia w przeszłości.

Dziś UB jest jednym z wiodących uniwersytetów w Indonezji z ponad 60.000 uczniów w różnym stopniu, począwszy od Programu dyplomu, Studia licencjackie Program, Master Degree Program, doktoranckie Program, i medycyna Specjalista Program, w 12 wydziałach, 2 Wydział poziomie programy zawodowe, 1 program, a jeden podyplomowy program.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Indonezyjski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister biologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Vision: być wzorem instytucja w nauce i matematyce edukacji z międzynarodowymi standardami i wielkim wsparciem dla nauk stosowanych, w celu poprawy dobrostanu człowieka. [+]

Magister biologii

Wizja, misja i cele

VISION: być wzorem instytucja w nauce i matematyce edukacji z międzynarodowymi standardami i wielkim wsparciem dla nauk stosowanych, w celu poprawy dobrostanu człowieka.

Misja

Absolwenci jakości formy. Odgrywać aktywną rolę w tworzeniu i rozwoju nauki i technologii. Zwiększ uznanie opinii publicznej wszystkich MIPA-tych. Wspieranie rozwoju nauk stosowanych na uniwersytecie.

Cele

Organizowanie procesu nauczania i uczenia się Prowadzenia wysokiej jakości badań. Rozpowszechniania wyników badań opinii publicznej. Odgrywają istotną rolę w rozwoju nauki na poziomie krajowym i międzynarodowym. [-]

Magister inżynierii lądowej i wodnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Kurs Inżynieryjne rozwiązuje wiele interesów wiedzy, w tym: konstrukcji, geotechniques, zalewów, transport oraz zarządzanie budową. [+]

Mistrz w Inżynierii Lądowej

Departament UB Inżynierii Lądowej został założony w 1963 roku w związku z powstaniem UB. Wydział Inżynierii Lądowej jest nie mniejsza niż 1920 ukończył uczonych S-1. Kurs Inżynieryjne rozwiązuje wiele interesów wiedzy, w tym: konstrukcji, geotechniques, zalewów, transport oraz zarządzanie budową. Program ten jest przeznaczony dla absolwentów, którzy są dostosowane do wszystkich obszarów Inżynierii Lądowej i oczekuje się opanować i stosować podstawową wiedzę w tej dziedzinie, są zaznajomieni z technologią informacyjną, stosować logicznego myślenia, być w stanie rozwijać się w sposób ciągły, i mają profesjonalną postawę.... [-]


Magister rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Indonezja Malang

Wizja: Aby stać się programem studiów magisterskich, który łączy międzynarodowe uznanie w zakresie rachunkowości i badań z wartościami boskości, ludzkości i wsparcia dla środowiska. [+]

Magister rachunkowości

Program Master of Accounting (PMA) jest akredytowany przy pomocy "A" w "BAN PT" i przez ABEST International.

Wizja

Aby stać się programem studiów magisterskich, który łączy uznaną na arenie międzynarodowej naukę rachunkowości i badania z wartościami boskości, ludzkości i wsparcia dla środowiska.

Misja

Wdrożenie szkolnictwa wyższego i badań w dziedzinie jakości rachunkowości w interesie zainteresowanych stron, z podejściem ciągłej poprawy jakości, odpowiednich i praktycznych badań, zachowań etycznych, wglądu środowiskowego i perspektywy międzynarodowej.

Cele

Aby stworzyć profesjonalistów z holistycznym, racjonalnym, etycznym i intuicyjnym nastawieniem.Generowanie wiedzy w dziedzinie rachunkowości w ramach wieloparadgowej wizji, która skutecznie analizuje dychotomię we współczesnej rachunkowości, zarówno teoretycznie, jak i empirycznie.... [-]

Magister w administracji publicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Wizją Wydziału Administracji ma stać się instytucją nauk administracyjnych wykwalifikowanych i uznanych przez społeczeństwo, w kraju i za granicą. [+]

Mistrz w administracji publicznej

Wizja i misja

Wizją Wydziału Administracji ma stać się instytucją nauk administracyjnych wykwalifikowanych i uznanych przez społeczeństwo, w kraju i za granicą.

Do zadań Wydziału Nauk Administracyjnych są:

Poprawa jakości i ilości wykonania Tri Dharmy Szkolnictwa Wyższego, który obejmuje wychowania i nauczania, badań naukowych i prac społecznych. Tworzenie etos nauki administracyjnej w społeczeństwie i wzmocnienie pozycji absolwentów na rynku pracy. Poprawa skuteczności i efektywności zarządzania i kierownictwa wydziału. [-]

Magister w ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Jednym z najbardziej renomowanych szkół Brawijaya University Wydział Ekonomii i Biznesu. [+]

Mistrz w ekonomii

historia

Jednym z najbardziej renomowanych szkół Brawijaya University Wydział Ekonomii i Biznesu. Początkowo Wydział rozpoczął się dwa kursy: Ekonomia Publicznego i Business Economics. Teraz mamy także program studiów Ogólne ekonomii, dziś zwiastunem Wydziale Ekonomicznym. Wydział Ekonomii i Studiów Rozwoju (iESP) ustanowiono programy podyplomowe w dniu 4 lipca 2001 roku, a program Master in Economics został otwarty jako jeden z kursów w Graduate School of Economics Uniwersytetu Brawijaya.

Wizja i misja

Vision: Zostań mistrzem najwyższej instytucji edukacyjnych w skali globalnej w rozwój etyki stosowanej gospodarki opartej. Misja:... [-]


Magister zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Misja (wizja) programu Master in Management (MPIM) brzmi: "Aby być wiodącą międzynarodową instytucją edukacyjną w dziedzinie nauk zarządzania i biznesu, z dużą przedsiębiorczością i wnikliwości duchowej" [+]

Magister zarządzania

historia

Graduate School na Wydziale Ekonomii i Biznesu Brawijaya University (luty UB) ma za sobą długą drogę od jego istnienia. Na początku, Uniwersytet oferowane wyłącznie programów studiów, ale w 2006 roku, absolwent programy zostały uruchomione.

Master of Management Program (Prodiego) stał się pierwszym zarodkiem FEB. Oficjalnie Prodi został założony w 1996 roku przez Dekret Generalny Szkolnictwa Wyższego nr 493 / Dikti / Kep / 1996 z dnia 31 sierpnia 1996 r.

Misja i cele uczenia się

Misja (wizja) programu Master in Management (MPIM) brzmi: "Aby być wiodącą międzynarodową instytucją edukacyjną w dziedzinie zarządzania i biznesu nauk, z wielką przedsiębiorczością i wnikliwości duchowej" Master Program in Management (MPIM) Cele kształcenia :... [-]


Magister zarządzania zasobami wody i gleby

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Aby być instytucją szkolnictwa wyższego doskonałości rolnej, z międzynarodowymi standardami i że jest w stanie odgrywać aktywną rolę w rozwoju nauki i technologii oraz zarządzania zasobami naturalnymi, a także zapewnić dalszy rozwój agrobiznesu zarządzania. [+]

Mistrz w glebie Gospodarki Wodnej

VISION:

Aby być instytucją szkolnictwa wyższego doskonałości rolnej, z międzynarodowymi standardami i że jest w stanie odgrywać aktywną rolę w rozwoju nauki i technologii oraz zarządzania zasobami naturalnymi, a także zapewnić dalszy rozwój agrobiznesu zarządzania.

Misja:

Aby zapewnić edukację, badania naukowe i prace społeczne w dziedzinie Rolnictwa i Zasobów Naturalnych Zarządzania i zarządzania agrobiznesu w ramach perspektywy globalnej, opartej na wierze i pobożności. Opracowanie i zastosowanie nauki i technologii w zakresie rolnictwa i rolno-środowisko dla rozwoju narodu.

Cele:

Formularz absolwentów o dużej zdolności naukowe, najwyższej zachowań i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. Produce rozwiązywanie problemów, Science Technology, z siedzibą w dziedzinie rolnictwa, zasobów naturalnych i zarządzania agrobiznesu. Mieszanka nauki i techniki badań z programem edukacyjnym. Zastosuj nauki i technologii zgodnie z potrzebami społeczeństwa w dziedzinie rolnictwa, zasobów naturalnych i zarządzania agrobiznesu. ... [-]

Master w inżynierii rolniczej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu July 2019 Indonezja Malang

Inżynieria Rolnicza stała się ośrodkiem edukacyjnym międzynarodowych standardów i odgrywa aktywną rolę w rozwoju nauki poprzez badania i prace społeczne. [+]

Magister Inżynierii Rolniczej

VISION:

Inżynieria Rolnicza stała się ośrodkiem edukacyjnym międzynarodowych standardów i odgrywa aktywną rolę w rozwoju nauki poprzez badania i prace społeczne.

Misja:

Wdrożenie procesu edukacyjnego w profesjonalny sposób, aby utworzyć absolwentom kompetencji w dziedzinie Inżynierii Rolniczej. Odgrywać aktywną rolę w rozwiązywaniu problemów z zakresu Inżynierii Rolniczej dzięki synergii z innymi grupami dyscyplin naukowych. Odgrywać aktywną rolę w globalnym zakresie działalności naukowej Inżynierii Rolniczej. Budowanie i rozwój nauki i technologii związanych z inżynierią rolniczą.

Cele

tworzą Inżynieria Rolnicza wykwalifikowanych absolwentów, poświęcone Boga Wszechmogącego, niezależny, przedsiębiorczości, z rozległej wiedzy, zdyscyplinowana, o wysokiej etyce pracy, specjalistów i stanie konkurować na poziomie międzynarodowym. Opracowanie dziedzinie nauki i techniki inżynierii rolniczej w celu wspierania rozwoju narodu. Opracowanie i wdrożenie badania w dziedzinie inżynierii rolnej w celu wspierania rozwoju i upodmiotowienie społeczności. [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Universitas Brawijaya
Jl. Veteran Malang
East Java, Indonesia

Malang, East Java, 65145 ID
Media społecznościowe