Przeczytaj oficjalny opis

Diponegoro University (UNDIP) to prestiżowy uniwersytet zlokalizowany w północnej Central Java w Indonezji. Jest znana z bycia w czołówce inżynierii i wiedzy technicznej i wiedzy, której misją jest być doskonałym University badania. UNDIP ustanowiła również reputację innowacyjnej edukacji i badań wiodące, z wizją edukacji technologów i specjalistów w kierunku rozwoju twórczego rozwoju zasobów ludzkich i zaawansowanych innowacji technologicznych. Jest to zgodne z aspiracjami kraju, aby być w pełni rozwinięte i narodu wiedzy bogaty. UNDIP ma 11 wydziałów i liczby ośrodków badawczych, oprócz wydziałów akademickich obsługi potrzeb technologicznych, edukacyjnych i badawczych uczelni.

Ważnym efektem starannie zarządzanym modernizacji UNDIP jest stale poprawy systemu edukacji, który został wylany miliony w badania i rozwój, a także zachęcanie studentów zagranicznych do kraju. W THES-QS Top światowej ocenami University w 2008 roku, Uniwersytet Diponegoro (UNDIP) opisywany również w rankingu 501+ pozycji, co zmniejsza od góry 500 (401-500th pozycja) w 2007 roku. W 2009 UNDIP rankingu 171th Top 200 Azji z QS Top Asia University Ranking. W 2009 roku jakość nauczania w UNDIP poprawiła się znacznie w ciągu ostatnich lat, w następstwie dekretu rządu, że wszyscy nauczyciele i wykładowcy muszą posiadać tytuł magistra / doktora w temacie, że są one nauczanie, które nie miało to miejsce przed przełomie wiek.

Diponegoro University (UNDIP) było długo zarządzanie jego niekończące się próby akredytowane jako uniwersytet krajowy, że aby być dumni i akredytowana międzynarodowo jako wybitny uniwersytet. Program ten był zgodny z globalnymi wyzwaniami ery. Globalny era wymaga wysokiej jakości szkół, które prowadzą kilka osiągnięć do udziału w konkurowania poza szybkim świecie konkurencji. Na podstawie obecnych warunkach, jakość edukacji na uniwersytecie zawsze powinna być zwiększona w celu opracowania kwalifikacje, wiedzę i wysokiej technologii zasoby ludzkie. Strategiczne działania zostały podjęte zgodnie z do nowego paradygmatu programu rozwoju szkolnictwa wyższego, który został zaproponowany przez Dyrekcję Generalną indonezyjskiej Szkolnictwa Wyższego (IDGHE).

W roku 2020, UNDIP zamierza być doskonałym University badania. Wysiłki zmierzające do realizacji wizji, UNDIP definiuje swoją misję w sposób następujący:

aby zapewnić najlepszy program edukacji w dziedzinie nauki, techniki i sztuki, przeprowadzenie profesjonalnych badań naukowych i publikacji jako wkład do rozwoju nauki i techniki, zapewnienie profesjonalnych usług publicznych zgodnie z zapotrzebowaniem społeczeństwa oraz rozwój wiedzy i nauki przeprowadzanie oceny regularnie w celu poprawy jakości, autonomii, odpowiedzialności i akredytacji uczelni.

Wizja, misja i główne zainteresowania naukowe UNDIP koncentrowały się na eko-Coastal-Region Rozwoju. Mamy znaczący udział w najbardziej konkurencyjnych programów podyplomowych i licencjackie w zakresie inżynierii, rolnictwo zwierzę, ICT, nauk ścisłych, matematyki, ekonomii, zarządzania, medycyny, nauk społecznych i politycznych, listów, zdrowia publicznego, rybołówstwa morskiego i nauki, i psychologii.

Student hostel noclegi będą dostarczane przez UNDIP wewnątrz regionu kampusie, jak również prywatnego wynajmu na terenie kampusu dostarczonych przez społeczność. Wokół prywatnego wynajmu posiada stołówkę studencką, która oferuje szeroki wybór dań w rozsądnych cenach. W cenę pokoju dla prywatnych zakresów wynajmie od Rp 150.000 do 250.000 Rp miesiąc zależy od dostępnych obiektów. Ceny pokoi nie zawierają pościeli i sprzątanie. Doktoranci mogą być zakwaterowani w prywatnych domach dla rodziny. Należy podkreślić, że stawki mogą różnić się znacznie w zależności od rodzaju zakwaterowania, bliskość kampusu i innych istotnych czynników. Generalnie, informacje o prywatnych mieszkań do wynajęcia są dostępne w lokalnych gazetach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Indonezyjski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Diponegoro University

Mistrz w Architektura koncentruje się na architekturze zgodnej z tropikalnego klimatu i geografii indonezyjskim ... [+]

Magister architektury Aby ubiegać się o Magister Architektury wymagane jest:

Licencjat w Architektura inżynierii, architektury krajobrazu, urbanistyki, architektury wnętrz, psychologia, budownictwo, archeologii, historii, sztuki i inne istotne głównym GPA ≥ 2,75 (zakres 0-4) Posiadamy wynik egzaminu TOEFL co najmniej 450 (PBT)

Harmonogram rejestracji (Rocznie oparciu) TERMIN I Data zgłoszenia: Dec - marzec Wybór: marzec Ogłoszenie: marzec Uruchamianie programu: kwiecień - maj

II terminie Data zgłoszenia: kwiecień - sierpień Wybór: August Ogłoszenie: August Program rozpoczęcia: wrzesień

Kursy Koncentrując się na architekturze zgodnej z tropikalnego klimatu i geografii indonezyjskiego. Opracowanie na podstawie kontekstowej Architecture kultury narodowej, które jest ważne w okresie globalizacji, a koncentrując się na architekturze, Tropical Architektury i Urbanistyki.... [-]

Indonezja Semarang
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Diponegoro University

Aby ubiegać się o Mistrza Budownictwa w programie wymagane jest licencjat i co najmniej 2,75 GPA z akredytowanych uczelni. ... [+]

Mistrz w Inżynierii Lądowej Przyszli studenci

Posiadać licencjat (nie Dyplom / D IV) Posiadać co najmniej 2,75 GPA z akredytowanych uczelni

Kursy

Zaopatrzenie w wodę Transport Zarządzania i infrastruktury technicznej Struktura Geodetics Zarządzanie konstrukcji i plaży [-]
Indonezja Semarang
Lipiec 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Diponegoro University

Master of Linguistics Diponegoro University otwiera wstęp studentów na rok szkolny 2014/2015 początek 4 kwietnia - 8 lipca 2014 ... [+]

Magister Lingwistyki Rejestracja dla nowego ucznia zaplanowano co roku i jest to informacja z naszego rocznego programu do rejestracji:

Data złożenia wniosku: 04 kwietnia - 8 lipca Wybór: 15 lipca Ogłoszenie: 20 lipca Rejestracja: 20 lipca - 03 sierpnia Program start: 15 września

[-]
Indonezja Semarang
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Diponegoro University

... [+]

[-]
Indonezja Semarang
Lipiec 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Diponegoro University

... [+]

[-]
Indonezja Semarang
Lipiec 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Diponegoro University at a glance