International Institute of Sports Management (IISM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International Institute of Management Sports (IISM), Przedsięwzięciem Eduhub Edukacja, jest Indii pierwsze dedykowane sport Instytut Edukacji w swoim rodzaju, Oferuje on wartość - dodał kursy Zarządzanie Sport, Jeden z najbardziej niezbadanych aleje edukacyjnych. Zapewniamy studentów i młodych profesjonalistów z dogłębnego zrozumienia informacji o projekcie i realizacji działań szkoleniowych opartych na dowodach sportowych specyficzne. Nasz program nauczania na ściskanie jest rozsądne połączenie nauki w klasie i ekspozycji pola do najlepszych imprez międzynarodowych i zadań branżowych.

Nasz USP pochodzi z naszej uprzywilejowanej przemysłu patronatem w postaci ekspertów i specjalistów, którzy będą vet Nasz program nauczania, nauka empiryczna akcji i odkrywania możliwości stażu dla zasłużonych IISM studentów. Ponad instytutu, jesteśmy ruchem stworzyć młodych bohaterów ze zdolnością i zręczności, aby rozwinąć nową przyszłość sportu i biznesu, który go otacza. Inicjacja będzie pochodzić z naszego środowiska, pielęgnowanie, że paliwa duch zapytania, inicjatywy i współpracy - tworzenie w Oprócz przekazywania nauki w klasie i ułatwianie badań polowych naszych studentów.

Dlaczego właśnie my?

Postęp użytkownika i Oceny przedmiotu Załączniki lekcji i pytania Self-hosted odtwarzacz audio i wideo Rozszerzone osobistych profili użytkowników Integracja WooCommerce Plugin

IISM Ethos International Institute of Management Sports to pierwsza dedykowane sportowych instytucji oświatowej w swoim rodzaju w Indiach. Ponad Learning Institute, IISM jest ruchem, zobowiązały się do wzmocnienia pozycji początkujących specjalistów, aby rozwinąć przyszłość sportu.

wartości IISM Wierzymy w transformującej mocy edukacji, która pomaga młodym osiągających przekroczyć swoją życiową wizję poza zwykłe kariery i powołań.

Lokalizacje

Mumbai

International Institute of Sports Management (IISM World)

Address
International Institute of Sports Management (IISM)
Jai Hind College “A” Road, Churchgate

400 020 Mumbai, Maharasztra, Indie
Telefon
+91 22 6511 8871