Przeczytaj oficjalny opis

International Institute of Management Sports (IISM), Przedsięwzięciem Eduhub Edukacja, jest Indii pierwsze dedykowane sport Instytut Edukacji w swoim rodzaju, Oferuje on wartość - dodał kursy Zarządzanie Sport, Jeden z najbardziej niezbadanych aleje edukacyjnych. Zapewniamy studentów i młodych profesjonalistów z dogłębnego zrozumienia informacji o projekcie i realizacji działań szkoleniowych opartych na dowodach sportowych specyficzne. Nasz program nauczania na ściskanie jest rozsądne połączenie nauki w klasie i ekspozycji pola do najlepszych imprez międzynarodowych i zadań branżowych.

Nasz USP pochodzi z naszej uprzywilejowanej przemysłu patronatem w postaci ekspertów i specjalistów, którzy będą vet Nasz program nauczania, nauka empiryczna akcji i odkrywania możliwości stażu dla zasłużonych IISM studentów. Ponad instytutu, jesteśmy ruchem stworzyć młodych bohaterów ze zdolnością i zręczności, aby rozwinąć nową przyszłość sportu i biznesu, który go otacza. Inicjacja będzie pochodzić z naszego środowiska, pielęgnowanie, że paliwa duch zapytania, inicjatywy i współpracy - tworzenie w Oprócz przekazywania nauki w klasie i ułatwianie badań polowych naszych studentów.

Dlaczego właśnie my?

Postęp użytkownika i Oceny przedmiotu Załączniki lekcji i pytania Self-hosted odtwarzacz audio i wideo Rozszerzone osobistych profili użytkowników Integracja WooCommerce Plugin

IISM Ethos International Institute of Management Sports to pierwsza dedykowane sportowych instytucji oświatowej w swoim rodzaju w Indiach. Ponad Learning Institute, IISM jest ruchem, zobowiązały się do wzmocnienia pozycji początkujących specjalistów, aby rozwinąć przyszłość sportu.

wartości IISM Wierzymy w transformującej mocy edukacji, która pomaga młodym osiągających przekroczyć swoją życiową wizję poza zwykłe kariery i powołań.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International Institute of Sports Management (IISM)

Masters in Management Sports (MOM) ... [+]

Campus: Bombaj, Jai Hind College od poniedziałku do piątku - 15:00 do 8:00 PM

Semestr 1 Zarządzanie Perspektywa Rachunkowość finansowa Statystyki biznesu Operations Management Ekonomia menedżerska Marketing Management Komunikacja w biznesie Organizational Behavior Semestr 2 Zarządzanie Finansami Aspekty prawne Business & Podatki Metody badawcze firm Środowisko gospodarcze Biznesie Aplikacje i praktyki marketingowe Zarządzanie Sport Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Sport Sport Organizacja i administracja Semestr 3 International Business Zarządzanie strategiczne Product & Brand Management Zarząd Analizy sportowe Sport Financial Management Sponsoring sportowy na Prawo sportowe Letni Staż Semestr 4 Zarządzanie w przedsiębiorczości Digital Marketing w Sport Marketing medialny w Sport Public relations w sporcie Instrument Sport i Zarządzanie zdarzeniami Negocjacjach biznesowych Umiejętności Praca projekt Kryteria kwalifikacji ... [-]
Indie Mumbai
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku