Read the Official Description

Oferujemy holistyczne podejście do edukacji w zakresie przedsiębiorczości, oparte na sześciu zasadach. Nasi absolwenci będą strategicznymi myślicielami o wysokim poziomie umiejętności projektowych, silnych przemyśleń i umiejętności szybkiego i skutecznego skalowania.

Sześć zasad sukcesu przedsiębiorczości

Definicja problemu

Jedną z głównych przyczyn niepowodzenia podczas uruchamiania jest to, że rozwiązano problem nieprawidłowy lub taki, który nie tworzy postrzeganej wartości dla użytkownika. Rozwiązywanie problemów dzięki metodologiom opartym na projektach tworzy pewność i wiarygodność w budowaniu właściwego rozwiązania.

Przedsiębiorczość

Wielokrotnie przedsiębiorcy, którzy są pasjonowani i motywowani swoim kreatywnym popędem, rezygnują z podstawowych zasad biznesowych, które mogą spowodować lub przełamać starania. Od organizacji przez finanse, poprzez rekrutację, marketing, komunikację i strategię sprzedaży, aż po infrastrukturę operacyjną i technologiczną oraz zarządzanie produktami, stają się coraz bardziej istotne z dnia na dzień, przechodząc od pomysłu do realizacji.

Osobowość

Na początku wszelkich przedsięwzięć przedsiębiorczych są ludzie. Ponieważ wszyscy walczą o najlepszych talentów na rynku, wybór partnerów, odpowiednie strategie rekrutacji i rozwoju, zdrowa i prężna kultura dadzą startupowi dynamikę na wczesnym etapie rozwoju i mogą być znaczącą przewagą konkurencyjną

Strategiczne prognozowanie

Wczesne krótkowzroczności, które pociągają za sobą wczesne wymagania związane z realizacją tego pomysłu, wymagania dotyczące codziennych wymagań operacyjnych, a często także i początkujących, pozwalają zrozumieć i przewidzieć wpływy zmian w ich kontekście. Wymaga to stałego, szerokiego obiektywu, aby móc chronić te wczesne i późniejsze etapy życia.

Innowacje w modelu biznesowym

Ani głębokie kieszenie, ani najnowocześniejsza technologia, ani szalona idea, nie gwarantują sukcesu. Rzeczywiście, wiele razy inwestycja nie jest nawet wymagana do udanego biznesu. Ale identyfikacja kluczowych elementów sukcesu jest świetnym początkiem do określenia możliwości poprawy, przeprojektowania go, zakłócenia go, a nawet złomowania.

Zachowanie / projektowanie użytkownika

Przypisujemy aksjomatowi, że nasze firmy koncentrują się na ludziach i odczuwają ewoluujące potrzeby i wyzwania różnych grup społecznych. Używamy metodologii projektowania zachowań użytkowników, nauk społecznych i interfejsów skoncentrowanych na człowieku, aby zaszczepić umiejętność tworzenia doświadczeń, które są wartościowe, dostępne i atrakcyjne.

Kto powinien się zgłosić

  • Studenci, którzy chcą rozwijać projektowanie, innowacje, foresight i przedsiębiorczość, umiejętności przywódcze
  • Pracujący profesjonaliści, którzy chcą zostać intrapreneurs lub rozpocząć na własną rękę
  • Obecne firmy, które chcą doskonalić swoje umiejętności poprzez formalną edukację i mentoring, aby odnieść sukces

Naszą misją w IfDE jest tworzenie skutecznych przedsiębiorców, którzy przeciwstawiają się głównym statystykom niepowodzenia startowego i budują trwałe, wpływowe i odpowiedzialne innowacje globalnego wpływu.

Nasi partnerzy

Human Factors International (HFI) to światowy lider w projektowaniu user experience (UX) z ponad 30-letnim doświadczeniem. HFI opracowało dojrzałą platformę, która jest zoptymalizowana pod kątem wszelkiego rodzaju projektów UX - złożonych, międzynarodowych lub o znaczeniu krytycznym. HFI oferuje sprawdzoną metodologię projektowania, a sprawdzony w czasie HFI FrameworkTM płynnie łączy każdą część zorientowanego na użytkownika procesu projektowania - od intencji wykonawczej i strategii cyfrowej do ostatecznego projektu - w nieprzerwanej złotej nici.

Yuj Design - najwyższej klasy firma projektowa z wieloma wyróżnieniami w aplikacjach UX, UI. Dzięki zróżnicowanemu portfolio osiągnięć i zaangażowań, które prowadzą do udanego rozwoju biznesu i talentów. Kultura pełnej własności i dążenie do doskonałości w zakresie wpływu i dostawy przy użyciu najlepszych specjalistów w dziedzinie projektowania i zastrzeżonych metod projektowania w zakresie kierowania wzornictwem w prawie dwóch tysiącach międzynarodowych projektów i ponad stu klientów.

QAI Global Services zwiększa konkurencyjność dzięki wieloaspektowym interwencjom prowadzącym do usprawnienia działalności biznesowej poprzez konsultacje, oceny pracowników, procesów i operacji, benchmarking i zapewnianie zasobów poprzez outsourcing jakości.

Programs taught in:
Język angielski