Institute Of Finance And International Management (IFIM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mamy kierowania uczniów do zaangażowania ich wewnętrzna motywacja, niezależność i pewność siebie, która pozwoli im osiągnąć swój pełny potencjał i stać się konkurencyjne od wewnątrz.

Czasy Zmiana potrzebują elastycznych i adaptacyjnych środków, które są dostosowane do rosnących potrzeb społeczeństwa. Istniejące modele głównego nurtu edukacji w Indiach są często uważane za przestarzałe, sztywne i zsynchronizowany z szybko zmieniającym się świecie. Wiele dziedzin i dyscyplin nauki wciąż wydają się jeszcze niewykorzystany. Instytuty konwencjonalne może zrobić tylko tyle, aby wyjść poza starym rote oparte systemu zapamiętywania co sprawia, że ​​uczniowie nie są w stanie inaczej lub Excel w wielu umiejętności.

To może prowadzić do ogromnej luki pomiędzy oczekiwaniami społeczeństwa i jakości kształcenia, który jest przekazywanego.

IFIM uważa, że ​​aby być na bieżąco z ciągle zmieniającym się globalnym etosu nasze dzieci potrzebują edukacji, które stajennych ich do niezależnych i zdolnych ludzi, którzy są kompetentni, aby wziąć na świecie i wszystkich jego problemów z umiejętności i pewności siebie.

Misja i wizja

Misja - Rozwijaj holistyczne, społecznie odpowiedzialnych i ciągle szanse na rynku pracy specjalistów.

Wizja - Aby być najbardziej poszukiwane miejsce dla edukacji zarządzania jakością w Indiach.

Lokalizacje

Bangalore

Address
IFIM Business School (Opp. Infosys Campus Gate # 4) # 8P & 9P, KIADB Industrial Area Electronics City 1st Phase
560100 Bangalore, Karnataka, Indie