ITM University, School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Osiągnąwszy uznanie i pozycję w dziedzinie inżynierii Edukacji, ITM rozpoczęła na wizji, aby stać się jednym z wiodących instytutów edukacji Zarządzania w Indiach i na subkontynencie. W rezultacie, biorąc pod uwagę status autonomiczny, MBA został porównany z najlepszych instytutów w kraju w zakresie programu nauczania, pedagogiki oraz innych obiektów i usług wsparcia.

Jednym z kluczowych elementów napędowych program MBA jest to, że wierzy w Transformational ITM przywództwa przez Przedsiębiorczej przywództwa i dlatego MBA oferowany będzie nacisk na przedsiębiorczość ostrości. Wszyscy studenci, którzy robią MBA na ITM będzie zasadniczo utrzymane w sposób przedsiębiorcy do kierowania jego / jej życie zawodowe. Zatem MBA w ITM jest gotowy rozwijać uczniom wykorzystać swój wewnętrzny potencjał i pojawiają się jako bardzo udane specjalistów w tym dynamicznym rynku i technologii napędzany globalnym środowisku.

Uczenie się jest całościowe i kompleksowe poprzez studium przypadku i interaktywnej aplikacji do rzeczywistych sytuacjach. Nauczania w zgodzie z potrzebami przemysłu, regularnych i zwiedzanie wydziałów posiadających kwalifikacje z wiodących instytucji i odpowiednie doświadczenie w branży. Wydziały są zachęcani do prowadzenia badań w dziedzinie ich specjalizacji i są na bieżąco z nowinkami w dziedzinie. Praktyki letnie i możliwości lokowania są ułatwione spełnić aspiracje uczniów. Seminaria, konferencje, warsztaty, interakcja instytucja przemysł, ułatwianie komórce Entrpreneurship i inkubatorów, debat i konkursów zarówno kulturalnych i sportowych itp. to zalety programu MBA. Są one przede wszystkim na celu zwiększenie ogólnej osobowości i kompetencji uczniów, ponieważ wszyscy uczniowie będą aktywnie zaangażowani w tych wszystkich działaniach, o łącznej wsparciu wydziałów.

Lokalizacje

Gurugram

Address
University :
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugram, Haryana, Indie

Programy

Ta szkoła oferuje również: