Przeczytaj oficjalny opis

INDIAN School of Business (ISB) powstała z potrzeby szkoły biznesu na światowym poziomie w Azji. Założyciele, jedne z najlepszych umysłów z korporacyjnych i akademickich światów, przewidywane potrzeby przywódcze azjatyckich gospodarek wschodzących.

Uznali, że szybko się zmienia krajobraz wymaga biznes młodych liderów, którzy mają nie tylko zrozumienie gospodarek rozwijających się, ale którzy również obecny w perspektywie globalnej. ISB jest zobowiązana do tworzenia takich liderów poprzez innowacyjne programy, wybitnych wykładowców i przywództwa myśli. Całości finansowane przez prywatne korporacje, fundacje i osoby prywatne z całego świata, którzy wierzą w jego wizji, ISB jest nie-for-profit.

Wizja i misja

Nasza wizja

Naszą wizją jest być najlepszy w rankingu międzynarodowym, badań opartych, zarządzanie, że niezależna instytucja wychowuje przyszłych liderów dla Indii i świata.

Nasza misja

Tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy opartej na badaniach w zarządzaniu, który wpływa stypendialny, praktyki i polityki. Do opracowania i wzmocnienia przywództwa w biznesie poprzez innowacyjne programy światowej klasy w zakresie zarządzania. Wykorzystać wiedzę i doświadczenie do współpracy z biznesu, rządu i społeczeństwa, i przyczynić się do dobrobytu i rozwoju społeczności na szczeblu lokalnym, krajowym, jak i globalnym. Mieć wybitnych wykładowców z Indii i za granicą dydaktycznych i zapewnienia globalnej perspektywy w doktoranckich i Executive Education programów.

W 2011 ISB obchodził dziesięciolecie pielęgnowanie młodych liderów w dziedzinie edukacji zarządzania. Jesteśmy również pierwsza szkoła biznesu w Azji Południowej, aby otrzymywać Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) akredytacji. Od 2008 r. ISB konsekwentnie wyróżniona w rankingu Top MBA Globalny przez Financial Times, Londyn Z rosnącej globalizacji, ISB widzi trzy ważne trendy, które będą miały wpływ na jej kierunek badań i edukacji w najbliższych latach:

Wymóg globalnych kompetencji w Indiach i Azji Globalizacja indyjskich korporacji Rosnące zainteresowanie najlepszych praktyk zarządzania na rynkach wschodzących, w tym w Indiach

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Indian School of Business

Post Graduate Programme ZARZĄDZANIA (PGP) w Indian School of Business (ISB) rozwija globalnych liderów wgląd w gospodarkach wschodzących i ich unikalnych wyzwań biznesowy ... [+]

Co to jest PGP?

Post Graduate Programme ZARZĄDZANIA (PGP) w Indian School of Business (ISB) rozwija globalnych liderów wgląd w gospodarkach wschodzących i ich unikalnych wyzwań biznesowych. Ten starannie wykonane roczny program zawiera praktyczne zastosowania przemysłowe z rygorystycznego programu badań, opartych o najnowocześniejsze, który przekształcił kilku specjalistów w połowie kariery do globalnych liderów biznesu dziś i jutro. Jeden rok PGP jest przeznaczona do doskonalenia swoich umiejętności i wyzwanie konwencjonalnej wiedzy. Dzięki unikalnym modelu portfela wydziału ISB, interakcji, uczyć się od wybitnych i zaangażowania intelektualistów z zarządzania, które ze sobą niosą badań i nauczania doświadczenia z wiodących szkół B na całym świecie. Ich charakterystyczny badania zapewnia, że ​​program oferuje treści, które są nowoczesne, innowacyjne i prawdziwie globalny. Silne związki ISB z renomowanych B-szkół na całym świecie, takich jak Kellogg School of Management na Northwestern University, The Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii i London Business School zapewnia, że ​​program nauczania jest się na bieżąco w zakresie teoretycznym Intensywność i praktyczne znaczenie. Na ISB, masz możliwość przedłużenia sieć profesjonalistów na całym świecie w ramach międzynarodowych programów wymiany, konferencje, konkursy biznes plan i wędrówek studyjnych, z których wszystkie pozwalają nie tylko na doświadczenie różnych kultur, ale także przekraczać swoje granice intelektualne poprzez bogatej mieszanki myśli i zaangażowania ze studentów, naukowców i liderów w branży. Szkoła przyciąga wybitnych osób z obu krajów rozwiniętych i gospodarek wschodzących, którzy z ich różnych doświadczeń, wzbogacają środowisko nauki. W tym tyglu kultur, masz niezrównaną możliwość uzyskania wglądu w różnych praktyk korporacyjnych na całym świecie.... [-]

Indie Hyderabad
Lipiec 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku