Indian School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

INDIAN School of Business (ISB) powstała z potrzeby szkoły biznesu na światowym poziomie w Azji. Założyciele, jedne z najlepszych umysłów z korporacyjnych i akademickich światów, przewidywane potrzeby przywódcze azjatyckich gospodarek wschodzących.

Uznali, że szybko się zmienia krajobraz wymaga biznes młodych liderów, którzy mają nie tylko zrozumienie gospodarek rozwijających się, ale którzy również obecny w perspektywie globalnej. ISB jest zobowiązana do tworzenia takich liderów poprzez innowacyjne programy, wybitnych wykładowców i przywództwa myśli. Całości finansowane przez prywatne korporacje, fundacje i osoby prywatne z całego świata, którzy wierzą w jego wizji, ISB jest nie-for-profit.

Wizja i misja

Nasza wizja

Naszą wizją jest być najlepszy w rankingu międzynarodowym, badań opartych, zarządzanie, że niezależna instytucja wychowuje przyszłych liderów dla Indii i świata.

Nasza misja

Tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy opartej na badaniach w zarządzaniu, który wpływa stypendialny, praktyki i polityki. Do opracowania i wzmocnienia przywództwa w biznesie poprzez innowacyjne programy światowej klasy w zakresie zarządzania. Wykorzystać wiedzę i doświadczenie do współpracy z biznesu, rządu i społeczeństwa, i przyczynić się do dobrobytu i rozwoju społeczności na szczeblu lokalnym, krajowym, jak i globalnym. Mieć wybitnych wykładowców z Indii i za granicą dydaktycznych i zapewnienia globalnej perspektywy w doktoranckich i Executive Education programów.

W 2011 ISB obchodził dziesięciolecie pielęgnowanie młodych liderów w dziedzinie edukacji zarządzania. Jesteśmy również pierwsza szkoła biznesu w Azji Południowej, aby otrzymywać Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) akredytacji. Od 2008 r. ISB konsekwentnie wyróżniona w rankingu Top MBA Globalny przez Financial Times, Londyn Z rosnącej globalizacji, ISB widzi trzy ważne trendy, które będą miały wpływ na jej kierunek badań i edukacji w najbliższych latach:

Wymóg globalnych kompetencji w Indiach i Azji Globalizacja indyjskich korporacji Rosnące zainteresowanie najlepszych praktyk zarządzania na rynkach wschodzących, w tym w Indiach

Lokalizacje

Hyderabad

Address
Indian School of Business
Gachibowli,

500 032 Hyderabad, Telangana, Indie