WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

139929_WMG_Graduation_2019_1.jpgDzieląc się tą samą wizją zapewniania wysokiej jakości edukacji i dążenia do doskonałości, WMG na Uniwersytecie w Warwick i Rada ds. Kształcenia Zawodowego (VTC) zjednoczyły się, aby zapewnić cenny wybór tym, którzy pragną zdobyć wartości, wiedzę i umiejętności w celu wzmocnienia swoich umiejętności. zdolność do zatrudnienia.

Wraz z utworzeniem WMG School for Professional Development w VTC, studenci mogą otrzymać wysokiej jakości wykształcenie w Hongkongu od światowej klasy uniwersytetu.

O uniwersytecie w Warwick

Założony w 1965 roku University of Warwick jest jedną z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii. Jest to wyjątkowo udana instytucja o uznanej reputacji doskonałości zarówno w zakresie badań naukowych, jak i nauczania, innowacji i powiązań z biznesem i przemysłem. ( The University of Warwick ).

University of Warwick, Wielka Brytania, zajęła 10 najlepszych miejsc w tabelach ligowych na Uniwersytecie Wielkiej Brytanii i 57. na świecie.

Miejsce nr 57 - QS World University Rankings, 2018

Miejsce nr 8 - Kompletny przewodnik uniwersytecki 2018

Miejsce nr 7 - The Times and the Sunday Times Przewodnik dobrego uniwersytetu 2017

Miejsce nr 8 - The Guardian University Guide 2018

Korzyści ze studiowania w WMG

  • Ucz się w międzynarodowym, kosmopolitycznym mieście w Azji po przystępnych cenach
  • Program obejmuje projekt przemysłowy w Hongkongu / Chinach kontynentalnych
  • Mają możliwość skorzystania z maksymalnie dwóch modułów w innych zagranicznych centrach WMG w Tajlandii, Malezji, Singapurze lub Wielkiej Brytanii.

O Radzie ds. Kształcenia Zawodowego

Założona w 1982 r. Rada ds. Kształcenia Zawodowego (VTC) jest największą grupą zajmującą się kształceniem, szkoleniem i rozwojem zawodowym w Hongkongu. VTC zapewnia cenne kwalifikacje dla około 250 000 studentów każdego roku dzięki pełnej gamie programów przed zatrudnieniem i usług z międzynarodowo uznanymi kwalifikacjami.

VTC nawiązało współpracę z University of Warwick, Wielka Brytania, aby uruchomić pierwszy program studiów magisterskich w Hongkongu w 2009 r., Mający na celu przygotowanie większej liczby specjalistów o wysokim standardzie dla Hong Kongu, aby napędzać rozwój przemysłu. ( VTC ).

Informacje o WMG

Jest to multidyscyplinarny wydział akademicki na University of Warwick, założony przez profesora Lorda Kumara Bhattacharyya w 1980 roku. Oferuje on bezkonkurencyjną edukację podyplomową ponad 1500 studentom na całym świecie każdego roku.

  • Prace badawczo-rozwojowe podejmowane są we współpracy z przemysłem w Wielkiej Brytanii i za granicą i są poświęcone poszukiwaniu rozwiązań problemów w świecie rzeczywistym.
  • Tutorzy posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie w biznesie lub przemyśle.

Lokalizacje

Hongkong

Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hongkong, Hongkong

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium