Przeczytaj oficjalny opis

Dzieląc się tą samą wizją zapewniania wysokiej jakości edukacji i dążenia do doskonałości, WMG na Uniwersytecie w Warwick i Rada ds. Kształcenia Zawodowego (VTC) zjednoczyły się, aby zapewnić cenny wybór tym, którzy pragną zdobyć wartości, wiedzę i umiejętności w celu wzmocnienia swoich umiejętności. zdolność do zatrudnienia.

Wraz z utworzeniem WMG School for Professional Development w VTC, studenci mogą otrzymać wysokiej jakości wykształcenie w Hongkongu od światowej klasy uniwersytetu.

O uniwersytecie w Warwick

Założony w 1965 roku University of Warwick jest jedną z wiodących instytucji szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii. Jest to wyjątkowo udana instytucja o uznanej reputacji doskonałości zarówno w zakresie badań naukowych, jak i nauczania, innowacji i powiązań z biznesem i przemysłem. ( The University of Warwick ).

University of Warwick, Wielka Brytania, zajęła 10 najlepszych miejsc w tabelach ligowych na Uniwersytecie Wielkiej Brytanii i 57. na świecie.

Miejsce nr 57 - QS World University Rankings, 2018

Miejsce nr 8 - Kompletny przewodnik uniwersytecki 2018

Miejsce nr 7 - The Times and the Sunday Times Przewodnik dobrego uniwersytetu 2017

Miejsce nr 8 - The Guardian University Guide 2018

Korzyści ze studiowania w WMG

  • Ucz się w międzynarodowym, kosmopolitycznym mieście w Azji po przystępnych cenach
  • Program obejmuje projekt przemysłowy w Hongkongu / Chinach kontynentalnych
  • Mają możliwość skorzystania z maksymalnie dwóch modułów w innych zagranicznych centrach WMG w Tajlandii, Malezji, Singapurze lub Wielkiej Brytanii.

O Radzie ds. Kształcenia Zawodowego

Założona w 1982 r. Rada ds. Kształcenia Zawodowego (VTC) jest największą grupą zajmującą się kształceniem, szkoleniem i rozwojem zawodowym w Hongkongu. VTC zapewnia cenne kwalifikacje dla około 250 000 studentów każdego roku dzięki pełnej gamie programów przed zatrudnieniem i usług z międzynarodowo uznanymi kwalifikacjami.

VTC nawiązało współpracę z University of Warwick, Wielka Brytania, aby uruchomić pierwszy program studiów magisterskich w Hongkongu w 2009 r., Mający na celu przygotowanie większej liczby specjalistów o wysokim standardzie dla Hong Kongu, aby napędzać rozwój przemysłu. ( VTC ).

Informacje o WMG

Jest to multidyscyplinarny wydział akademicki na University of Warwick, założony przez profesora Lorda Kumara Bhattacharyya w 1980 roku. Oferuje on bezkonkurencyjną edukację podyplomową ponad 1500 studentom na całym świecie każdego roku.

  • Prace badawczo-rozwojowe podejmowane są we współpracy z przemysłem w Wielkiej Brytanii i za granicą i są poświęcone poszukiwaniu rozwiązań problemów w świecie rzeczywistym.
  • Tutorzy posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie w biznesie lub przemyśle.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

Czy chcesz przejść do zarządzania projektami, czy to w swojej obecnej dziedzinie technicznej i biznesowej, czy też w nowej dziedzinie wiedzy? Uczestnicy kursu mogą mieć b ... [+]

Numer rejestracyjny (niepolski system szkolnictwa wyższego i zawodowego (rozporządzenie): 251907)

Czy chcesz przejść do zarządzania projektami, czy to w swojej obecnej dziedzinie technicznej i biznesowej, czy też w nowej dziedzinie wiedzy? Uczestnicy kursu mogą mieć bardzo szeroki zakres środowisk akademickich i zawodowych. Jest odpowiedni dla osób z doświadczeniem zawodowym, a także tych z niewielkim lub zerowym wykształceniem w biznesie.

Co zapewni kurs?

Kurs dostarcza metodologii, narzędzi, zasad i filozofii, które skutecznie przyczyniają się do rozwoju i zarządzania zarówno małymi, jak i wielkoskalowymi projektami i programami. Poznasz zarządzanie zasobami ludzkimi w projektach i programach, a także zarządzanie ryzykiem i zarządzanie zmianami. Będziesz także rozwijał metodyczne podejście do zarządzania finansowymi aspektami projektów i programów.... [-]

Hongkong
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
WMG School for Professional Development at VTC in HONG KONG

W dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym, w którym tak wiele globalnego PKB jest obecnie powiązane z usługami, nauka o usługach jest zarówno ekscytującym, jak i klucz ... [+]

Numer rejestracyjny (niepubliczny system szkolnictwa wyższego i zawodowego (rozporządzenie) Rozporządzenie: 252569)

W dzisiejszym złożonym środowisku biznesowym, w którym tak wiele globalnego PKB jest obecnie powiązane z usługami, nauka o usługach jest zarówno ekscytującym, jak i kluczowym obszarem, w którym biznes musi zwiększać swoje kompetencje, aby być na bieżąco. Program ten uwzględnia złożoność usług, które łączą sieć organizacji, ludzi, technologii i informacji, aby zapewnić wartość dla klienta.

Co zapewni kurs?

Nauczysz się strukturyzować organizację usługową i spojrzeć na doskonałość w usługach z różnych perspektyw sektora międzynarodowego. Dzięki pełnemu zrozumieniu potrzeb zarówno klientów, jak i interesariuszy, będziesz w stanie informować projekt usługi w optymalny sposób, używając najbardziej odpowiednich narzędzi i technik. Będziesz uczył się przyjmować "systemowy" widok usług; biorąc pod uwagę projekt, opracowanie, dostawę, konserwację i ewentualną wymianę, aby zapewnić najlepsze wyniki.... [-]

Hongkong
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
30 Shing Tai Road Chai Wan
Hongkong, Hongkong