Przeczytaj oficjalny opis

Nowy na 2019: Study In Hong Kong

Uznając pozycję Hongkongu jako międzynarodowego centrum prawnego, cieszymy się, że możemy zaoferować wysokiej jakości kształcenie podyplomowe aspirującym prawnikom z miasta, z szerokim portfolio stopni zawodowych, specjalistycznym szkoleniem prawnym i bieżącymi kursami doskonalenia zawodowego dla adwokatów i adwokaci.

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Prawa?

 • Jeden z najdłużej działających brytyjskich specjalistów w dziedzinie edukacji prawnej, od 1867 roku - przeszkoliliśmy więcej prawników praktykujących w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.
 • Wszyscy nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi prawnikami, a wielu nadal praktykuje. Skorzystasz z ich wglądu w dzisiejszy świat prawny dostarczany twarzą w twarz na terenie kampusu lub online.
 • Mamy 13 lokalizacji w Wielkiej Brytanii i Hongkongu oferujących nasze kursy podyplomowe.
 • Mamy największą grupę absolwentów prawa w Wielkiej Brytanii z ponad 64 000 członków , co daje naszym studentom doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów; wielu z nich to wykwalifikowani prawnicy w Hongkongu i Malezji.
 • Współpracujemy z 90 spośród 100 najlepszych brytyjskich kancelarii prawnych, z których wiele wysyła swoich stażystów i prawników wyłącznie do nas. Mamy również bliskie powiązania z szeroką gamą izb adwokackich.
 • 92% naszych pełnoetatowych studentów brytyjskich LLB kończących studia w 2017 r. Zapewniło zatrudnienie lub dalsze studia w ciągu sześciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.
 • Od ukończenia studiów w lecie 2017 r. 97% naszych pełnoetatowych i przyspieszonych studentów LPC uzyskało zatrudnienie, umowę szkoleniową lub dalsze studia w ciągu dziewięciu miesięcy od ukończenia studiów. **
 • Nasz wielokrotnie nagradzany zespół pro bono wprowadził w życie twoje umiejętności prawne, dając Ci dostęp do ponad 3000 możliwości pracy w prawdziwych sprawach podczas nauki.
 • Nasze profesjonalne usługi prawne i możliwości zatrudnienia są jednymi z największych w Wielkiej Brytanii, a ponad 30 ekspertów zapewnia indywidualne wsparcie.

Dostępne studia podyplomowe z prawa

 • Graduate Diploma in Law (GDL) *
 • Online Graduate Diploma in Law (i-GDL) *
 • MA Law *
 • Online MA Law (i-MA Law) *
 • Program praktyki prawnej LLM (rozwiązywanie konfliktów) *
 • Program praktyki prawnej LLM (własność intelektualna) *
 • Program praktyki prawnej LLM (prawo handlowe) *
 • Internetowy program praktyk prawnych LLM (rozwiązywanie konfliktów) *
 • Internetowy program praktyk prawnych LLM (własność intelektualna) *

Wydarzenia

Sprawdź naszą stronę wydarzeń międzynarodowych, aby dowiedzieć się, kiedy odwiedzimy Cię w pobliżu.

Aby dowiedzieć się więcej o The University of Law przeczytaj nasz blog: 5 powodów, dla których warto studiować w Hong Kongu

Dowiedz się więcej o studiowaniu z nami w Hongkongu, rejestrując swoje zainteresowanie już dziś

* Uniwersytet Prawa stara się obecnie o rejestrację na mocy rozporządzenia o miejscowym szkolnictwie wyższym i zawodowym (rozporządzenie), Cap. 493 za jego kursy.

** 97% naszych pełnoetatowych studentów z lat 2016/17 i przyspieszonych 2017/17 LPC, którzy ukończyli studia w lecie 2017 r. Na podstawie umowy o pracę, umowy szkoleniowej lub dalszych studiów w ciągu dziewięciu miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

U Law Hong Kong

Nasze prawo magisterskie * (Oczekuje na rejestrację) jest przeznaczone dla absolwentów prawa, którzy chcą uzyskać kwalifikacje prawne na poziomie magisterskim. Prawo magi ... [+]

Prawo MA * - pełny etat (* Oczekuje na rejestrację)

Nasze prawo magisterskie * (Oczekuje na rejestrację) jest przeznaczone dla absolwentów prawa, którzy chcą uzyskać kwalifikacje prawne na poziomie magisterskim. Prawo magisterskie to uznawane na całym świecie kwalifikacje, które są idealne na ścieżkę kariery zarówno w sektorze prawnym, jak i poza nim.

Ucz się poprzez doświadczenie poprzez praktyczne warsztaty, uczenie się oparte na problemach, negocjacje, dyskusje i prezentacjeRozwijaj niezbędne umiejętności zawodowe w zakresie analizy, rozwiązywania problemów i badańZbadaj dziedzinę prawa, która Cię interesuje, dzięki własnemu projektowi badawczemu

* Uniwersytet Prawa stara się o rejestrację na mocy rozporządzenia o lokalnym i wyższym wykształceniu zawodowym (rozporządzenie), Cap. 493 dla prawa magisterskiego.... [-]

Hongkong Hong Kong
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
9 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Hong Kong, Hongkong