The Hong Kong Polytechnic University Department of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Katedrze Języka Angielskiego naszą podstawową misją jest zapewnienie odpowiednich studiów języka angielskiego dla zawodów, a naszym celem jest uznanie na arenie międzynarodowej za wiodącego dostawcę studiów licencjackich i podyplomowych koncentrujących się na komunikacji zawodowej. Stosowane studia języka angielskiego obejmują nie tylko zdobycie bardzo wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego potrzebnego do odniesienia sukcesu zawodowego, ale także gruntowną i krytyczną znajomość języka angielskiego oraz rozwiniętą znajomość komunikacji w języku angielskim w wielokulturowych kontekstach zawodowych.

W Hongkongu istnieje wyraźna potrzeba posiadania absolwentów o wysoko rozwiniętej znajomości języka i komunikacji, a także umiejętności krytycznego myślenia, którzy są w stanie przyczynić się do szeregu kontekstów zawodowych i biznesowych. Bez względu na to, czy na poziomie licencjackim czy podyplomowym, Departament Języka Angielskiego jest jednym z kluczowych dostawców Hongkongu dla absolwentów o rodzajach komunikacji i umiejętności językowych w języku angielskim i wiedzy, które są tak wysoko cenione przez zawody.

Nasze programy mają innowacyjne cechy, które czynią je bardzo popularnymi wśród studentów, ich rodziców i ewentualnych pracodawców studentów, i pomagają naszym uczniom rozwijać wszechstronne umiejętności i cechy cenione przez PolyU i społeczeństwo jako całość.

Lokalizacje

Hongkong

Address
Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon
Hongkong, Hongkong

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium