Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Hang Seng Management College, School of Business

Jako nowo mianowany Dziekan Szkoły, to wielki zaszczyt powitać cię w Hang Seng Management College . Jako szkoła biznesu, poświęcamy się zapewnieniu wysokiej jakości edukacji biznesowej dzięki naszym zobowiązaniom do przestrzegania podejścia HSMC "Liberal Professional" do uczenia się . Liberalne, ponieważ staramy się wspierać innowacyjnych młodych ludzi, oferując szeroki podstawowy program nauczania, który zapewnia studentom ekspozycję zarówno w ramach ich dyscypliny, jak i poprzez sztuki wyzwolone. Profesjonalne, jeśli chodzi o destylowanie naszych silnych związków z przemysłem, handlem i zawodami, aby uczniowie stali się odpowiedzialnymi obywatelami i dobrze przygotowani do wejścia do miejsca pracy opartego na wiedzy i społeczeństwa.

Dążymy do zaoferowania jednego z najlepszych doświadczeń studenckich w zakresie edukacji biznesowej w Hongkongu i zobowiązujemy się do dostarczania doświadczeń edukacyjnych opartych głównie na dostarczaniu małych grup, które sprzyjają zaangażowaniu uczniów. O jakości naszych programów świadczy wiele nagród, które zdobyli nasi studenci w różnych konkursach, a także wiele pochwał od różnych pracodawców.

Szkoła oferuje obecnie czteroletni program licencjacki z zarządzania biznesem (BBA) z koncentracjami Pathway w rachunkowości, bankowości i finansach oraz marketingu; BBA w ładzie korporacyjnym; BBA w analizie finansowej i BBA w zarządzaniu. Niedawno Szkoła podjęła nową inicjatywę, aby uruchomić Master of Science w zarządzaniu przedsiębiorczości, a to będzie oferowane w roku akademickim 2018/19.

Zgodnie z wizją, aby stać się renomowaną globalną szkołą biznesu i wykorzystać nasze mocne strony w nauczaniu, uczeniu się i badaniach, planujemy ubiegać się o akredytację AACSB i trwają przygotowania. Sukces Szkoły polega na wspólnym wysiłku zarówno członków wydziału, jak i studentów. Nasi wykładowcy to głównie doświadczeni doktoranci i / lub praktycy z branży, którzy są uznanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Wszyscy mają wysoki stopień entuzjazmu i są zaangażowani we wspieranie uczniów, aby mogli wykorzystać swój potencjał jako przyszłych liderów biznesu.

Zachęcam do odwiedzenia naszej Szkoły i zobaczenia wspaniałego środowiska, do którego możesz dołączyć. Zachęcamy do przeglądania naszej strony i uzyskania dodatkowych informacji o Szkole Biznesu. Czekamy na Twoją opinię, więc jeśli masz jakieś sugestie lub komentarze, możemy się z nami skontaktować pod adresem sbus@hsmc.edu.hk.

Czekamy na Ciebie w HSMC.

Profesor Bradley R. Barnes
Dean, School of Business

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

The Hang Seng University of Hong Kong, School of Business

Celem tego programu jest dostarczenie uczniom niezbędnej wiedzy i umiejętności do rozpoczynania i zarządzania nowymi przedsięwzięciami i organizacjami przedsiębiorczymi. ... [+]

Celem tego programu jest dostarczenie uczniom niezbędnej wiedzy i umiejętności do rozpoczynania i zarządzania nowymi przedsięwzięciami i organizacjami przedsiębiorczymi.

Został zaprojektowany jako doskonała Pathway nauki dla osób, które chcą rozpocząć i zarządzać własnym biznesem, podjąć przedsiębiorczą rolę w dużych organizacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach (MŚP) oraz wspierać rozwój start-upów w dynamicznym biznesie. środowisko biznesowe.

Program zapewni również solidne podstawy dla tych, którzy chcą prowadzić badania w dziedzinie biznesu, zarządzania i przedsiębiorczości.

Kluczowe cechySilny nacisk na empiryczne i autentyczne uczenie się, aby uczniowie mogli zapoznać się z osobistymi doświadczeniami dotyczącymi tego, w jaki sposób przedsiębiorcy i przedsiębiorcy podejmują decyzje w prawdziwym życiu.Nacisk na rozwój szeregu ogólnych kompetencji, takich jak kreatywne myślenie, podejmowanie decyzji, komunikacja interpersonalna i praca zespołowa, które są obecnie bardzo potrzebne w dynamicznym kontekście biznesowym.Unikalny projekt MSc, który można dostosować do różnych formatów, w tym projekt oparty na firmie, rozszerzony plan rozpoczęcia działalności lub tradycyjną rozprawę, która pasuje do indywidualnych aspiracji zawodowych.Dodatkowe zajęcia edukacyjne oferowane przez nowe Wu Jieh Yee Center for Innovation and Entrepreneurship, które obejmuje program preinkubacji, fundusze początkowe, mentoring start-up oraz różne wydarzenia sieciowe.Tryby studiowania... [-]
Hongkong Hong Kong
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku