The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli chodzi o podnoszenie kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, musisz być tam, gdzie działa akcja. To Azja, najszybciej rozwijający się region dla turystyki. Kultura azjatycka jest tradycyjnie przyjazna, a dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy azjatyckiej służby. Międzynarodowi podróżnicy oceniają linie lotnicze, lotniska, atrakcje i hotele wśród najlepszych na świecie. I nie ma lepszego miejsca na przejażdżkę "azjatycką falą" niż Hongkong.

Światowa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki

shtm20

Oceniony na 1 miejscu na świecie w kategorii „Zarządzanie hotelarstwem i turystyką” według Globalnego rankingu przedmiotów akademickich ShanghaiRanking 2019, umieszczony na pierwszym miejscu na świecie w kategorii „Handel, zarządzanie, turystyka i usługi” w rankingu uniwersyteckim pod względem wyników w nauce w 2017/2018 roku i zajęła pierwsze miejsce na świecie w kategorii „Gościnność, rozrywka, sport

Hotel dydaktyczno-badawczy - Hotel ICON

Wraz z powstaniem hotelu ICON, naszego jedynego w swoim rodzaju hotelu naukowo-badawczego, rola przywództwa SHTM w badaniach szpitalnictwa jest również większa. Projekty badawcze o różnych celach już zostały wdrożone w hotelu. Trzy dedykowane pokoje gościnne - "Pokoje Jutrzejsze" - zostały stworzone w celu ułatwienia bardziej szczegółowych badań nad zastosowaniem zaawansowanych koncepcji w dziedzinie zarządzania hotelem dla postępu całej branży.

shtm21

Wraz z Hotelem ICON nasze przełomowe programy inspirują nowe pokolenie zapalonych, pionierskich profesjonalistów i studentów, którzy zajmują pozycje liderów branży hotelarsko-turystycznej. Wraz z nim przechodzimy od wizji gościnności i edukacji turystycznej do bycia prawdziwie globalną ikoną.

Międzynarodowy Wydział i różnorodne programy

Pozwól więc naszemu utalentowanemu międzynarodowemu personelowi ponad 70 naukowców z 21 krajów i regionów wkroczyć na nową ścieżkę kariery, czy to w branży hotelarskiej, gastronomicznej, podróżniczej czy turystycznej. Szkoła oferuje studia licencjackie i podyplomowe z zakresu zarządzania hotelami i / lub zarządzania turystyką prowadzące do doktora filozofii, doktora zarządzania hotelem i turystyki, magistra nauk ścisłych i licencjata.

Dołącz do nas i celuj!

Lokalizacje

Kowloon

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management

Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Telefon
+852 3400 2200

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium