Przeczytaj oficjalny opis

Jeśli chodzi o podnoszenie kwalifikacji w branży turystycznej i hotelarskiej, musisz być tam, gdzie działa akcja. To Azja, najszybciej rozwijający się region dla turystyki. Kultura azjatycka jest tradycyjnie przyjazna, a dbałość o szczegóły to znak rozpoznawczy azjatyckiej służby. Międzynarodowi podróżnicy oceniają linie lotnicze, lotniska, atrakcje i hotele wśród najlepszych na świecie. I nie ma lepszego miejsca na przejażdżkę "azjatycką falą" niż Hongkong.

Światowa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki

shtm20

Ocena nr 1 na świecie w kategorii "Zarządzanie hotelem i turystyką" według Globalnego Rankingu Przedmiotów Naukowych 2017 w Szanghaju, zajmowała pierwsze miejsce na świecie w kategorii "Gościnność, wypoczynek, sport"

Hotel dydaktyczno-badawczy - Hotel ICON

Wraz z powstaniem hotelu ICON, naszego jedynego w swoim rodzaju hotelu naukowo-badawczego, rola przywództwa SHTM w badaniach szpitalnictwa jest również większa. Projekty badawcze o różnych celach już zostały wdrożone w hotelu. Trzy dedykowane pokoje gościnne - "Pokoje Jutrzejsze" - zostały stworzone w celu ułatwienia bardziej szczegółowych badań nad zastosowaniem zaawansowanych koncepcji w dziedzinie zarządzania hotelem dla postępu całej branży.

shtm21

Wraz z Hotelem ICON nasze przełomowe programy inspirują nowe pokolenie zapalonych, pionierskich profesjonalistów i studentów, którzy zajmują pozycje liderów branży hotelarsko-turystycznej. Wraz z nim przechodzimy od wizji gościnności i edukacji turystycznej do bycia prawdziwie globalną ikoną.

Międzynarodowy Wydział i różnorodne programy

Niech więc nasz utalentowany międzynarodowy personel złożony z 75 pracowników akademickich z 22 krajów i regionów zabierze Cię na nowy poziom, niezależnie od tego, czy będzie to branża hotelarska, gastronomia, podróże czy turystyka. Szkoła oferuje kursy licencjackie i podyplomowe z zarządzania hotelem i / lub zarządzania turystyką prowadzące do doktora filozofii, doktora zarządzania hotelem i turystyką, magistra i licencjata.

Dołącz do nas i celuj!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Mgr Międzynarodowego Zarządzania Hotelarskiego ma na celu rozwój międzynarodowych liderów, nauczycieli i badaczy dla globalnej branży hotelarsko-gastronomicznej. Robimy t ... [+]

Mgr Międzynarodowego Zarządzania Hotelarskiego ma na celu rozwój międzynarodowych liderów, nauczycieli i badaczy dla globalnej branży hotelarsko-gastronomicznej. Robimy to, oferując unikalną mieszankę wyzwań akademickich w praktycznym i praktycznym kontekście, pomagając uczniom przenosić to, czego nauczyli się z klasy do miejsca pracy. Myślenie strategiczne, rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji i wyzwania w zakresie przywództwa to tylko niektóre z umiejętności, które chcemy rozwijać, w połączeniu z lepszym zrozumieniem branży hotelarskiej.

[-]
Hongkong Kowloon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Gościnność jest jednym z najszybciej rozwijających się i najbardziej dynamicznych sektorów globalnego biznesu, a profesjonaliści w branży wymagają zestawu umiejętności XX ... [+]

Gościnność jest jednym z najszybciej rozwijających się i najbardziej dynamicznych sektorów globalnego biznesu, a profesjonaliści w branży wymagają zestawu umiejętności XXI wieku, aby pozostać konkurencyjnymi. W świecie, który stał się bardzo zjednoczony, ważne jest, aby przyszli liderzy mieli silne międzynarodowe perspektywy i dogłębne zrozumienie kulturowego klucza do holistycznego podejścia do globalnej działalności hotelarskiej.

W czołówce branży SHTM stworzyło unikalny sojusz z dwoma światowej klasy centrami doskonałości edukacyjnej: Lausanne Hotel School w Szwajcarii i Conrad N. Hilton College of Hotel and Restaurant Management, University of Houston w USA, w celu ustanowienia mgr trójstronny w programie Global Hospitality Business . Po raz pierwszy te trzy instytucje, reprezentujące najlepszych ze Wschodu i najlepszych z Zachodu, połączyły siły, aby pomóc w określeniu przyszłości globalnego rozwoju gościnności.... [-]

Hongkong Kowloon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1.5 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Mgr Międzynarodowego Turystyki i Zarządzania Konwencjami rozwija wiedzę studentów i umiejętności zarządzania poprzez połączenie strategicznych perspektyw ze skutecznymi w ... [+]

Mgr Międzynarodowego Turystyki i Zarządzania Konwencjami rozwija wiedzę studentów i umiejętności zarządzania poprzez połączenie strategicznych perspektyw ze skutecznymi wdrożeniami w sektorze turystyki i konwencji. Staramy się rozwijać w praktyce zawodowej studentów, umiejętności zarządzania i kompetencji badawczych poprzez interdyscyplinarne ekspozycji przedmiotu, identyfikacji problemu, teorii podejmowania decyzji i aplikacji zarządzania.

SHTM" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/56/56043_22365577.jpg" alt="SHTM" />

[-]
Hongkong Kowloon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management

Będąc kluczowym graczem na żywej międzynarodowej scenie wina, Hongkong oferuje wyjątkową lokalizację dla każdego, kto chce być częścią tego dynamicznego obszaru wzrostu. ... [+]

Będąc kluczowym graczem na żywej międzynarodowej scenie wina, Hongkong oferuje wyjątkową lokalizację dla każdego, kto chce być częścią tego dynamicznego obszaru wzrostu. W połączeniu z ogromnym wzrostem rynku win w Chinach kontynentalnych rośnie zapotrzebowanie na profesjonalistów zajmujących się winem, którzy mają zaawansowane, specjalistyczne szkolenia i edukację w globalnej perspektywie. Magister międzynarodowego programu Wine Management został zaprojektowany, aby sprostać temu zapotrzebowaniu.

Ten wyjątkowy program rozwija liderów branży, wychowawców i badaczy i wprowadza w nich głębokie zrozumienie najnowszych trendów w branży winiarskiej, demistyfikuje swoje zawiłości i umieszcza ich na silnej pozycji, aby poprowadzić przemysł w przyszłość. Uczniowie mają również możliwość dowiedzenia się więcej o konsumentach z Chin kontynentalnych i uzyskaniu wglądu w jedne z najszybciej rosnących i potencjalnie lukratywnych rynków wina na świecie.... [-]

Hongkong Kowloon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Leading Hospitality and Tourism

The Hong Kong Polytechnic University's School of Hotel and Tourism Management
Address
School of Hotel & Tourism Management, 17 Science Museum Road, Tsim Sha Tsui East, Kowloon
Kowloon, Hongkong
Witryna
Telefon
+852 3400 2200