The Hong Kong University of Science and Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

img 1The Hong Kong University of Science and Technology ( HKUST ) to młody i wybitny uniwersytet badawczy w Hongkongu, położony w sercu Azji. Zajmujący 32 pozycję na świecie w rankingu QS World University Rankings (2019), HKUST oferuje szeroki wybór badań podyplomowych z zakresu nauki, inżynierii, biznesu i zarządzania, nauk humanistycznych i społecznych, badań środowiskowych i polityki publicznej prowadzących do magistra doktora filozofii (MPhil) i doktora filozofii. Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim.

Globalna i zróżnicowana społeczność badawcza

img 2 Najlepsze miejsce zawsze tworzą najlepsi ludzie. HKUST ma silny zespół

Doskonałość w zakresie badań w HKUST

img 3 Dołączając do społeczności badawczej w HKUST , będziesz jednym z nas, aby wspólnie wprowadzać innowacje w świecie. Dzięki naszym renomowanym profesorom i najnowocześniejszym HKUST badawczym HKUST zawsze zapewnia znaczny postęp technologiczny i naukowy. O jego doskonałości badawczej może świadczyć wynik nr 1 wśród wszystkich lokalnych instytucji w badaniu dotyczącym oceny badań przeprowadzonym przez rząd Hongkongu w 2014 r. Ponadto HKUST

W pełni finansowane studia podyplomowe

Aby wesprzeć twoje studia, HKUST zapewnia również staż podyplomowy z miesięcznym stypendium w wysokości 17 330 HK (~ 2200 USD) dla studentów studiów podyplomowych w pełnym wymiarze godzin. Finansowanie wynosi do 2 lat dla studenta stacjonarnego MPhil i 4 lata dla doktoranta stacjonarnego. Poza tym uniwersytet zapewni gwarantowane zakwaterowanie uniwersyteckie w pierwszych dwóch latach studiów. Co więcej, istnieją różne możliwości finansowania i stypendiów w celu wsparcia badań w HKUST , w tym Overseas Research Awards, Fulbright Junior Research Awards, Research Travel Grants itp.

Uniwersytet zaprasza teraz do składania wniosków o przyjęcie w roku 2020/21.

Lokalizacje

Hongkong

The Hong Kong University of Science and Technology

Address
Clear Water Bay, Kowloon
Hongkong, Hongkong

Programy

Studia menedżerskie
Ta szkoła oferuje również: