ADEN Tegucigalpa

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ADEN jest międzynarodową siecią edukacyjną akredytację ACBSP, której główną działalnością jest jego School of Business, założona w 1992 roku. To koncentruje się na rozwoju zawodowego kadry kierowniczej i menedżerów biznesowych, zarówno jako modalności e-learningu; i obecnie posiada 26 oddziałów rozmieszczonych w 17 krajach w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Siedziba firmy znajduje się w obszarze metropolitalnym stolicy Hondurasu, głównego ośrodka miejskiego i handlowego. Hondurasu gospodarka plasuje się na ósmym dziesiątą największą gospodarką w Ameryce Łacińskiej.

W Aden Business School staraliśmy się opracować propozycje z szerokiej gamy programów, Masters i kursach podyplomowych, dostosowaną do wielkości i wymagań profesjonalistów w przyszłości Hondurasu.

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY

W ramach projektu edukacyjnego dla naszego Allumni opracowaliśmy serię warsztatów międzynarodowych, które odbędzie się w następujących miastach: Miami, Panamą i Bogocie.

Globalizacja, konkurencja i technologia zaciera granice działalności. W ciągu tygodnia akademickiego, narzędzia do zarządzania, które dają harmonię i synchronizację między różnymi zmiennymi uczestniczących w międzynarodowej działalności koncertowej są świadczone.

Teoria i praktyka w geopolitycznych, handlowych, procesów finansowych jest zintegrowany i humanitarne zarządzanie zespołów międzykulturowych. Co należy spodziewać się tego kursu jest wizja kierunku, to jest decyzja polityczna o decyzje dotyczące zarządzania i decyzje operacyjne.

Kurs będzie trwał od debatowali ekspozycji, z realnymi przykładami i "na żywo" od idei, sytuacji i planteos generowanych przez studentów w prawdziwym życiu, i połączyć z pojęciami podniesionych w tych samych przypadkach kursu.

Celem jest osiągnięcie forum dialogu, tworzenia sieci i wymiany nowych trendów w świecie biznesu.

Warsztaty odbywają się w różnych miastach w różnych miesiącach:

PanamaMiesiąc lipiec

BogotaMiesiąc wrzesień

MiamiMiesiąc październik

Lokalizacje

Tegucigalpa

Address
Boulevard Supaya, Metrópolis Torre 1, Piso 16.
Tegucigalpa, Francisco Morazán Department, Honduras

Programy

Ta szkoła oferuje również: