Wittenborg University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Wittenborg

Jesteśmy wyjątkową szkołą biznesu, w której motto brzmi „ Better Yourself, Better Our World ”.

Naszą misją w Wittenborgu jest: Promowanie doskonałości w nauczaniu i uczeniu się międzynarodowego biznesu i zarządzania, a także tworzenie najlepszych warunków dla studentów i pracowników, gdzie internacjonalizacja, różnorodność i etyka stanowią podwaliny pomyślnie stosowanego, opartego na badaniach globalnego uczenia się.

Dzięki naszemu głównemu kampusowi z siedzibą w Apeldoorn przedstawiamy studentów organizacjom w okolicy i regionie, poprawiając gospodarkę regionu, klimat kulturowy i społeczny. Nasza lokalizacja w Amsterdamie pozwala nam wspierać międzynarodowych przedsiębiorców przybywających do Holandii dzięki dostosowanemu, przedsiębiorczemu programowi licencjackiemu. Wejdź do Wittenborga, a wejdziesz do wysoce zmotywowanej i zorientowanej na wyniki organizacji działającej w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku, w której ponad 100 narodowości pracuje, studiuje, wprowadza innowacje i współpracuje. W Wittenborg wierzymy, że nauka powinna być przyjemnym procesem, który pozwala rozwijać swoje cele i aspiracje oraz zapewnia ciągłe wsparcie i wymaganą presję na naukę, aby osiągnąć te cele.

Absolwenci Wittenborga są obywatelami świata; pielęgnują szacunek i mają poczucie osiągnięcia. Rozwinęli ambicje i są dumni z doskonałości. Są naszymi największymi ambasadorami!

Programy studiów licencjackich: Unikalny, biznesowy program nauczania oferowany jest w 3 etapach, przez 3 lata w blokach sześciu tygodni, przez zespół międzynarodowych specjalistów - z ponad 10 krajów - z zarządzania, biznesu, przedsiębiorczości i nauk społecznych. Ze względu na to, że nasi wykładowcy mają jedną stopę w świecie biznesu, nasi uczniowie są przygotowani na swoją przyszłą karierę w skuteczny i owocny sposób.

MBA

Fundacja

Niezależny

W każdej chwili ponad 100 narodowości pracuje i studiuje razem w 2 lokalizacjach Apeldoorn oraz w Amsterdamie. Angielski jest jedynym językiem nauczania we wszystkich kampusach.

Ponad 30 lat historii

Tysiące absolwentów o wysokim poziomie zatrudnienia, od 1987 r., Podążają teraz karierą w Holandii i na całym świecie.

potrójna europejska akredytacja

Programy studiów są uznawane i akredytowane przez holenderskie Ministerstwo Edukacji, Kultury

Glocal

Wizyty firmowe, rzeczywiste projekty, staże i zaproszeni goście: mnóstwo lokalnego i regionalnego zaangażowania z rządem, firmami i organizacjami. Myśląc globalnie, ale działając lokalnie.

środowisko badawcze

Inicjowanie i przeprowadzanie regionalnych, europejskich i międzynarodowych projektów w Centrum Badawczym w obszarach takich jak zrównoważony rozwój, technologia, innowacje społeczne, edukacja

podejście zorientowane na klienta

Indywidualne podejście, środowisko przypominające rodzinę oraz osobiste korepetycje, wskazówki i wsparcie. Większość programów pozwala studentom na rozpoczęcie

.

Podejście edukacyjne

alt = "Filozofia edukacyjna Wittenborga ma na celu pobudzenie prawdziwego życia w podejściu do edukacji: nasz zróżnicowany program, łączący tradycyjne nauczanie oparte na wiedzy z rozwojem umiejętności i kompetencji, prowadzi do sytuacji szkolenia zawodowego, w której uczniowie mogą odkryć swoje mocne i słabe strony - budowanie na tym pierwszym i ulepszanie tego drugiego.

  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się rozpoznawać otoczenie i odpowiednio się do niego dostosowywać.
  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się mówić, co robią i robić, co mówią.

Lokalizacje

Apeldoorn

Address
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn, Gelderland, Niderlandy

Amsterdam

Address
Herikerbergweg 260
1101 CT Amsterdam Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy