Wittenborg University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Wittenborg

Jesteśmy wyjątkową szkołą biznesu, w której motto brzmi „ Better Yourself, Better Our World ”.

Naszą misją w Wittenborgu jest: Promowanie doskonałości w nauczaniu i uczeniu się międzynarodowego biznesu i zarządzania, a także tworzenie najlepszych warunków dla studentów i pracowników, gdzie internacjonalizacja, różnorodność i etyka stanowią podwaliny pomyślnie stosowanego, opartego na badaniach globalnego uczenia się.

Dzięki naszemu głównemu kampusowi z siedzibą w Apeldoorn przedstawiamy studentów organizacjom w okolicy i regionie, poprawiając gospodarkę regionu, klimat kulturowy i społeczny. Nasza lokalizacja w Amsterdamie pozwala nam wspierać międzynarodowych przedsiębiorców przybywających do Holandii dzięki dostosowanemu, przedsiębiorczemu programowi licencjackiemu. Wejdź do Wittenborga, a wejdziesz do wysoce zmotywowanej i zorientowanej na wyniki organizacji działającej w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku, w której ponad 100 narodowości pracuje, studiuje, wprowadza innowacje i współpracuje. W Wittenborg wierzymy, że nauka powinna być przyjemnym procesem, który pozwala rozwijać swoje cele i aspiracje oraz zapewnia ciągłe wsparcie i wymaganą presję na naukę, aby osiągnąć te cele.

Absolwenci Wittenborga są obywatelami świata; pielęgnują szacunek i mają poczucie osiągnięcia. Rozwinęli ambicje i są dumni z doskonałości. Są naszymi największymi ambasadorami!

Niezależne i międzynarodowe

W każdej chwili ponad 100 narodowości pracuje i studiuje razem w 2 lokalizacjach Apeldoorn oraz w Amsterdamie. Angielski jest jedynym językiem nauczania we wszystkich kampusach.

Ponad 30 lat historii

Tysiące absolwentów o wysokim poziomie zatrudnienia, od 1987 r., Podążają teraz karierą w Holandii i na całym świecie.

potrójna europejska akredytacja

Programy studiów są uznawane i akredytowane przez holenderskie Ministerstwo Edukacji, Kultury i Nauki (NVAO), a także przez FIBAA (niemiecki, szwajcarski i austriacki) oraz University of Brighton (Wielka Brytania).

Globalne i lokalne zaangażowanie

Wizyty firmowe, rzeczywiste projekty, staże i zaproszeni goście: mnóstwo lokalnego i regionalnego zaangażowania z rządem, firmami i organizacjami. Myśląc globalnie, ale działając lokalnie.

środowisko badawcze

Inicjowanie i realizacja regionalnych, europejskich i międzynarodowych projektów w Centrum Badawczym w obszarach takich jak zrównoważony rozwój, technologia, innowacje społeczne, edukacja i opieka zdrowotna.

podejście zorientowane na klienta

Indywidualne podejście, rodzinne otoczenie oraz indywidualne korepetycje, wskazówki i wsparcie. Większość programów umożliwia studentom rozpoczęcie i ukończenie studiów 6 razy w roku.

.

Podejście edukacyjne

alt = "Filozofia edukacyjna Wittenborga ma na celu pobudzenie prawdziwego życia w podejściu do edukacji: nasz zróżnicowany program, łączący tradycyjne nauczanie oparte na wiedzy z rozwojem umiejętności i kompetencji, prowadzi do sytuacji szkolenia zawodowego, w której uczniowie mogą odkryć swoje mocne i słabe strony - budowanie na tym pierwszym i ulepszanie tego drugiego.

  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się rozpoznawać otoczenie i odpowiednio się do niego dostosowywać.
  • alt = "Uczniowie Wittenborga nauczą się mówić, co robią i robić, co mówią.

Lokalizacje

Apeldoorn

Address
Laan van de Mensenrechten 500
7331 VZ Apeldoorn, Gelderland, Niderlandy

Amsterdam

Address
Herikerbergweg 260
1101 CT Amsterdam Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium